Gryf Kamień Pomorski - Jeziorak Szczecin , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
4.1 | 4.27 | 3.89 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
5 | 5 | 5 |
3.55 | 3.55 | 3.56 | Gemiddelde doelpunten |
2.85 | 3.11 | 2.64 |
0.55 | 0.73 | 0.33 | Gemiddelde tegendoelpunten |
2.15 | 1.89 | 2.36 |
Relatieve indicatoren
80%
Wint
10%
Trekt
5%
Verliezen
Over: 90%
Onder: 10%
Totaal 1.5
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 2.5
Over: 55%
Onder: 45%
Totaal 3.5
45%
Wint
25%
Trekt
30%
Verliezen
Over: 100%
Onder: 0%
Totaal 1.5
Over: 95%
Onder: 5%
Totaal 2.5
Over: 75%
Onder: 25%
Totaal 3.5
Evenementen: Gryf Kamień Pomorski
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-05 | Gryf Kamień Pomorski - Rega Trzebiatów | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | Dąbrovia Stara Dąbrowa - Gryf Kamień Pomorski | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | Gryf Kamień Pomorski - Mewa Resko | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | Masovia Maszewo - Gryf Kamień Pomorski | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | Gryf Kamień Pomorski - Jeziorak Szczecin | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | Polonia Płoty - Gryf Kamień Pomorski | 0 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | Gryf Kamień Pomorski - GKS Korona Stuchowo | 3 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Piast Chociwel - Gryf Kamień Pomorski | 0 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | Gryf Kamień Pomorski - Dąbrovia Stara Dąbrowa | 7 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-30 | OKS Center MD Goleniów - Gryf Kamień Pomorski | 0 - 0 |
Serie 6
Algemeen
Gryf Kamień Pomorski + Jeziorak Szczecin Less than 4.5 cards 10 van 10
Jeziorak Szczecin Geen nederlagen 4
Jeziorak Szczecin Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 9
Jeziorak Szczecin Beide teams scoren 9 van 10
Gryf Kamień Pomorski Zeges 6
Gryf Kamień Pomorski Geen nederlagen 12
Gryf Kamień Pomorski - Jeziorak Szczecin
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska, match Gryf Kamień Pomorski - Jeziorak Szczecin, starttijd 2024-09-07 12:00:00 internationale tijd.
Gryf Kamień Pomorski en Jeziorak Szczecin neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Jeziorak Szczecin
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-05 | Sarmata Dobra - Jeziorak Szczecin | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | Jeziorak Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | OKS Center MD Goleniów - Jeziorak Szczecin | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | Jeziorak Szczecin - Orzeł Grzędzice | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | Gryf Kamień Pomorski - Jeziorak Szczecin | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | Jeziorak Szczecin - Jantar Dziwnów | 3 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | Rega Trzebiatów - Jeziorak Szczecin | 2 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Jeziorak Szczecin - OKS Hutnik Szczecin | 3 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin | 4 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-30 | KS Myśla Dargomyśl - Jeziorak Szczecin | 3 - 1 |
Klassement
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gryf Kamień Pomorski | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 9 |
2
|
Prawobrzeże Świnoujście | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 9 |
3
|
Jeziorak Szczecin | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:4 | 7 |
4
|
Rega Trzebiatów | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | 7 |
5
|
Mewa Resko | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | 6 |
6
|
OKS Center MD Goleniów | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 5 |
7
|
KS Rolpol Chlebowo | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
8
|
Polonia Płoty | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:6 | 3 |
9
|
Orzeł Łożnica | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 |
10
|
Masovia Maszewo | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | 3 |
11
|
GKS Korona Stuchowo | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 |
12
|
Sarmata Dobra | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | 3 |
13
|
Jantar Dziwnów | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:8 | 3 |
14
|
Kasta Szczecin-Majowe | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | 2 |
15
|
Orzeł Grzędzice | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | 1 |
16
|
Dąbrovia Stara Dąbrowa | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:13 | 0 |
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rurzyca Nawodna | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
2
|
GKS Kołbacz | 3 | 2 | 1 | 0 | 12:5 | 7 |
3
|
Morzycko Moryń | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:5 | 7 |
4
|
Stal Szczecin | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
5
|
KS Świt II Szczecin | 3 | 2 | 0 | 1 | 17:5 | 6 |
6
|
Iskra Banie | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:6 | 6 |
7
|
Odra Chojna | 3 | 2 | 0 | 1 | 10:13 | 6 |
8
|
Arkonia Szczecin | 2 | 1 | 1 | 0 | 8:3 | 4 |
9
|
Mierzynianka Mierzyn | 3 | 1 | 1 | 1 | 12:11 | 4 |
10
|
Sokół Pyrzyce | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | 4 |
11
|
Osadnik Myślibórz | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 |
12
|
OKS Hutnik Szczecin | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:10 | 3 |
13
|
KP Przecław | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:10 | 0 |
14
|
KS Wołczkowo-Bezrzecze | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:10 | 0 |
15
|
Energetyk Gryfino | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | 0 |
16
|
UKS Kłos Kamienny Jaz | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:9 | 0 |
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 3 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Akademia Pilkarska Kotwica Kołobrzeg | 3 | 3 | 0 | 0 | 14:3 | 9 |
2
|
Astra Ustronie Morskie | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:2 | 9 |
3
|
Gryf Polanów | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 9 |
4
|
Wieża Postomino | 3 | 2 | 0 | 1 | 15:4 | 6 |
5
|
Sława Sławno | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | 6 |
6
|
Victoria Sianów | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
7
|
Zefir Wyszewo | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 4 |
8
|
Iskra Białogard | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
9
|
KSPN Spójnia Świdwin | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:10 | 4 |
10
|
Vimobilia Będzino | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:8 | 4 |
11
|
Pomorzanin Sławoborze | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:8 | 0 |
12
|
Sokół Karlino | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:12 | 0 |
13
|
KS Sieciemin | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:13 | 0 |
14
|
Wybrzeże Biesiekierz | 3 | 0 | 0 | 3 | 5:18 | 0 |
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 4 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LZS Wspólni Różewo | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:4 | 10 |
2
|
Ina Ińsko | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 9 |
3
|
Calisia Kalisz Pomorski | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:2 | 9 |
4
|
Olimp Złocieniec | 3 | 2 | 1 | 0 | 14:3 | 7 |
5
|
Zorza Dobrzany | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:3 | 7 |
6
|
Pogoń Barlinek | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:6 | 6 |
7
|
Unia Dolice | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
8
|
MKS Remor Recz | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:6 | 6 |
9
|
Światowid 63 Łobez | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:3 | 6 |
10
|
Kłos Pełczyce | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:7 | 4 |
11
|
Drawa Drawsko Pomorskie | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 3 |
12
|
Lech Czaplinek | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 |
13
|
KS Pogoń Połczyn Zdrój | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:9 | 1 |
14
|
Piast Chociwel | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | 0 |
15
|
Korona Człopa | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:17 | 0 |
16
|
Santos Kłębowiec | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:16 | 0 |