Horsens FS - Esbjerg FB 2 , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Horsens FS
Danmarksserien | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-28 | SFB Oure FA - Horsens FS | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Horsens FS - Tarup-Paarup IF | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | MG & BK - Horsens FS | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Horsens FS - Esbjerg FB 2 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | B1913 - Horsens FS | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-23 | Horsens FS - OKS | 2 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | Horsens FS - Hedensted IF | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | BK Marienlyst - Horsens FS | 4 - 2 | |
2024-06-15 | Horsens FS - Odder | 1 - 1 | |
2024-06-05 | Nørresundby FB - Horsens FS | 4 - 3 |
Horsens FS - Esbjerg FB 2
Denemarken Amateur, Danmarksserien, match Horsens FS - Esbjerg FB 2, starttijd 2024-09-06 17:00:00 internationale tijd.
Horsens FS en Esbjerg FB 2 neemt deel aan het kampioenschap Danmarksserien, Denemarken Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Esbjerg FB 2
Danmarksserien | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | B1913 - Esbjerg FB 2 | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-15 | Esbjerg FB 2 - OKS | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Horsens FS - Esbjerg FB 2 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Esbjerg FB 2 - BK Marienlyst | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | B. 1909 Odense - Esbjerg FB 2 | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | Esbjerg FB 2 - SFB Oure FA | 2 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Tarup-Paarup IF - Esbjerg FB 2 | 1 - 3 |
Klassement
Danmarksserien, Group 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hvidovre IF 2 | ||||||
|
Ledoje Smorum Fodbold | ||||||
|
Horsholm-Usserod IK | ||||||
|
Karlslunde IF | ||||||
|
Ringsted IF | ||||||
|
Næstved IF | ||||||
|
Frederikssund IK | ||||||
|
Glostrup FK | ||||||
|
AB Taarnby | ||||||
|
B 1908 |
Danmarksserien, Group 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
BK Skjold | ||||||
|
Taarnby FF | ||||||
|
Vanlose IF | ||||||
|
GVI | ||||||
|
Greve Fodbold | ||||||
|
Herlev IF | ||||||
|
Allerod FK | ||||||
|
Fredensborg BI | ||||||
|
Gørslev IF | ||||||
|
Nykoebing FC 2 |
Group 3: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tarup-Paarup IF | ||||||
|
Esbjerg FB 2 | ||||||
|
BK Marienlyst | ||||||
|
MG & BK | ||||||
|
OKS | ||||||
|
Hedensted IF | ||||||
|
Horsens FS | ||||||
|
B1913 | ||||||
|
SFB Oure FA | ||||||
|
B. 1909 Odense |
Group 4: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Grenaa IF | ||||||
|
Nørresundby FB | ||||||
|
Viby IF | ||||||
|
Kjellerup IF | ||||||
|
Vejgaard BK | ||||||
|
Aarhus Fremad 2 | ||||||
|
Hobro 2 | ||||||
|
Vorup FB | ||||||
|
Ringkobing IF | ||||||
|
ASA Aarhus |