Jennersdorf - Bad Sauerbrunn , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Jennersdorf
Landesliga Burgenland | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | Mattersburg - Jennersdorf | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | Jennersdorf - Bad Sauerbrunn | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | Jennersdorf - USV Halbturn | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-09 | ESV Parndorf - Jennersdorf | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | Jennersdorf - ASKO Kohfidisch | 2 - 2 | |
BFV Cup | |||
2024-07-19 | Ufc Markt Allhau - Jennersdorf | 0 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2023-07-25 | Jennersdorf - USVS Rudersdorf | geannuleerd |
Jennersdorf - Bad Sauerbrunn
Oostenrijk Amateur, Landesliga Burgenland, match Jennersdorf - Bad Sauerbrunn, starttijd 2024-08-24 15:00:00 internationale tijd.
Jennersdorf en Bad Sauerbrunn neemt deel aan het kampioenschap Landesliga Burgenland, Oostenrijk Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Bad Sauerbrunn
Landesliga Burgenland | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | Bad Sauerbrunn - USV Halbturn | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | Jennersdorf - Bad Sauerbrunn | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | Bad Sauerbrunn - ESV Parndorf | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | ASKO Kohfidisch - Bad Sauerbrunn | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | Bad Sauerbrunn - FC Deutschkreutz | 1 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-23 | ASV Steinbrunn - Bad Sauerbrunn | 3 - 4 | |
2024-07-16 | Bad Sauerbrunn - SC Ortmann | 4 - 1 | |
2023-04-28 | SV Oberwart - Bad Sauerbrunn | 1 - 0 | |
2023-04-10 | Güssing - Bad Sauerbrunn | 0 - 3 |
Klassement
Landesliga Burgenland 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mattersburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2
|
SK Pama | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
3
|
ESV Parndorf | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4
|
St Margarethen | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
5
|
SPG Edelserpentin | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
6
|
Jennersdorf | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
7
|
ASKO Kohfidisch | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
8
|
ASV Drassburg | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9
|
Horitschon | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
FC Deutschkreutz | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
11
|
Bad Sauerbrunn | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
12
|
SV Schattendorf | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
13
|
USV Halbturn | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
14
|
Pinkafeld | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
15
|
ASK Royal Sped Klingenbach | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
16
|
Leithaprodersdorf | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Landesliga Burgenland 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SV Schattendorf | ||||||
|
ASV Drassburg | ||||||
|
SK Pama | ||||||
|
Mattersburg | ||||||
|
SPG Edelserpentin | ||||||
|
Jennersdorf | ||||||
|
St Margarethen | ||||||
|
Horitschon | ||||||
|
USV Halbturn | ||||||
|
FC Deutschkreutz | ||||||
|
ESV Parndorf | ||||||
|
Leithaprodersdorf | ||||||
|
ASK Royal Sped Klingenbach | ||||||
|
Pinkafeld | ||||||
|
Bad Sauerbrunn | ||||||
|
ASKO Kohfidisch |
Landesliga Burgenland 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SV Schattendorf | ||||||
|
ASV Drassburg | ||||||
|
SK Pama | ||||||
|
Mattersburg | ||||||
|
SPG Edelserpentin | ||||||
|
Jennersdorf | ||||||
|
St Margarethen | ||||||
|
Horitschon | ||||||
|
USV Halbturn | ||||||
|
FC Deutschkreutz | ||||||
|
ESV Parndorf | ||||||
|
Leithaprodersdorf | ||||||
|
ASK Royal Sped Klingenbach | ||||||
|
Pinkafeld | ||||||
|
Bad Sauerbrunn | ||||||
|
ASKO Kohfidisch |