CSKA Moskou - Orenburg Youth , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
3.55 | 3.78 | 3.36 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
3.1 | 2.78 | 3.36 |
2.75 | 3 | 2.55 | Gemiddelde doelpunten |
0.55 | 0.33 | 0.73 |
0.8 | 0.78 | 0.82 | Gemiddelde tegendoelpunten |
2.55 | 2.44 | 2.64 |
Relatieve indicatoren
85%
Wint
0%
Trekt
15%
Verliezen
Over: 90%
Onder: 10%
Totaal 1.5
Over: 60%
Onder: 40%
Totaal 2.5
Over: 50%
Onder: 50%
Totaal 3.5
5%
Wint
10%
Trekt
85%
Verliezen
Over: 80%
Onder: 20%
Totaal 1.5
Over: 65%
Onder: 35%
Totaal 2.5
Over: 35%
Onder: 65%
Totaal 3.5
Evenementen: CSKA Moskou
Youth League | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-02 | CSKA Moskou - Orenburg Youth | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-26 | CSKA Moskou - Akhmat Youth | - | |
2024-07-26 | CSKA Moskou - Fakel Voronezh Youth | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-19 | Dinamo Moskou - CSKA Moskou | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-12 | CSKA Moskou - Fakel Voronezh Youth | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-05 | FK Zenit St Petersburg - CSKA Moskou | 1 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-28 | CSKA Moskou - Ural Ekaterinburg | 3 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-21 | Pari Nizhny Novgorod Youth - CSKA Moskou | 0 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-17 | CSKA Moskou - Chertanovo Moscow Youth | 5 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-10 | Orenburg Youth - CSKA Moskou | 0 - 5 |
CSKA Moskou - Orenburg Youth
Rusland, Youth League, match CSKA Moskou - Orenburg Youth, starttijd 2024-08-02 11:00:00 internationale tijd.
CSKA Moskou en Orenburg Youth neemt deel aan het kampioenschap Youth League, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Orenburg Youth
Youth League | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-09 | Orenburg Youth - FK Zenit St Petersburg | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-02 | CSKA Moskou - Orenburg Youth | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-26 | Orenburg Youth - Ural Ekaterinburg | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-19 | Akhmat Youth - Orenburg Youth | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-12 | Orenburg Youth - Pari Nizhny Novgorod Youth | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-05 | Dinamo Moskou - Orenburg Youth | 3 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-28 | Orenburg Youth - Chertanovo Moscow Youth | 1 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-21 | Fakel Voronezh Youth - Orenburg Youth | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-17 | Orenburg Youth - FK Rostov | 0 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-10 | Orenburg Youth - CSKA Moskou | 0 - 5 |
Klassement
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spartak Moscow Youth | 13 | 9 | 2 | 2 | 25:12 | 29 |
2
|
Lokomotiv Moskou | 13 | 9 | 0 | 4 | 35:15 | 27 |
3
|
Krasnodar Youth | 13 | 8 | 2 | 3 | 30:18 | 26 |
4
|
Sochi Youth | 13 | 6 | 4 | 3 | 19:11 | 22 |
5
|
Rubin Kazan | 13 | 6 | 2 | 5 | 11:9 | 20 |
6
|
Baltika Kaliningrad Youth | 13 | 5 | 4 | 4 | 19:23 | 19 |
7
|
Akron Akademia Konoplev | 13 | 5 | 1 | 7 | 18:27 | 16 |
8
|
Samara Kryliya Sovetov | 13 | 3 | 3 | 7 | 20:29 | 12 |
9
|
Strogino Moscow Youth | 13 | 2 | 3 | 8 | 15:29 | 9 |
10
|
Master-Saturn Egorjevsk | 13 | 0 | 3 | 10 | 7:26 | 3 |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Zenit St Petersburg | 13 | 11 | 0 | 2 | 31:11 | 33 |
2
|
CSKA Moskou | 13 | 10 | 0 | 3 | 38:11 | 30 |
3
|
FK Rostov | 13 | 10 | 0 | 3 | 28:15 | 30 |
4
|
Dinamo Moskou | 13 | 7 | 3 | 3 | 23:13 | 24 |
5
|
Chertanovo Moscow Youth | 13 | 4 | 4 | 5 | 25:25 | 16 |
6
|
Fakel Voronezh Youth | 13 | 3 | 4 | 6 | 9:18 | 13 |
7
|
Ural Ekaterinburg | 13 | 3 | 4 | 6 | 14:23 | 13 |
8
|
Akhmat Youth | 13 | 3 | 4 | 6 | 16:25 | 13 |
9
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | 13 | 1 | 4 | 8 | 14:36 | 7 |
10
|
Orenburg Youth | 13 | 1 | 1 | 11 | 8:29 | 4 |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Master-Saturn Egorjevsk | ||||||
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Krasnodar Youth | ||||||
|
Spartak Moscow Youth | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskou | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moscow Youth |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskou | ||||||
|
Chertanovo Moscow Youth | ||||||
|
CSKA Moskou | ||||||
|
Akhmat Youth | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Master-Saturn Egorjevsk | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Krasnodar Youth | ||||||
|
Spartak Moscow Youth | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskou | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moscow Youth |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskou | ||||||
|
Chertanovo Moscow Youth | ||||||
|
CSKA Moskou | ||||||
|
Akhmat Youth | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |