Evenementen: Tj Prestice
Divize A | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | Tj Ligmet Milin - Tj Prestice | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Tj Prestice - SK Aritma Praag | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-30 | SK Senco Doubravka - Tj Prestice | 5 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Tj Prestice - TJ Jiskra Domažlice II | 0 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | SK Petrin Plzen B - Tj Prestice | 3 - 3 | |
2024-08-10 | Tj Prestice - FK Spartak Sobeslav | 4 - 1 |
Serie 7
Algemeen
SK Aritma Praag Geen nederlagen 5
SK Aritma Praag Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
SK Aritma Praag Beide teams scoren 4 van 5
SK Aritma Praag Eerste team dat scoort 4 van 5
SK Aritma Praag Less than 4.5 cards 10 van 10
Tj Prestice Geen winst 3
Tj Prestice Met tegendoelpunten 4
Tj Prestice - SK Aritma Praag
Tsjechië, Divize A, match Tj Prestice - SK Aritma Praag, starttijd 2024-09-07 08:15:00 internationale tijd.
Tj Prestice en SK Aritma Praag neemt deel aan het kampioenschap Divize A, Tsjechië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SK Aritma Praag
Divize A | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | SK Aritma Praag - SK Hořovice | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Tj Prestice - SK Aritma Praag | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | SK Aritma Praag - Slavoj Cesky Krumlov | 0 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-23 | FC Rokycany - SK Aritma Praag | 1 - 5 | |
Cup | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-20 | SK Aritma Praag - Sokol Hostouň | 3 - 2 | |
Divize A | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | SK Aritma Praag - Kraluv Dvur | 3 - 2 | |
2024-08-10 | FK Komarov - SK Aritma Praag | 2 - 2 |
Klassement
Divize A 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tj Ligmet Milin | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
FK Spartak Sobeslav | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:6 | 9 |
3
|
SK Aritma Praag | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:5 | 8 |
4
|
Slavoj Cesky Krumlov | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:1 | 7 |
5
|
SK Hořovice | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 7 |
6
|
Hluboka | 4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 6 |
7
|
TJ Jiskra Domažlice II | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:9 | 6 |
8
|
1.FK Příbram B | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 5 |
9
|
FK Komarov | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:8 | 5 |
10
|
SK Senco Doubravka | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:5 | 4 |
11
|
FC Rokycany | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:9 | 4 |
12
|
Tj Prestice | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:13 | 4 |
13
|
SK Slavia Vejprnice | 4 | 0 | 3 | 1 | 1:2 | 3 |
14
|
Kraluv Dvur | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | 3 |
15
|
SK Petrin Plzen B | 4 | 0 | 2 | 2 | 5:9 | 2 |
16
|
FK Jindrichuv Hradec 1910 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:6 | 1 |