Eintracht 04 Edertal - FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz (2-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Eintracht 04 Edertal
Gruppenliga Kassel | |||
Ronde 10 | |||
2024-09-22 | Eintracht 04 Edertal - SC Willingen | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-15 | VfB Schrecksbach - Eintracht 04 Edertal | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-11 | TSV Mengsberg 1926 - Eintracht 04 Edertal | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-08 | FSG Gudensberg - Eintracht 04 Edertal | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-01 | Eintracht 04 Edertal - FC Homberg | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-28 | SG Bad Wildungen/Friedrichstein - Eintracht 04 Edertal | 2 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | TSV Mengsberg 1926 - Eintracht 04 Edertal | Uitgesteld | |
Ronde 4 | |||
2024-08-17 | Eintracht 04 Edertal - SG Neukirchen/Röllshausen | 1 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | Melsunger FV 08 - Eintracht 04 Edertal | 2 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | Eintracht 04 Edertal - FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz | 2 - 0 |
Serie 5
Algemeen
FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz Nederlagen 6
FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz Geen doelpunten gescoord 5
FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz Met tegendoelpunten 12
FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz Less than 4.5 cards 10 van 10
Eintracht 04 Edertal - FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz
Duitsland Amateur, Gruppenliga Kassel, match Eintracht 04 Edertal - FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz, starttijd 2024-08-04 13:00:00 internationale tijd.
Eintracht 04 Edertal en FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz neemt deel aan het kampioenschap Gruppenliga Kassel, Duitsland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz
Gruppenliga Kassel | |||
Ronde 11 | |||
2024-09-29 | SG Bad Wildungen/Friedrichstein - FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-22 | FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz - TSV Altenlotheim | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-15 | TSV Korbach - FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-08 | FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz - SSV Sand | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-01 | Schwalmstadt - FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-28 | FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz - FSG Gudensberg | 1 - 7 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-25 | FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz - TSV Obermelsungen | 3 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II - FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz | 3 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz - SC Willingen | 0 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | Eintracht 04 Edertal - FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz | 2 - 0 |
Klassement
Gruppenliga Kassel - Gruppe 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Willingen | 6 | 6 | 0 | 0 | 18:0 | 18 |
2
|
Melsunger FV 08 | 6 | 3 | 2 | 1 | 13:9 | 11 |
3
|
Schwalmstadt | 6 | 3 | 1 | 2 | 13:7 | 10 |
4
|
TSV Mengsberg 1926 | 5 | 3 | 1 | 1 | 12:8 | 10 |
5
|
TSV Korbach | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:10 | 10 |
6
|
SSV Sand | 6 | 2 | 3 | 1 | 9:10 | 9 |
7
|
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II | 6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 8 |
8
|
TSV Altenlotheim | 6 | 2 | 1 | 3 | 14:13 | 7 |
9
|
Eintracht 04 Edertal | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 7 |
10
|
FC Homberg | 6 | 2 | 1 | 3 | 12:12 | 7 |
11
|
SG Bad Wildungen/Friedrichstein | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:13 | 7 |
12
|
FSG Gudensberg | 5 | 2 | 0 | 3 | 12:11 | 6 |
13
|
FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz | 6 | 2 | 0 | 4 | 5:13 | 6 |
14
|
TSV Obermelsungen | 6 | 1 | 2 | 3 | 10:16 | 5 |
15
|
VfB Schrecksbach | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:18 | 4 |
16
|
SG Neukirchen/Röllshausen | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
Gruppenliga Kassel - Gruppe 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GSV Eintracht Baunatal | 4 | 4 | 0 | 0 | 18:3 | 12 |
2
|
SG Calden/Meimbressen | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:9 | 9 |
3
|
TuSpo Grebenstein | 4 | 2 | 2 | 0 | 18:6 | 8 |
4
|
TSV Hertingshausen | 4 | 2 | 2 | 0 | 14:5 | 8 |
5
|
TuSpo 1912 Rengershausen | 4 | 2 | 1 | 1 | 13:6 | 7 |
6
|
SV Espenau | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:8 | 7 |
7
|
SG Schauenburg | 4 | 1 | 3 | 0 | 10:8 | 6 |
8
|
SV Kaufungen 07 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:11 | 6 |
9
|
TSV Ks-Wolfsanger | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:4 | 5 |
10
|
SG Reinhardshagen | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:10 | 4 |
11
|
TSG Wilhelmshöhe | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:12 | 4 |
12
|
SV Adler Weidenhausen II | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:15 | 4 |
13
|
TSV 1945 Rothwesten | 4 | 1 | 0 | 3 | 10:14 | 3 |
14
|
FC Großalmerode | 4 | 0 | 3 | 1 | 3:11 | 3 |
15
|
FSC Lohfelden | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:13 | 1 |
16
|
SG Wettesingen/Breuna/Oberlistingen | 4 | 0 | 0 | 4 | 6:12 | 0 |