KS Skotawia Dębnica Kaszubska - KS Słupia Kobylnica (0-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: KS Skotawia Dębnica Kaszubska
Puchar Polski PomZPN | |||
Ronde 202 | |||
2024-09-18 | Kaszubia II Studzienice - KS Skotawia Dębnica Kaszubska | - | |
Klasa Okręgowa Słupska | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | GKS Myśliwiec Tuchomie - KS Skotawia Dębnica Kaszubska | 0 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | KS Skotawia Dębnica Kaszubska - LKS Sokół Wyczechy | 3 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | KS Unison Machowino - KS Skotawia Dębnica Kaszubska | 0 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | KS Skotawia Dębnica Kaszubska - KS Słupia Kobylnica | 0 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Granit Kończewo - KS Skotawia Dębnica Kaszubska | geannuleerd |
Serie 6
Algemeen
KS Słupia Kobylnica Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
KS Słupia Kobylnica Less than 4.5 cards 5 van 5
KS Słupia Kobylnica Eerste team dat scoort 4 van 5
KS Słupia Kobylnica Winnaar eerste helft 4 van 5
KS Skotawia Dębnica Kaszubska Met tegendoelpunten 4
KS Skotawia Dębnica Kaszubska Nederlagen 3
KS Skotawia Dębnica Kaszubska - KS Słupia Kobylnica
Poland Amateur, Klasa Okręgowa Słupska, match KS Skotawia Dębnica Kaszubska - KS Słupia Kobylnica, starttijd 2024-08-17 14:30:04 internationale tijd.
KS Skotawia Dębnica Kaszubska en KS Słupia Kobylnica neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa Słupska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: KS Słupia Kobylnica
Puchar Polski PomZPN | |||
Ronde 202 | |||
2024-09-17 | MKS Lew Lębork - KS Słupia Kobylnica | - | |
Klasa Okręgowa Słupska | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | KS Słupia Kobylnica - KS Dolina Speranda Niepoględzie | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Granit Kończewo - KS Słupia Kobylnica | 4 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | KS Słupia Kobylnica - TS Pomorze Potęgowo | 6 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | KS Skotawia Dębnica Kaszubska - KS Słupia Kobylnica | 0 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | KS Słupia Kobylnica - Piast Człuchów | 2 - 0 | |
Puchar Polski PomZPN | |||
Ronde 0 | |||
2023-10-11 | KS Słupia Kobylnica - MKS Start Miastko | 2 - 4 |
Klassement
Klasa Okręgowa Słupska 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Dolina Speranda Niepoględzie | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:5 | 12 |
2
|
MKS Start Miastko | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:1 | 10 |
3
|
Gryf II Słupsk | 4 | 3 | 0 | 1 | 27:3 | 9 |
4
|
KS Słupia Kobylnica | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:5 | 9 |
5
|
Piast Człuchów | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:4 | 7 |
6
|
LKS Sokół Wyczechy | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 7 |
7
|
KS Skotawia Dębnica Kaszubska | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:9 | 7 |
8
|
TS Pomorze Potęgowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 14:10 | 6 |
9
|
Granit Kończewo | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:8 | 6 |
10
|
Kaszubia Studzienice | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | 6 |
11
|
MKS Debrzno | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 6 |
12
|
GKS Myśliwiec Tuchomie | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:10 | 5 |
13
|
Jantar Ustka | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:9 | 3 |
14
|
GTS Czarna Dąbrówka | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:19 | 3 |
15
|
KS Unison Machowino | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:21 | 0 |
16
|
Lider Rychnowy | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:26 | 0 |