CD Ferroviarios de Chile - Gol Y Gol , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CD Ferroviarios de Chile
Tercera División B | |||
Ronde 19 | |||
2024-09-01 | CDSC Aguará - CD Ferroviarios de Chile | - | |
Ronde 18 | |||
2024-08-25 | CD Ferroviarios de Chile - CD Pirque | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-18 | San Bernardo Unido - CD Ferroviarios de Chile | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-11 | CD Ferroviarios de Chile - Gol Y Gol | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-04 | Rancagua Sur - CD Ferroviarios de Chile | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-28 | CD Ferroviarios de Chile - CSD Cajón del Maipo | 3 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-07-21 | Deportivo Pumanque - CD Ferroviarios de Chile | 2 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-07-14 | CDS Provincial Talagante - CD Ferroviarios de Chile | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-07-06 | Deportivo La Granja FC - CD Ferroviarios de Chile | 2 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-20 | CD Ferroviarios de Chile - CDSC Aguará | 0 - 1 |
CD Ferroviarios de Chile - Gol Y Gol
Chile Amateur, Tercera División B, match CD Ferroviarios de Chile - Gol Y Gol, starttijd 2024-08-11 20:00:29 internationale tijd.
CD Ferroviarios de Chile en Gol Y Gol neemt deel aan het kampioenschap Tercera División B, Chile Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Gol Y Gol
Tercera División B | |||
Ronde 20 | |||
2024-09-08 | CDS Provincial Talagante - Gol Y Gol | - | |
Ronde 19 | |||
2024-09-01 | Gol Y Gol - Rancagua Sur | - | |
Ronde 18 | |||
2024-08-25 | CSD Cajón del Maipo - Gol Y Gol | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-18 | Gol Y Gol - Deportivo Pumanque | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-11 | CD Ferroviarios de Chile - Gol Y Gol | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-02 | Gol Y Gol - Deportivo La Granja FC | Uitgesteld | |
Ronde 14 | |||
2024-07-27 | CD Tricolor de Paine - Gol Y Gol | 0 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-07-21 | Gol Y Gol - Curacaví FC | 0 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-07-12 | CDSC Aguará - Gol Y Gol | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-07-07 | CD Pirque - Gol Y Gol | 2 - 6 |
Klassement
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Quintero Unido FC | 14 | 12 | 1 | 1 | 40:9 | 37 |
2
|
Deportes Vallenar | 15 | 11 | 2 | 2 | 31:16 | 35 |
3
|
Atlético Oriente | 15 | 10 | 3 | 2 | 34:8 | 33 |
4
|
Futuro FC | 15 | 9 | 3 | 3 | 27:15 | 30 |
5
|
CDS Cultural Maipú | 14 | 7 | 2 | 5 | 21:17 | 23 |
6
|
CSD Municipal Ovalle | 14 | 6 | 3 | 5 | 23:18 | 21 |
7
|
CD Julio Covarrubias | 14 | 5 | 2 | 7 | 17:23 | 17 |
8
|
Municipal María Pinto FC | 14 | 5 | 2 | 7 | 14:20 | 17 |
9
|
CEFF Copiapó | 15 | 5 | 1 | 9 | 22:30 | 16 |
10
|
CD Adriana Cousiño | 14 | 2 | 1 | 11 | 7:37 | 7 |
11
|
EFC Conchalí | 14 | 1 | 3 | 10 | 9:29 | 6 |
12
|
Coliseo FC | 14 | 0 | 3 | 11 | 11:34 | 3 |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CDSC Aguará | 15 | 11 | 4 | 0 | 40:8 | 37 |
2
|
CDS Provincial Talagante | 15 | 11 | 3 | 1 | 46:14 | 36 |
3
|
Deportivo Pumanque | 15 | 9 | 3 | 3 | 31:17 | 30 |
4
|
Curacaví FC | 14 | 8 | 3 | 3 | 32:20 | 27 |
5
|
CD Tricolor de Paine | 14 | 7 | 3 | 4 | 21:15 | 24 |
6
|
Rancagua Sur | 14 | 7 | 1 | 6 | 20:17 | 22 |
7
|
