CD Fatima - Clube União 1919 , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CD Fatima
Campeonato de Portugal | |||
Ronde 8 | |||
2024-11-03 | CD Fatima - F.C. Alverca B | - | |
Ronde 6 | |||
2024-10-06 | CD Fatima - Clube União 1919 | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-29 | AC Marinhense - CD Fatima | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-27 | Sertanense FC - CD Fatima | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | CD Fatima - GD Peniche | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-06 | CD Fatima - Clube União 1919 | Uitgesteld | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | Sport Benfica Castelo Branco - CD Fatima | 0 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | CD Fatima - CD Alcains | 0 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | CF Marialvas - CD Fatima | 2 - 1 | |
A.F. Santarém I Divisão | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-19 | Sport Abrantes e Benfica - CD Fatima | 1 - 2 |
CD Fatima - Clube União 1919
Portugal, Campeonato de Portugal, match CD Fatima - Clube União 1919, starttijd 2024-09-06 14:00:00 internationale tijd.
CD Fatima en Clube União 1919 neemt deel aan het kampioenschap Campeonato de Portugal, Portugal.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Clube União 1919
Campeonato de Portugal | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-29 | Clube União 1919 - CA Pero Pinheiro | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-27 | Clube União 1919 - O Elvas CAD | Uitgesteld | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | F.C. Alverca B - Clube União 1919 | - | |
2024-09-15 | Alverca Futebol - Clube União 1919 | geannuleerd | |
Taça de Portugal | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-08 | Clube União 1919 - SC Beira Mar | - | |
Campeonato de Portugal | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-06 | CD Fatima - Clube União 1919 | Uitgesteld | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | Clube União 1919 - Sertanense FC | 3 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | Clube União 1919 - Sporting Pombal | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | AC Marinhense - Clube União 1919 | 0 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-07 | Mortagua - Clube União 1919 | 0 - 1 |
Klassement
Group A: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GD Braganca | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
2
|
USC Paredes | 3 | 2 | 0 | 1 | 10:6 | 6 |
3
|
GD Joane | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 |
4
|
Rebordosa AC | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 |
5
|
AD Os Limianos | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 6 |
6
|
SC Vila Real | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:3 | 6 |
7
|
OS Sandinenses | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | 4 |
8
|
Vianense | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | 4 |
9
|
Atletico Arcos | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
10
|
Brito SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 |
11
|
FC Tirsense | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | 3 |
12
|
Pevidém SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | 3 |
13
|
Vitoria Guimaraes | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
14
|
Dumiense FC/CJPII | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:12 | 1 |
Group B: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leça FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 9 |
2
|
CF União de Lamas | 3 | 2 | 1 | 0 | 2:0 | 7 |
3
|
AD Marco 09 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | 6 |
4
|
SC Beira Mar | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 6 |
5
|
FC Alpendorada | 3 | 2 | 0 | 1 | 2:3 | 6 |
6
|
Sport Comércio e Salgueiros | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 |
7
|
CD Cinfães | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | 4 |
8
|
AD Camacha | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
9
|
Guarda Desportiva FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 |
10
|
AD Machico | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
11
|
CS Maritimo Madeira | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 |
12
|
SC Régua | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
13
|
Gondomar SC | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
14
|
SC Coimbroes | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
Group C: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
O Elvas CAD | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
2
|
GD Peniche | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
3
|
Sport Arronches e Benfica | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 7 |
5
|
AC Marinhense | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 5 |
5
|
Clube União 1919 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
6
|
F.C. Alverca B | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
7
|
Sporting Pombal | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
8
|
Sport Benfica Castelo Branco | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 |
9
|
CF Marialvas | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 |
10
|
CA Pero Pinheiro | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | 3 |
11
|
Mortagua | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | 2 |
12
|
CD Fatima | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
13
|
CD Alcains | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:3 | 1 |
14
|
Sertanense FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 6:9 | 0 |
Group D: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Louletano DC | 3 | 3 | 0 | 0 | 3:0 | 9 |
2
|
Lusitano Évora | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:0 | 7 |
3
|
Sintrense | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
5
|
CF Estrela Sad B | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 |
6
|
Moncarapachense | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:4 | 4 |
7
|
Amora FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
7
|
FC Serpa | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 4 |
8
|
CD Operário | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
9
|
Comércio e Indústria | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | 3 |
10
|
GD Lagoa | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | 3 |
11
|
Moura AC | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:9 | 3 |
12
|
GD Fabril do Barreiro | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
13
|
FC Barreirense | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
14
|
Estrela FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:8 | 0 |