FC Gorky Kursk - FC Reut Kurchatovskiy rayon , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
4.25 | 3.5 | 4.75 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
4.3 | 3.3 | 5.3 |
2.75 | 2.25 | 3.08 | Gemiddelde doelpunten |
2.45 | 2.1 | 2.8 |
1.5 | 1.25 | 1.67 | Gemiddelde tegendoelpunten |
1.85 | 1.2 | 2.5 |
Relatieve indicatoren
60%
Wint
10%
Trekt
30%
Verliezen
Over: 90%
Onder: 10%
Totaal 1.5
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 2.5
Over: 55%
Onder: 45%
Totaal 3.5
50%
Wint
10%
Trekt
40%
Verliezen
Over: 85%
Onder: 15%
Totaal 1.5
Over: 65%
Onder: 35%
Totaal 2.5
Over: 55%
Onder: 45%
Totaal 3.5
Evenementen: FC Gorky Kursk
Kursk Oblast Liga | |||
Ronde 14 | |||
2024-08-31 | FC Gorky Kursk - Magnit Zheleznogorsk | - | |
Ronde 12 | |||
2024-08-17 | FC Gribnaya Raduga Kursk - FC Gorky Kursk | - | |
Ronde 11 | |||
2024-08-10 | FC Gorky Kursk - FC Reut Kurchatovskiy rayon | - | |
Ronde 10 | |||
2024-07-20 | FC Gorky Kursk - FC Zarya Cheremisinovo | - | |
Ronde 9 | |||
2024-07-14 | Magnit Zheleznogorsk - FC Gorky Kursk | - | |
Ronde 7 | |||
2024-06-30 | FC Gorky Kursk - FC Gribnaya Raduga Kursk | 5 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-23 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - FC Gorky Kursk | 0 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-16 | FC Zarya Cheremisinovo - FC Gorky Kursk | 1 - 6 | |
SFF Center Cup | |||
2024-06-12 | FC Lokomotiv Liski - FC Gorky Kursk | 4 - 0 | |
Kursk Oblast Liga | |||
Ronde 4 | |||
2024-06-08 | FC Gorky Kursk - Magnit Zheleznogorsk | 3 - 2 |
FC Gorky Kursk - FC Reut Kurchatovskiy rayon
Russia Amateur, Kursk Oblast Liga, match FC Gorky Kursk - FC Reut Kurchatovskiy rayon, starttijd 2024-08-10 14:00:32 internationale tijd.
FC Gorky Kursk en FC Reut Kurchatovskiy rayon neemt deel aan het kampioenschap Kursk Oblast Liga, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Reut Kurchatovskiy rayon
Kursk Oblast Liga | |||
Ronde 15 | |||
2024-09-07 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - FC Gribnaya Raduga Kursk | - | |
Ronde 13 | |||
2024-08-24 | FC Zarya Cheremisinovo - FC Reut Kurchatovskiy rayon | - | |
Ronde 12 | |||
2024-08-18 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - Magnit Zheleznogorsk | - | |
Ronde 11 | |||
2024-08-10 | FC Gorky Kursk - FC Reut Kurchatovskiy rayon | - | |
Ronde 10 | |||
2024-07-20 | FC Gribnaya Raduga Kursk - FC Reut Kurchatovskiy rayon | - | |
Ronde 8 | |||
2024-07-06 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - FC Zarya Cheremisinovo | - | |
Ronde 7 | |||
2024-06-30 | Magnit Zheleznogorsk - FC Reut Kurchatovskiy rayon | 5 - 3 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-23 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - FC Gorky Kursk | 0 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-15 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - FC Gribnaya Raduga Kursk | geannuleerd | |
Kursk Oblast Cup | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-12 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - FC Gribnaya Raduga Kursk | 0 - 1 |
Klassement
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 6 | 4 | 1 | 1 | 22:13 | 13 |
2
|
Magnit Zheleznogorsk | 7 | 4 | 1 | 2 | 20:12 | 13 |
3
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 6 | 3 | 1 | 2 | 16:12 | 10 |
4
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 6 | 2 | 1 | 3 | 12:13 | 7 |
5
|
FC Zarya Cheremisinovo | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:22 | 0 |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lgov | 7 | 6 | 1 | 0 | 34:6 | 19 |
2
|
DYUSSH Oboyan | 7 | 6 | 0 | 1 | 28:9 | 18 |
3
|
FC Olimp-Dichnya | 7 | 3 | 2 | 2 | 12:7 | 11 |
4
|
Sapphire Dmitriev | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:15 | 9 |
5
|
MBU SSh №4 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9:26 | 7 |
6
|
FC Avtomobilist Rylsk | 6 | 2 | 0 | 4 | 12:19 | 6 |
7
|
FC Rosich Konyshevka | 7 | 1 | 1 | 5 | 10:18 | 4 |
8
|
FC Sudzha | 7 | 1 | 1 | 5 | 9:25 | 4 |
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
Magnit Zheleznogorsk | ||||||
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | ||||||
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | ||||||
|
FC Zarya Cheremisinovo |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Sudzha | ||||||
|
FC Rosich Konyshevka | ||||||
|
FC Avtomobilist Rylsk | ||||||
|
FC Olimp-Dichnya | ||||||
|
MBU SSh №4 | ||||||
|
DYUSSH Oboyan | ||||||
|
FC Lgov |
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
Magnit Zheleznogorsk | ||||||
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | ||||||
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | ||||||
|
FC Zarya Cheremisinovo |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Olimp-Dichnya | ||||||
|
FC Rosich Konyshevka | ||||||
|
FC Avtomobilist Rylsk | ||||||
|
MBU SSh №4 | ||||||
|
FC Sudzha | ||||||
|
DYUSSH Oboyan | ||||||
|
FC Lgov |