Zawisza Sienno - KS Warka (0-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Zawisza Sienno
Liga Okręgowa - Radom | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Zodiak Sucha - Zawisza Sienno | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Zawisza Sienno - Gracja Tczów | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | Sokół Przytyk - Zawisza Sienno | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Zawisza Sienno - Oronka Orońsko | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Zawisza Sienno - Jodła Jedlnia-Letnisko | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Młodzik 18 Radom - Zawisza Sienno | 1 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Zawisza Sienno - KS Warka | 0 - 4 |
Zawisza Sienno - KS Warka
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Radom, match Zawisza Sienno - KS Warka, starttijd 2024-08-10 15:30:15 internationale tijd.
Zawisza Sienno en KS Warka neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa - Radom, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: KS Warka
Liga Okręgowa - Radom | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Królewscy Jedlnia - KS Warka | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | KS Warka - KS Błotnica Stara | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Zodiak Sucha - KS Warka | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | KS Warka - Gracja Tczów | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Sokół Przytyk - KS Warka | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | KS Warka - Oronka Orońsko | 7 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Zawisza Sienno - KS Warka | 0 - 4 | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-29 | KS Warka - Bug Wyszków | 4 - 2 | |
2024-06-26 | Bug Wyszków - KS Warka | 4 - 0 |
Klassement
Liga Okręgowa - Radom 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Warka | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:1 | 6 |
2
|
Orzeł Wierzbica | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
3
|
Jodła Jedlnia-Letnisko | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
4
|
Zodiak Sucha | 2 | 1 | 1 | 0 | 8:5 | 4 |
5
|
Powiślanka Lipsko | 2 | 1 | 1 | 0 | 8:5 | 4 |
6
|
Szydłowianka Szydłowiec | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
7
|
Mazowsze Grójec | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
8
|
Centrum Radom | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 3 |
9
|
Zawisza Sienno | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 |
10
|
KS Błotnica Stara | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:7 | 3 |
11
|
Sokół Przytyk | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
12
|
Oronka Orońsko | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:7 | 1 |
13
|
Gracja Tczów | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
14
|
Wulkan Zakrzew | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
15
|
Królewscy Jedlnia | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
16
|
Młodzik 18 Radom | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | 0 |
Liga Okręgowa - Radom 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oronka Orońsko | ||||||
|
Zawisza Sienno | ||||||
|
Jodła Jedlnia-Letnisko | ||||||
|
KS Warka | ||||||
|
Szydłowianka Szydłowiec | ||||||
|
Mazowsze Grójec | ||||||
|
Powiślanka Lipsko | ||||||
|
Wulkan Zakrzew | ||||||
|
Orzeł Wierzbica | ||||||
|
Centrum Radom | ||||||
|
Królewscy Jedlnia | ||||||
|
KS Błotnica Stara | ||||||
|
Zodiak Sucha | ||||||
|
Gracja Tczów | ||||||
|
Sokół Przytyk | ||||||
|
Młodzik 18 Radom |
Liga Okręgowa - Radom 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oronka Orońsko | ||||||
|
Zawisza Sienno | ||||||
|
Jodła Jedlnia-Letnisko | ||||||
|
KS Warka | ||||||
|
Szydłowianka Szydłowiec | ||||||
|
Mazowsze Grójec | ||||||
|
Powiślanka Lipsko | ||||||
|
Wulkan Zakrzew | ||||||
|
Orzeł Wierzbica | ||||||
|
Centrum Radom | ||||||
|
Królewscy Jedlnia | ||||||
|
KS Błotnica Stara | ||||||
|
Zodiak Sucha | ||||||
|
Gracja Tczów | ||||||
|
Sokół Przytyk | ||||||
|
Młodzik 18 Radom |