Gol Y Gol | 14 | 4 | 5 | 5 | 18:15 | 17 |
8
|
CSD Cajón del Maipo | 15 | 3 | 5 | 7 | 22:28 | 14 |
9
|
Deportivo La Granja FC | 14 | 2 | 5 | 7 | 25:38 | 11 |
10
|
CD Ferroviarios de Chile | 14 | 2 | 3 | 9 | 16:26 | 9 |
11
|
San Bernardo Unido | 14 | 1 | 3 | 10 | 11:32 | 6 |
12
|
CD Pirque | 14 | 1 | 2 | 11 | 7:59 | 5 |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportes Naval | 15 | 11 | 4 | 0 | 36:13 | 37 |
2
|
Lota Schwager | 15 | 10 | 2 | 3 | 31:17 | 32 |
3
|
CSDC Malleco Unido | 14 | 10 | 1 | 3 | 36:11 | 31 |
4
|
CSD Buenos Aires de Parral | 14 | 9 | 2 | 3 | 26:16 | 29 |
5
|
CDSC Deportes Rancagua | 15 | 9 | 0 | 6 | 23:14 | 27 |
6
|
CD Laja Histórico | 15 | 6 | 5 | 4 | 17:14 | 23 |
7
|
Deportivo Meza | 14 | 5 | 4 | 5 | 15:13 | 19 |
8
|
CD República Independiente de Hualqui | 15 | 5 | 3 | 7 | 22:26 | 18 |
9
|
CD Municipal de Paillaco | 15 | 5 | 3 | 7 | 32:34 | 18 |
10
|
Pilmahue | 15 | 1 | 4 | 10 | 19:31 | 7 |
11
|
Deportes Tomé | 15 | 2 | 0 | 13 | 6:43 | 6 |
12
|
Independiente de Cauquenes | 14 | 1 | 0 | 13 | 5:36 | 3 |
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EFC Conchalí | ||||||
|
CSD Municipal Ovalle | ||||||
|
Quintero Unido FC | ||||||
|
CEFF Copiapó | ||||||
|
Atlético Oriente | ||||||
|
Deportes Vallenar | ||||||
|
Coliseo FC | ||||||
|
Municipal María Pinto FC | ||||||
|
CD Adriana Cousiño | ||||||
|
Futuro FC | ||||||
|
CD Julio Covarrubias | ||||||
|
CDS Cultural Maipú |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Tricolor de Paine | ||||||
|
San Bernardo Unido | ||||||
|
Rancagua Sur | ||||||
|
Deportivo Pumanque | ||||||
|
CDS Provincial Talagante | ||||||
|
CD Pirque | ||||||
|
Deportivo La Granja FC | ||||||
|
CD Ferroviarios de Chile | ||||||
|
Gol Y Gol | ||||||
|
Curacaví FC | ||||||
|
CSD Cajón del Maipo | ||||||
|
CDSC Aguará |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportes Tomé | ||||||
|
CD República Independiente de Hualqui | ||||||
|
CDSC Deportes Rancagua | ||||||
|
Pilmahue | ||||||
|
Deportes Naval | ||||||
|
CD Municipal de Paillaco | ||||||
|
Deportivo Meza | ||||||
|
CSDC Malleco Unido | ||||||
|
CD Laja Histórico | ||||||
|
Independiente de Cauquenes | ||||||
|
Lota Schwager | ||||||
|
CSD Buenos Aires de Parral |
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EFC Conchalí | ||||||
|
CSD Municipal Ovalle | ||||||
|
Quintero Unido FC | ||||||
|
CEFF Copiapó | ||||||
|
Atlético Oriente | ||||||
|
Deportes Vallenar | ||||||
|
Coliseo FC | ||||||
|
Municipal María Pinto FC | ||||||
|
CD Adriana Cousiño | ||||||
|
Futuro FC | ||||||
|
CD Julio Covarrubias | ||||||
|
CDS Cultural Maipú |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Tricolor de Paine | ||||||
|
San Bernardo Unido | ||||||
|
Rancagua Sur | ||||||
|
Deportivo Pumanque | ||||||
|
CDS Provincial Talagante | ||||||
|
CD Pirque | ||||||
|
Deportivo La Granja FC | ||||||
|
CD Ferroviarios de Chile | ||||||
|
Gol Y Gol | ||||||
|
Curacaví FC | ||||||
|
CSD Cajón del Maipo | ||||||
|
CDSC Aguará |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportes Tomé | ||||||
|
CD República Independiente de Hualqui | ||||||
|
CDSC Deportes Rancagua | ||||||
|
Pilmahue | ||||||
|
Deportes Naval | ||||||
|
CD Municipal de Paillaco | ||||||
|
Deportivo Meza | ||||||
|
CSDC Malleco Unido | ||||||
|
CD Laja Histórico | ||||||
|
Independiente de Cauquenes | ||||||
|
Lota Schwager | ||||||
|
CSD Buenos Aires de Parral |