Przemysław Poznań - Zjednoczeni Trzemeszno , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Przemysław Poznań
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Przemysław Poznań - UKS Śrem | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Polanin Strzałkowo - Przemysław Poznań | - | |
Puchar Polski WZPN - Poznań | |||
Ronde 32 | |||
2024-08-28 | Mieszko II Gniezno - Przemysław Poznań | - | |
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Przemysław Poznań - GKS Dopiewo | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | Polonus Kazimierz Biskupi - Przemysław Poznań | 1 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Przemysław Poznań - Zjednoczeni Trzemeszno | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Lechia Kostrzyn - Przemysław Poznań | 4 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-18 | Przemysław Poznań - KS Górnik Konin | 0 - 6 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Przemysław Poznań - SMS Ślesin | 1 - 2 |
Serie 7
Algemeen
Przemysław Poznań + Zjednoczeni Trzemeszno Less than 4.5 cards 10 van 10
Przemysław Poznań Nederlagen 4
Przemysław Poznań Geen winst 5
Przemysław Poznań Met tegendoelpunten 5
Przemysław Poznań Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
Zjednoczeni Trzemeszno Met tegendoelpunten 6
Zjednoczeni Trzemeszno Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 8
Przemysław Poznań - Zjednoczeni Trzemeszno
Poland Amateur, V. Liga - Red Box Wielkopolska, match Przemysław Poznań - Zjednoczeni Trzemeszno, starttijd 2024-08-11 18:00:18 internationale tijd.
Przemysław Poznań en Zjednoczeni Trzemeszno neemt deel aan het kampioenschap V. Liga - Red Box Wielkopolska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Zjednoczeni Trzemeszno
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Zjednoczeni Trzemeszno - Polonus Kazimierz Biskupi | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Olimpia Koło - Zjednoczeni Trzemeszno | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Meblorz Swarzędz - Zjednoczeni Trzemeszno | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Zjednoczeni Trzemeszno - Tarnovia Tarnowo Podgórne | 2 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Przemysław Poznań - Zjednoczeni Trzemeszno | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Zjednoczeni Trzemeszno - Avia Kamionki | 3 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Kłos Zaniemyśl - Zjednoczeni Trzemeszno | 1 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-07 | Zjednoczeni Trzemeszno - AP Reissa Poznań | 2 - 1 |
Klassement
V. Liga - Wielkopolska - Group 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lubuszanin Trzcianka | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | 6 |
2
|
KS Korona Stróżewo | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:1 | 4 |
3
|
Sparta Oborniki | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:1 | 4 |
4
|
Zamek Gołańcz | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
5
|
KP Piła | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
6
|
Płomień Przyprostynia | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:2 | 3 |
7
|
Kłos Budzyń | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 3 |
8
|
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 3 |
9
|
Iskra Szydłowo | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 3 |
10
|
Orkan Chorzemin | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
11
|
Warta Międzychód | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
12
|
Sparta Szamotuły | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
13
|
Kłos Gałowo | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | 1 |
14
|
Sokół Pniewy | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:6 | 1 |
15
|
Sokół Szamocin | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | 0 |
16
|
Pogoń Łobżenica | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:11 | 0 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wełna Skoki | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:1 | 6 |
2
|
Kłos Zaniemyśl | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | 6 |
3
|
Lechia Kostrzyn | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | 4 |
4
|
KS Górnik Konin | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | 4 |
5
|
Tarnovia Tarnowo Podgórne | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
6
|
Olimpia Koło | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
7
|
Avia Kamionki | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 3 |
8
|
Przemysław Poznań | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
9
|
Polonia II Środa Wielkopolska | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
10
|
UKS Śrem | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | 3 |
11
|
Polonus Kazimierz Biskupi | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | 3 |
12
|
Zjednoczeni Trzemeszno | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
13
|
Meblorz Swarzędz | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
14
|
Polanin Strzałkowo | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
15
|
Lider Swarzędz | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
16
|
GKS Dopiewo | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:12 | 0 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 3 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zawisza Łęka Opatowska | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
2
|
ZEFKA Kobyla Góra | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
3
|
Dąbroczanka Pępowo | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 6 |
4
|
Orzeł Kawęczyn | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | 4 |
5
|
GKS Jaraczewo | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:4 | 4 |
6
|
Polonia 1908 Marcinki Kępno | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
7
|
Krobianka Krobia | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
8
|
Kania Gostyń | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
9
|
Astra Krotoszyn | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
10
|
LKS 1968 Jankowy | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
11
|
Piast Czekanów | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
12
|
Rawia Rawicz | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
13
|
Wisła Borek Wielkopolski | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:6 | 1 |
14
|
KKS II Kalisz | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 |
15
|
Victoria Ostrzeszów | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | 0 |
16
|
LZS Cielcza | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | 0 |