Start Lisie Jamy - Biało-Czerwoni Kaszyce (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Start Lisie Jamy
Liga Okręgowa Jarosław | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | Start Lisie Jamy - KS Wiązownica-Wisłoczanka Tryńcza | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | Horyniec Zdrój - Start Lisie Jamy | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | Start Lisie Jamy - Dąb Dobkowice | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | Orzeł Torki - Start Lisie Jamy | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | Start Lisie Jamy - Start Pruchnik | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | Start Lisie Jamy - Biało-Czerwoni Kaszyce | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-14 | Santos Piwoda - Start Lisie Jamy | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Start Lisie Jamy - Piast Tuczempy | 0 - 3 |
Start Lisie Jamy - Biało-Czerwoni Kaszyce
Poland Amateur, Liga Okręgowa Jarosław, match Start Lisie Jamy - Biało-Czerwoni Kaszyce, starttijd 2024-08-18 11:00:00 internationale tijd.
Start Lisie Jamy en Biało-Czerwoni Kaszyce neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa Jarosław, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Biało-Czerwoni Kaszyce
Liga Okręgowa Jarosław | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | Biało-Czerwoni Kaszyce - Gorliczanka Gorliczyna | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | Orzeł Torki - Biało-Czerwoni Kaszyce | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | Biało-Czerwoni Kaszyce - Wólczanka Wólka Pełkińska | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | Start Pruchnik - Biało-Czerwoni Kaszyce | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | Biało-Czerwoni Kaszyce - Polonia Przemyśl | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | Start Lisie Jamy - Biało-Czerwoni Kaszyce | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-14 | Biało-Czerwoni Kaszyce - Czuwaj Przemyśl | 2 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Santos Piwoda - Biało-Czerwoni Kaszyce | 3 - 0 |
Klassement
Liga Okręgowa Jarosław 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Orzeł Torki | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:6 | 7 |
2
|
Santos Piwoda | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
3
|
Czuwaj Przemyśl | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 |
4
|
KS Wiązownica-Wisłoczanka Tryńcza | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | 7 |
5
|
Piast Tuczempy | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
6
|
LKS Skołoszów | 3 | 1 | 2 | 0 | 9:4 | 5 |
7
|
Dąb Dobkowice | 3 | 1 | 2 | 0 | 9:6 | 5 |
8
|
Wólczanka Wólka Pełkińska | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 5 |
9
|
Gorliczanka Gorliczyna | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:6 | 4 |
10
|
Start Pruchnik | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
11
|
Polonia Przemyśl | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
12
|
Biało-Czerwoni Kaszyce | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:6 | 2 |
13
|
Start Lisie Jamy | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
14
|
Horyniec Zdrój | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:13 | 1 |
15
|
Sanoczanka Święte | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | 0 |
16
|
Płomień Morawsko | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:9 | 0 |