Evenementen: FK Jindrichuv Hradec 1910
Divize A | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | FK Spartak Sobeslav - FK Jindrichuv Hradec 1910 | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | FK Jindrichuv Hradec 1910 - Hluboka | 0 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | 1.FK Příbram B - FK Jindrichuv Hradec 1910 | 2 - 1 | |
Division A | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-15 | 1.FK Příbram B - FK Jindrichuv Hradec 1910 | 3 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | SK Otava Katovice - FK Jindrichuv Hradec 1910 | 1 - 6 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | FK Jindrichuv Hradec 1910 - SK Hořovice | 2 - 3 |
Serie 7
Algemeen
FK Jindrichuv Hradec 1910 + Hluboka Less than 4.5 cards 10 van 10
FK Jindrichuv Hradec 1910 Geen winst 3
FK Jindrichuv Hradec 1910 Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
FK Jindrichuv Hradec 1910 Beide teams scoren 4 van 5
Hluboka Geen winst 4
Hluboka Geen doelpunten gescoord 4
Hluboka Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 6
FK Jindrichuv Hradec 1910 - Hluboka
Tsjechië, Divize A, match FK Jindrichuv Hradec 1910 - Hluboka, starttijd 2024-08-25 14:00:00 internationale tijd.
FK Jindrichuv Hradec 1910 en Hluboka neemt deel aan het kampioenschap Divize A, Tsjechië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Hluboka
Divize A | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | 1.FK Příbram B - Hluboka | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | FK Jindrichuv Hradec 1910 - Hluboka | 0 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | Hluboka - SK Slavia Vejprnice | 0 - 0 | |
Cup | |||
2024-08-03 | FK Spartak Sobeslav - Hluboka | 3 - 0 | |
2023-07-30 | Hluboka - FK Spartak Sobeslav | 1 - 1 | |
2022-11-11 | Hluboka - Rudolfov | 3 - 0 |
Klassement
Divize A 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tj Ligmet Milin | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | 9 |
2
|
SK Aritma Praag | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:5 | 7 |
3
|
Slavoj Cesky Krumlov | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:1 | 6 |
4
|
TJ Jiskra Domažlice II | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 6 |
5
|
FK Spartak Sobeslav | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 6 |
6
|
Hluboka | 3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 5 |
7
|
FC Rokycany | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:7 | 4 |
8
|
1.FK Příbram B | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
9
|
Tj Prestice | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:8 | 4 |
10
|
SK Hořovice | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
11
|
Kraluv Dvur | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 3 |
12
|
SK Slavia Vejprnice | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:1 | 2 |
13
|
FK Komarov | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:8 | 2 |
14
|
FK Jindrichuv Hradec 1910 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
15
|
SK Senco Doubravka | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
16
|
SK Petrin Plzen B | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:8 | 1 |