SV Frohnleiten - Fürstenfeld , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SV Frohnleiten
Landesliga Steiermark | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | SV Tillmitsch - SV Frohnleiten | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-23 | SV Frohnleiten - Fürstenfeld | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-16 | SV Frohnleiten - ASK Koflach | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-09 | TUS Raiba Heiltherme Bad Waltersdorf - SV Frohnleiten | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-02 | SV Frohnleiten - Tus Heiligenkreuz | 2 - 3 | |
Club Friendly Games | |||
2024-02-24 | SV Frohnleiten - SC Stadtwerke Bruck/Mur | 2 - 2 | |
2023-04-07 | SV Strass - SV Frohnleiten | 0 - 2 |
SV Frohnleiten - Fürstenfeld
Oostenrijk Amateur, Landesliga Steiermark, match SV Frohnleiten - Fürstenfeld, starttijd 2024-08-23 17:00:00 internationale tijd.
SV Frohnleiten en Fürstenfeld neemt deel aan het kampioenschap Landesliga Steiermark, Oostenrijk Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Fürstenfeld
Landesliga Steiermark | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-30 | Fürstenfeld - ASK Koflach | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-23 | SV Frohnleiten - Fürstenfeld | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-16 | Fürstenfeld - TUS Raiba Heiltherme Bad Waltersdorf | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-09 | Tus Heiligenkreuz - Fürstenfeld | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-02 | Fürstenfeld - FC Union RB Weinland Gamlitz | 3 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-12 | Fürstenfeld - ASKO Kohfidisch | 4 - 0 | |
2024-07-05 | Fürstenfeld - SV Oberwart | 1 - 3 | |
2024-04-26 | SV Wildon - Fürstenfeld | 0 - 3 | |
2024-03-01 | Fürstenfeld - SV Krottendorf | 2 - 0 |
Klassement
Landesliga Steiermark 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Allerheiligen | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | 3 |
2
|
Fürstenfeld | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
SV Tillmitsch | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
SV Lebring | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
5
|
Tus Heiligenkreuz | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
6
|
TUS Raiba Heiltherme Bad Waltersdorf | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
7
|
Ilzer SV | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
FSC Eggendorf Hartberg II | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
9
|
FC Wm-Estriche Schladming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
FC Kindberg-Murzhofen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
SV Frohnleiten | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
12
|
ASK Koflach | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
13
|
UFC Fehring | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
14
|
FC Union RB Weinland Gamlitz | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
15
|
SC Kalsdorf | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
16
|
SV Lafnitz II | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:9 | 0 |