ASK Ybbs - SV Langenrohr (4-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ASK Ybbs
Landesliga Niederosterreich | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-13 | SV Stockerau - ASK Ybbs | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | ASK Ybbs - USC Indat Rohrbach | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-03 | 1. Wiener Neustadter SC - ASK Ybbs | 2 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | ASK Ybbs - Nordea Admira | 3 - 3 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-23 | Scheiblingkirchen-Warth USV - ASK Ybbs | 1 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | ASK Ybbs - SV Langenrohr | 4 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | ASK Ybbs - Sparkasse Zwettl | 2 - 1 |
Serie 3
Algemeen
SV Langenrohr Met tegendoelpunten 10
SV Langenrohr Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 9
SV Langenrohr Beide teams scoren 7 van 9
SV Langenrohr Verliezer eerste helft 6 van 8
SV Langenrohr Less than 4.5 cards 10 van 10
ASK Ybbs Met tegendoelpunten 3
ASK Ybbs - SV Langenrohr
Oostenrijk Amateur, Landesliga Niederosterreich, match ASK Ybbs - SV Langenrohr, starttijd 2024-08-17 15:00:00 internationale tijd.
ASK Ybbs en SV Langenrohr neemt deel aan het kampioenschap Landesliga Niederosterreich, Oostenrijk Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SV Langenrohr
Landesliga Niederosterreich | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | SKNV St. Pölten II - SV Langenrohr | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | SV Langenrohr - ASV Schrems | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | SV Stockerau - SV Langenrohr | 3 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | SV Langenrohr - USC Indat Rohrbach | 6 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | ASK Ybbs - SV Langenrohr | 4 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-14 | SV Langenrohr - Scheiblingkirchen-Warth USV | 0 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | SV Langenrohr - Nordea Admira | 2 - 0 |
Klassement
Landesliga Niederosterreich 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Retz | 5 | 5 | 0 | 0 | 15:2 | 15 |
2
|
Korneuburg ASC Marathon | 6 | 4 | 2 | 0 | 16:7 | 14 |
3
|
1. Wiener Neustadter SC | 5 | 3 | 1 | 1 | 18:10 | 10 |
4
|
SV Stockerau | 5 | 3 | 0 | 2 | 14:8 | 9 |
5
|
ASK Ybbs | 5 | 2 | 3 | 0 | 12:8 | 9 |
6
|
Nordea Admira | 6 | 2 | 3 | 1 | 11:7 | 9 |
7
|
St. Peter in der Au | 5 | 3 | 0 | 2 | 9:7 | 9 |
8
|
Sparkasse Zwettl | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:9 | 8 |
9
|
SCU Kilb | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:10 | 7 |
10
|
SV Langenrohr | 5 | 2 | 0 | 3 | 11:11 | 6 |
11
|
Scheiblingkirchen-Warth USV | 5 | 1 | 3 | 1 | 5:6 | 6 |
12
|
SCU Ardagger | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | 5 |
13
|
ASV Schrems | 5 | 1 | 1 | 3 | 6:20 | 4 |
14
|
SKNV St. Pölten II | 5 | 0 | 3 | 2 | 3:9 | 3 |
15
|
USC Indat Rohrbach | 5 | 0 | 2 | 3 | 5:13 | 2 |
16
|
SC Ortmann | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:15 | 1 |