Irtysh Omsk - Khimik Dzerzhinsk , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
1.95 | 2.38 | 1.67 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
2.6 | 2.67 | 2.55 |
1 | 1.25 | 0.83 | Gemiddelde doelpunten |
1.25 | 1.33 | 1.18 |
0.95 | 1.13 | 0.83 | Gemiddelde tegendoelpunten |
1.35 | 1.33 | 1.36 |
Relatieve indicatoren
30%
Wint
50%
Trekt
20%
Verliezen
Over: 60%
Onder: 40%
Totaal 1.5
Over: 30%
Onder: 70%
Totaal 2.5
Over: 15%
Onder: 85%
Totaal 3.5
30%
Wint
35%
Trekt
35%
Verliezen
Over: 65%
Onder: 35%
Totaal 1.5
Over: 40%
Onder: 60%
Totaal 2.5
Over: 35%
Onder: 65%
Totaal 3.5
Evenementen: Irtysh Omsk
2. Liga, Division A | |||
Ronde 7 | |||
2024-08-31 | Irtysh Omsk - Khimik Dzerzhinsk | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-25 | Torpedo Miass - Irtysh Omsk | - | |
Russian Cup - Regional Path | |||
Ronde 64 | |||
2024-08-19 | Irtysh Omsk - FC Chelyabinsk | - | |
2. Liga, Division A | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-17 | Irtysh Omsk - FC Volga Ulyanovsk | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-10 | FC Mashuk-KMV Pyatigorsk - Irtysh Omsk | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | Irtysh Omsk - Krasnodar-2 | 3 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | Rodina 2 Moscow - Irtysh Omsk | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | FC Murom - Irtysh Omsk | 0 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-10 | Akhmat Grozny - Irtysh Omsk | 2 - 0 | |
2024-06-28 | FC Torpedo Moskou - Irtysh Omsk | 0 - 0 |
Irtysh Omsk - Khimik Dzerzhinsk
Rusland, 2. Liga, Division A, match Irtysh Omsk - Khimik Dzerzhinsk, starttijd 2024-08-31 15:00:00 internationale tijd.
Irtysh Omsk en Khimik Dzerzhinsk neemt deel aan het kampioenschap 2. Liga, Division A, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Khimik Dzerzhinsk
2. Liga, Division A | |||
Ronde 7 | |||
2024-08-31 | Irtysh Omsk - Khimik Dzerzhinsk | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-25 | Khimik Dzerzhinsk - FC Murom | - | |
Russian Cup - Regional Path | |||
Ronde 64 | |||
2024-08-19 | Khimik Dzerzhinsk - Broke Boys | - | |
2. Liga, Division A | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-17 | FC Metallurg Lipetsk - Khimik Dzerzhinsk | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-10 | Khimik Dzerzhinsk - FC Dynamo Bryansk | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | Khimik Dzerzhinsk - Rodina 2 Moscow | 0 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | Torpedo Miass - Khimik Dzerzhinsk | 1 - 4 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | Khimik Dzerzhinsk - FC Volga Ulyanovsk | 3 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-12 | Rodina 2 Moscow - Khimik Dzerzhinsk | 2 - 2 | |
2. Liga, Division A | |||
Ronde 18 | |||
2024-06-09 | Spartak Kostroma - Khimik Dzerzhinsk | 0 - 1 |
Klassement
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Chelyabinsk | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:5 | 7 |
2
|
Veles Moscow | 3 | 1 | 2 | 0 | 8:4 | 5 |
3
|
Avangard Kursk | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
4
|
Leningradets | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
4
|
Spartak Kostroma | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
6
|
FC Kaluga | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
Volgar Astrakhan | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
8
|
PFC Kuban | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | 2 |
9
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 3 | 0 | 2 | 1 | 5:9 | 2 |
10
|
FC Novosibirsk | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rodina 2 Moscow | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
2
|
Khimik Dzerzhinsk | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 |
3
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
4
|
Krasnodar-2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 5 |
5
|
Irtysh Omsk | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
6
|
FC Volga Ulyanovsk | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
7
|
Torpedo Miass | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | 4 |
8
|
FC Murom | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | 3 |
9
|
FC Metallurg Lipetsk | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
10
|
FC Dynamo Bryansk | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Dynamo Bryansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FC Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
FC Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Dynamo Bryansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FC Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
FC Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |