OFC Gigant Saedinenie - FC Chernomorets 1919 Burgas , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
2.9 | 2.7 | 3.1 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
2 | 2.09 | 1.89 |
1.6 | 1.7 | 1.5 | Gemiddelde doelpunten |
1 | 1.27 | 0.67 |
1.3 | 1 | 1.6 | Gemiddelde tegendoelpunten |
1 | 0.82 | 1.22 |
Relatieve indicatoren
45%
Wint
30%
Trekt
25%
Verliezen
Over: 75%
Onder: 25%
Totaal 1.5
Over: 55%
Onder: 45%
Totaal 2.5
Over: 35%
Onder: 65%
Totaal 3.5
35%
Wint
30%
Trekt
35%
Verliezen
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 1.5
Over: 25%
Onder: 75%
Totaal 2.5
Over: 10%
Onder: 90%
Totaal 3.5
Evenementen: OFC Gigant Saedinenie
Third League Southeast | |||
Ronde 9 | |||
2024-09-28 | FC Rozova Dolina Kazanlak - OFC Gigant Saedinenie | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | OFC Gigant Saedinenie - FC Chernomorets 1919 Burgas | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | FC Atletik Kuklen - OFC Gigant Saedinenie | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | OFC Gigant Saedinenie - FC Svilengrad Svilengrad | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-30 | OFC Gigant Saedinenie - FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | PFC Lokomotiv II Plovdiv - OFC Gigant Saedinenie | 2 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | OFC Gigant Saedinenie - FC Maritsa Milevo | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | OFC Karnobat Karnobat - OFC Gigant Saedinenie | 1 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | OFC Gigant Saedinenie - FC Sayana Haskovo | 3 - 0 | |
Ronde 38 | |||
2024-06-01 | OFC Gigant Saedinenie - FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad | 3 - 2 |
OFC Gigant Saedinenie - FC Chernomorets 1919 Burgas
Bulgaria Amateur, Third League Southeast, match OFC Gigant Saedinenie - FC Chernomorets 1919 Burgas, starttijd 2024-09-21 14:00:42 internationale tijd.
OFC Gigant Saedinenie en FC Chernomorets 1919 Burgas neemt deel aan het kampioenschap Third League Southeast, Bulgaria Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Chernomorets 1919 Burgas
Third League Southeast | |||
Ronde 9 | |||
2024-09-28 | FC Chernomorets 1919 Burgas - FC Svilengrad Svilengrad | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | OFC Gigant Saedinenie - FC Chernomorets 1919 Burgas | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | FC Chernomorets 1919 Burgas - PFC Lokomotiv II Plovdiv | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | FC Maritsa Milevo - FC Chernomorets 1919 Burgas | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | FC Chernomorets 1919 Burgas - OFC Karnobat Karnobat | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | FC Sayana Haskovo - FC Chernomorets 1919 Burgas | geannuleerd | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | FC Chernomorets 1919 Burgas - FC Yambol 1915 Yambol | 2 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | PFC Spartak 1947 Plovdiv - FC Chernomorets 1919 Burgas | 0 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | FC Chernomorets 1919 Burgas - FC Sekirovo Rakovski | 2 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-10 | OFC Nesebar Nesebar - FC Chernomorets 1919 Burgas | 0 - 0 |
Klassement
Treta Liga - YI 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Maritsa Plovdiv | 4 | 4 | 0 | 0 | 6:2 | 12 |
2
|
FC Chernomorets 1919 Burgas | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 9 |
3
|
OFC Gigant Saedinenie | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:4 | 8 |
4
|
FC Maritsa Milevo | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 8 |
5
|
FC Rozova Dolina Kazanlak | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
6
|
FK Sozopol | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 7 |
7
|
Zagorets Nova Zagora | 3 | 2 | 1 | 0 | 2:0 | 7 |
8
|
FC Yambol 1915 Yambol | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
9
|
PFC Lokomotiv II Plovdiv | 4 | 1 | 3 | 0 | 8:6 | 6 |
10
|
FC Svilengrad Svilengrad | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:6 | 6 |
11
|
FC Asenovets 2005 Asenovgrad | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:2 | 5 |
12
|
FC Rodopa Smolyan | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 |
13
|
OFC Levski Karlovo | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | 3 |
14
|
FC Atletik Kuklen | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | 2 |
15
|
PFC Spartak 1947 Plovdiv | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | 2 |
16
|
FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | 1 |
17
|
FC Sayana Haskovo | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:4 | 1 |
18
|
FC Sekirovo Rakovski | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:7 | 1 |
19
|
PFC Botev III Plovdiv | 4 | 0 | 1 | 3 | 1:6 | 1 |
20
|
OFC Karnobat Karnobat | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:8 | 0 |