Fürstenfeld - ASK Koflach , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Fürstenfeld
Landesliga Steiermark | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-30 | Fürstenfeld - ASK Koflach | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-23 | SV Frohnleiten - Fürstenfeld | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-16 | Fürstenfeld - TUS Raiba Heiltherme Bad Waltersdorf | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-09 | Tus Heiligenkreuz - Fürstenfeld | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-02 | Fürstenfeld - FC Union RB Weinland Gamlitz | 3 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-12 | Fürstenfeld - ASKO Kohfidisch | 4 - 0 | |
2024-07-05 | Fürstenfeld - SV Oberwart | 1 - 3 | |
2024-04-26 | SV Wildon - Fürstenfeld | 0 - 3 | |
2024-03-01 | Fürstenfeld - SV Krottendorf | 2 - 0 |
Fürstenfeld - ASK Koflach
Oostenrijk Amateur, Landesliga Steiermark, match Fürstenfeld - ASK Koflach, starttijd 2024-08-30 17:00:00 internationale tijd.
Fürstenfeld en ASK Koflach neemt deel aan het kampioenschap Landesliga Steiermark, Oostenrijk Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ASK Koflach
Landesliga Steiermark | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-30 | Fürstenfeld - ASK Koflach | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-23 | ASK Koflach - SV Lafnitz II | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-16 | SV Frohnleiten - ASK Koflach | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-09 | ASK Koflach - FC Kindberg-Murzhofen | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-02 | TUS Raiba Heiltherme Bad Waltersdorf - ASK Koflach | 3 - 2 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-12 | Sparkasse Gleisdorf - ASK Koflach | 4 - 0 | |
2024-07-09 | ASK Koflach - SC Weiz | 2 - 3 | |
2024-07-02 | Allerheiligen - ASK Koflach | 0 - 1 | |
2024-02-23 | ASK Koflach - Asco ATSV Wolfsberg | 5 - 4 |
Klassement
Landesliga Steiermark 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Allerheiligen | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | 3 |
2
|
Fürstenfeld | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
SV Tillmitsch | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
SV Lebring | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
5
|
Tus Heiligenkreuz | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
6
|
TUS Raiba Heiltherme Bad Waltersdorf | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
7
|
Ilzer SV | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
FSC Eggendorf Hartberg II | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
9
|
FC Wm-Estriche Schladming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
FC Kindberg-Murzhofen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
SV Frohnleiten | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
12
|
ASK Koflach | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
13
|
UFC Fehring | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
14
|
FC Union RB Weinland Gamlitz | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
15
|
SC Kalsdorf | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
16
|
SV Lafnitz II | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:9 | 0 |