FC Metallurg Lipetsk - Khimik Dzerzhinsk , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
2.2 | 1.9 | 2.5 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
2.4 | 2.5 | 2.3 |
0.7 | 0.7 | 0.7 | Gemiddelde doelpunten |
1.1 | 1.3 | 0.9 |
1.5 | 1.2 | 1.8 | Gemiddelde tegendoelpunten |
1.3 | 1.2 | 1.4 |
Relatieve indicatoren
20%
Wint
30%
Trekt
50%
Verliezen
Over: 55%
Onder: 45%
Totaal 1.5
Over: 40%
Onder: 60%
Totaal 2.5
Over: 20%
Onder: 80%
Totaal 3.5
30%
Wint
35%
Trekt
35%
Verliezen
Over: 60%
Onder: 40%
Totaal 1.5
Over: 35%
Onder: 65%
Totaal 2.5
Over: 30%
Onder: 70%
Totaal 3.5
Evenementen: FC Metallurg Lipetsk
2. Liga, Division A | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-25 | FC Dynamo Bryansk - FC Metallurg Lipetsk | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-17 | FC Metallurg Lipetsk - Khimik Dzerzhinsk | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-10 | Torpedo Miass - FC Metallurg Lipetsk | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | FC Metallurg Lipetsk - FC Volga Ulyanovsk | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | FC Mashuk-KMV Pyatigorsk - FC Metallurg Lipetsk | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | FC Metallurg Lipetsk - Krasnodar-2 | 2 - 2 | |
Ronde 18 | |||
2024-06-08 | FC Murom - FC Metallurg Lipetsk | 0 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-06-03 | FC Metallurg Lipetsk - Veles Moscow | 0 - 3 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-26 | FK Ufa - FC Metallurg Lipetsk | 6 - 0 | |
Ronde 15 | |||
2024-05-19 | FC Metallurg Lipetsk - FC Novosibirsk | 0 - 0 |
FC Metallurg Lipetsk - Khimik Dzerzhinsk
Rusland, 2. Liga, Division A, match FC Metallurg Lipetsk - Khimik Dzerzhinsk, starttijd 2024-08-17 15:00:00 internationale tijd.
FC Metallurg Lipetsk en Khimik Dzerzhinsk neemt deel aan het kampioenschap 2. Liga, Division A, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Khimik Dzerzhinsk
2. Liga, Division A | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-25 | Khimik Dzerzhinsk - FC Murom | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-17 | FC Metallurg Lipetsk - Khimik Dzerzhinsk | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-10 | Khimik Dzerzhinsk - FC Dynamo Bryansk | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | Khimik Dzerzhinsk - Rodina 2 Moscow | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | Torpedo Miass - Khimik Dzerzhinsk | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | Khimik Dzerzhinsk - FC Volga Ulyanovsk | 3 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-12 | Rodina 2 Moscow - Khimik Dzerzhinsk | 2 - 2 | |
2. Liga, Division A | |||
Ronde 18 | |||
2024-06-09 | Spartak Kostroma - Khimik Dzerzhinsk | 0 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-06-02 | Khimik Dzerzhinsk - Avangard Kursk | 1 - 3 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-29 | Torpedo Miass - Khimik Dzerzhinsk | 2 - 0 |
Klassement
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kaluga | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2
|
Leningradets | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3
|
FC Chelyabinsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
4
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
5
|
Veles Moscow | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
6
|
Spartak Kostroma | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Avangard Kursk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
PFC Kuban | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
9
|
FC Novosibirsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
10
|
Volgar Astrakhan | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Khimik Dzerzhinsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
2
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3
|
Irtysh Omsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
4
|
Krasnodar-2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
5
|
FC Metallurg Lipetsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
6
|
Rodina 2 Moscow | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Torpedo Miass | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
FC Dynamo Bryansk | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
9
|
FC Murom | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
10
|
FC Volga Ulyanovsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Dynamo Bryansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FC Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
FC Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Dynamo Bryansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FC Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
FC Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |