SG Aulatal – teamprestaties Voetbal,
SG Aulatal
Evenementen
Verbandsliga Hessen Nord | |||
Ronde 16 | |||
2024-11-03 | SG Aulatal - CSC 03 Kassel | - | |
Ronde 15 | |||
2024-10-26 | SV Buchonia Flieden 1912 - SG Aulatal | - | |
Ronde 14 | |||
2024-10-20 | SG Aulatal - SG Bad Soden | - | |
Ronde 13 | |||
2024-10-12 | TSV 1900 Wabern - SG Aulatal | - | |
Ronde 12 | |||
2024-10-06 | SG Aulatal - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II | - | |
Ronde 11 | |||
2024-10-03 | SG Aulatal - TSG Sandershausen | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-29 | SV Neuhof - SG Aulatal | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-22 | SG Aulatal - SG Kleinalmerode/Hundelshausen/Dohrenbach | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-15 | SG Hombressen/Udenhausen - SG Aulatal | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-08 | SG Aulatal - Lichtenauer FV | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-28 | SG Bronnzell - SG Aulatal | 4 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-25 | FSV Dornberg - SG Aulatal | 2 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-21 | SG Eiterfeld/Leimbach - SG Aulatal | 2 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-17 | SG Aulatal - FC Britannia 1911 Eichenzell | 2 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-09 | SG Bronnzell - SG Aulatal | geannuleerd | |
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | SG Aulatal - KSV Hessen Kassel II | 0 - 5 |
SG Aulatal
Voetbal, Team SG Aulatal.
SG Aulatal neemt deel aan het kampioenschap Verbandsliga Hessen Nord. Het kampioenschap, de huidige resultaten van de teams en het schema van aankomende wedstrijden vind je op de pagina: Klassement Verbandsliga Hessen Nord.
In het team SG Aulatal 0 spelers.
Team Volgende wedstrijd: SG Aulatal zal plaatsvinden 2024-09-08 13:00:00: SG Aulatal Lichtenauer FV . Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.
Toernooien
Klassement
Verbandsliga Hessen Nord 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSC 03 Kassel | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:4 | 16 |
2
|
KSV Hessen Kassel II | 6 | 4 | 2 | 0 | 16:3 | 14 |
3
|
FC Britannia 1911 Eichenzell | 5 | 4 | 1 | 0 | 19:7 | 13 |
4
|
SG Kleinalmerode/Hundelshausen/Dohrenbach | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:11 | 12 |
5
|
SG Bad Soden | 5 | 3 | 2 | 0 | 13:4 | 11 |
6
|
SG Bronnzell | 6 | 3 | 1 | 2 | 18:13 | 10 |
7
|
Lichtenauer FV | 6 | 2 | 3 | 1 | 12:9 | 9 |
8
|
OSC Vellmar | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:5 | 8 |
9
|
SG Eiterfeld/Leimbach | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 8 |
10
|
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II | 6 | 1 | 3 | 2 | 9:10 | 6 |
11
|
TSV 1900 Wabern | 5 | 2 | 0 | 3 | 5:9 | 6 |
12
|
SV Neuhof | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:14 | 5 |
13
|
SV Buchonia Flieden 1912 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7:13 | 3 |
14
|
TSG Sandershausen | 6 | 0 | 3 | 3 | 7:14 | 3 |
15
|
FSV Dornberg | 5 | 0 | 3 | 2 | 6:15 | 3 |
16
|
SG Hombressen/Udenhausen | 6 | 0 | 2 | 4 | 3:18 | 2 |
17
|
SG Aulatal | 5 | 0 | 1 | 4 | 6:17 | 1 |