FC Sudzha - FC Lgov , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Sudzha
Kursk Oblast Liga | |||
Ronde 12 | |||
2024-08-17 | FC Rosich Konyshevka - FC Sudzha | - | |
Ronde 11 | |||
2024-08-10 | FC Sudzha - FC Avtomobilist Rylsk | - | |
Ronde 10 | |||
2024-08-03 | DYUSSH Oboyan - FC Sudzha | - | |
Ronde 9 | |||
2024-07-27 | FC Sudzha - FC Lgov | - | |
Ronde 8 | |||
2024-07-20 | FC Olimp-Dichnya - FC Sudzha | - | |
Ronde 7 | |||
2024-06-30 | FC Sudzha - Sapphire Dmitriev | 4 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-22 | MBU SSh №4 - FC Sudzha | 3 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-15 | FC Sudzha - FC Rosich Konyshevka | 1 - 5 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-08 | FC Avtomobilist Rylsk - FC Sudzha | 2 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-06-01 | FC Sudzha - DYUSSH Oboyan | 1 - 7 |
FC Sudzha - FC Lgov
Russia Amateur, Kursk Oblast Liga, match FC Sudzha - FC Lgov, starttijd 2024-07-27 14:00:47 internationale tijd.
FC Sudzha en FC Lgov neemt deel aan het kampioenschap Kursk Oblast Liga, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Lgov
Kursk Oblast Liga | |||
Ronde 12 | |||
2024-08-17 | DYUSSH Oboyan - FC Lgov | - | |
Ronde 11 | |||
2024-08-11 | Sapphire Dmitriev - FC Lgov | - | |
Ronde 10 | |||
2024-08-03 | FC Lgov - FC Olimp-Dichnya | - | |
Ronde 9 | |||
2024-07-27 | FC Sudzha - FC Lgov | - | |
Ronde 8 | |||
2024-07-21 | FC Lgov - MBU SSh №4 | - | |
Ronde 7 | |||
2024-06-29 | FC Lgov - FC Rosich Konyshevka | 5 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-22 | FC Avtomobilist Rylsk - FC Lgov | 1 - 3 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-16 | FC Lgov - DYUSSH Oboyan | 6 - 3 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-09 | FC Lgov - Sapphire Dmitriev | 4 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-06-02 | FC Olimp-Dichnya - FC Lgov | 1 - 1 |
Klassement
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 6 | 4 | 1 | 1 | 22:13 | 13 |
2
|
Magnit Zheleznogorsk | 6 | 4 | 1 | 1 | 20:10 | 13 |
3
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 6 | 3 | 1 | 2 | 16:12 | 10 |
4
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 5 | 1 | 1 | 3 | 10:13 | 4 |
5
|
FC Zarya Cheremisinovo | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:22 | 0 |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lgov | 7 | 6 | 1 | 0 | 34:6 | 19 |
2
|
DYUSSH Oboyan | 7 | 6 | 0 | 1 | 28:9 | 18 |
3
|
FC Olimp-Dichnya | 7 | 3 | 2 | 2 | 12:7 | 11 |
4
|
Sapphire Dmitriev | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:15 | 9 |
5
|
MBU SSh №4 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9:26 | 7 |
6
|
FC Avtomobilist Rylsk | 6 | 2 | 0 | 4 | 12:19 | 6 |
7
|
FC Rosich Konyshevka | 7 | 1 | 1 | 5 | 10:18 | 4 |
8
|
FC Sudzha | 7 | 1 | 1 | 5 | 9:25 | 4 |
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
Magnit Zheleznogorsk | ||||||
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | ||||||
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | ||||||
|
FC Zarya Cheremisinovo |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Sudzha | ||||||
|
FC Rosich Konyshevka | ||||||
|
FC Avtomobilist Rylsk | ||||||
|
FC Olimp-Dichnya | ||||||
|
MBU SSh №4 | ||||||
|
DYUSSH Oboyan | ||||||
|
FC Lgov |
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
Magnit Zheleznogorsk | ||||||
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | ||||||
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | ||||||
|
FC Zarya Cheremisinovo |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Olimp-Dichnya | ||||||
|
FC Rosich Konyshevka | ||||||
|
FC Avtomobilist Rylsk | ||||||
|
MBU SSh №4 | ||||||
|
FC Sudzha | ||||||
|
DYUSSH Oboyan | ||||||
|
FC Lgov |