Urawa Red Diamonds - Odisha , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Urawa Red Diamonds
AFC Champions League, Women | |||
Ronde 2 | |||
2024-10-09 | Taichung Blue Whale - Urawa Red Diamonds | - | |
Ronde 1 | |||
2024-10-06 | Urawa Red Diamonds - Odisha | - | |
WE-League, Women | |||
Ronde 3 | |||
2024-09-29 | AC Nagano Parceiro - Urawa Red Diamonds | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-22 | Urawa Red Diamonds - Inac Kobe Leonessa | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-15 | Nippon TV Beleza - Urawa Red Diamonds | - | |
Ronde 22 | |||
2024-05-25 | Urawa Red Diamonds - Nippon TV Beleza | 3 - 3 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-18 | Inac Kobe Leonessa - Urawa Red Diamonds | 0 - 2 | |
AFC Club Championship, Women | |||
Ronde 29 | |||
2024-05-10 | Urawa Red Diamonds - Incheon Hyundai Steel | 2 - 1 | |
WE-League, Women | |||
Ronde 19 | |||
2024-05-06 | Chifure AS Elfen Saitama - Urawa Red Diamonds | 1 - 2 | |
Ronde 18 | |||
2024-05-03 | Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka Sakai | 2 - 0 |
Urawa Red Diamonds - Odisha
Wereld, AFC Champions League, Women, match Urawa Red Diamonds - Odisha, starttijd 2024-10-06 18:00:00 internationale tijd.
Urawa Red Diamonds en Odisha neemt deel aan het kampioenschap AFC Champions League, Women, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Odisha
AFC Champions League, Women | |||
Ronde 3 | |||
2024-10-12 | Taichung Blue Whale - Odisha | - | |
Ronde 2 | |||
2024-10-09 | Odisha - Hồ Chí Minh City I | - | |
Ronde 1 | |||
2024-10-06 | Urawa Red Diamonds - Odisha | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | Odisha - AL Ettihad | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | Lion City Sailors FC - Odisha | 1 - 4 | |
Indian Women's League | |||
Ronde 14 | |||
2024-03-24 | Odisha - Kickstart Karnataka FC | 6 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-03-17 | Odisha - East Bengal | 2 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-03-08 | Hops FC - Odisha | 0 - 3 |
Klassement
Group A: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Incheon Hyundai Steel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Wuhan Jiangda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group B: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BG College of Asian Scholars | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Kaya FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Melbourne City | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group C: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Taichung Blue Whale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Hồ Chí Minh City I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Urawa Red Diamonds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Preliminary, Group A: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Abu Dhabi | 3 | 3 | 0 | 0 | 4:1 | 9 |
2
|
Al Nassr FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:1 | 6 |
3
|
Young Elephants FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 |
4
|
Myawady FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:7 | 0 |
Preliminary, Group B: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Odisha | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 |
2
|
AL Ettihad | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:2 | 3 |
3
|
Lion City Sailors FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:9 | 0 |
Preliminary, Group C: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sabah FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
2
|
FC Nasaf | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
3
|
Apf Club | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
Preliminary, Group D: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bam Khatoon FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2
|
Kitchee | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
3
|
Rtc FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |