Real Pharma Odesa - FC Uzhhorod , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Real Pharma Odesa
Druha Liga | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | Real Pharma Odesa - FC Uzhhorod | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | FC Kulykiv - Real Pharma Odesa | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Real Pharma Odesa - Nyva-2 Ternopil | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | Real Pharma Odesa - SK Vilkhivtsi Zakarpattya | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Probiy Gorodenka - Real Pharma Odesa | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-08 | Real Pharma Odesa - FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | 0 - 3 | |
Ukraine Cup | |||
2024-08-03 | Real Pharma Odesa - UCSA Kyiv | 0 - 3 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-11 | Chornomorets Odesa - Real Pharma Odesa | 3 - 3 | |
Druha Liga | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | FC Trostianets - Real Pharma Odesa | 6 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-17 | Real Pharma Odesa - Nyva Vinnytsia | 0 - 4 |
Real Pharma Odesa - FC Uzhhorod
Oekraïne, Druha Liga, match Real Pharma Odesa - FC Uzhhorod, starttijd 2024-09-14 10:00:46 internationale tijd.
Real Pharma Odesa en FC Uzhhorod neemt deel aan het kampioenschap Druha Liga, Oekraïne.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Uzhhorod
Druha Liga | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | Real Pharma Odesa - FC Uzhhorod | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | FC Uzhhorod - Probiy Gorodenka | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk - FC Uzhhorod | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | FC Uzhhorod - Skala 1911 Stryi | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | Polissya-2 Zhytomyr - FC Uzhhorod | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-08 | FC Uzhhorod - Rukh-2 Lviv | 2 - 2 | |
Ukraine Cup | |||
2024-08-03 | FC Uzhhorod - FC Prykarpattya Ivano-Frankivsk | 0 - 4 |
Klassement
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
FC Kulykiv | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3
|
Probiy Gorodenka | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
4
|
FC Uzhhorod | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
5
|
Rukh-2 Lviv | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
6
|
Nyva-2 Ternopil | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
7
|
Skala 1911 Stryi | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
9
|
Polissya-2 Zhytomyr | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
10
|
Real Pharma Odesa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Chernihiv | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:2 | 3 |
2
|
Vorskla-2 Poltava | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
3
|
Oleksandria-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4
|
Nyva Vinnytsia | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5
|
FC Trostianets | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
6
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
7
|
FC Kolos-2 Kovalivka | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
FC Lokomotyv Kyiv | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
9
|
Girnik-Sport | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
10
|
Metalist 1925-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:8 | 0 |
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Probiy Gorodenka | ||||||
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | ||||||
|
Nyva-2 Ternopil | ||||||
|
Polissya-2 Zhytomyr | ||||||
|
FC Uzhhorod | ||||||
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | ||||||
|
FC Kulykiv | ||||||
|
Real Pharma Odesa | ||||||
|
Skala 1911 Stryi | ||||||
|
Rukh-2 Lviv |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | ||||||
|
Girnik-Sport | ||||||
|
Nyva Vinnytsia | ||||||
|
FC Trostianets | ||||||
|
Metalist 1925-2 | ||||||
|
FC Lokomotyv Kyiv | ||||||
|
FC Kolos-2 Kovalivka | ||||||
|
Oleksandria-2 | ||||||
|
Vorskla-2 Poltava | ||||||
|
FC Chernihiv |
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Probiy Gorodenka | ||||||
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | ||||||
|
Nyva-2 Ternopil | ||||||
|
Polissya-2 Zhytomyr | ||||||
|
FC Uzhhorod | ||||||
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | ||||||
|
FC Kulykiv | ||||||
|
Real Pharma Odesa | ||||||
|
Skala 1911 Stryi | ||||||
|
Rukh-2 Lviv |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Kolos-2 Kovalivka | ||||||
|
Oleksandria-2 | ||||||
|
Vorskla-2 Poltava | ||||||
|
FC Chernihiv | ||||||
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | ||||||
|
Girnik-Sport | ||||||
|
Nyva Vinnytsia | ||||||
|
FC Trostianets | ||||||
|
Metalist 1925-2 | ||||||
|
FC Lokomotyv Kyiv |