Delta Słupno - Sokół Serock , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Delta Słupno
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | Delta Słupno - Huragan Wołomin | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | PAF Płońsk - Delta Słupno | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Delta Słupno - KS Łomianki | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Żbik Nasielsk - Delta Słupno | - | |
Puchar Polski MZPN - Płock | |||
2024-08-28 | Skra Drobin - Delta Słupno | - | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Nadnarwianka Pułtusk - Delta Słupno | 4 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Delta Słupno - Marcovia Marki | 0 - 7 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Bug Wyszków - Delta Słupno | geannuleerd | |
Ronde 29 | |||
2024-06-29 | Delta Słupno - Wektra Zbuczyn | 4 - 0 | |
2024-06-26 | Wektra Zbuczyn - Delta Słupno | 4 - 1 |
Delta Słupno - Sokół Serock
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Delta Słupno - Sokół Serock, starttijd 2024-10-11 22:00:49 internationale tijd.
Delta Słupno en Sokół Serock neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Sokół Serock
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | Sokół Serock - KS Łomianki | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Świt Staroźreby - Sokół Serock | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Sokół Serock - Marcovia Marki | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - Sokół Serock | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Sokół Serock - Wkra Żuromin | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Kasztelan Sierpc - Sokół Serock | 2 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | Sokół Serock - Mazur Gostynin | 3 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | PAF Płońsk - Sokół Serock | 0 - 0 | |
IV LIGA "Forbet" | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-22 | Drogowiec Jedlińsk - Sokół Serock | 1 - 3 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-15 | Sokół Serock - Hutnik Warszawa | 0 - 5 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nadnarwianka Pułtusk | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | 9 |
2
|
Huragan Wołomin | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
3
|
Sokół Serock | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 7 |
4
|
Żbik Nasielsk | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 |
5
|
KS Łomianki | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 |
6
|
Polonia II Warszawa | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 |
7
|
Marcovia Marki | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | 6 |
8
|
Drukarz Warszawa | 3 | 1 | 0 | 2 | 11:9 | 3 |
9
|
Bug Wyszków | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 3 |
10
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:6 | 1 |
11
|
Kasztelan Sierpc | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:9 | 1 |
12
|
Wkra Żuromin | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
13
|
Mazur Gostynin | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
14
|
Delta Słupno | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:14 | 0 |
15
|
PAF Płońsk | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:16 | 0 |
V. Liga - Mazowiecka 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:2 | 9 |
2
|
LKS Promna | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:4 | 7 |
3
|
LKS Chlebnia | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:6 | 7 |
4
|
Energia Kozienice | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:4 | 6 |
5
|
KS Raszyn | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:7 | 6 |
6
|
Naprzód Zielonki | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:3 | 5 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 5 |
8
|
Znicz II Pruszków | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:7 | 4 |
9
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:7 | 4 |
10
|
Radomiak II Radom | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | 4 |
11
|
LKS Mazur Karczew | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:10 | 4 |
12
|
Milan Milanówek | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
13
|
Pogoń II Siedlce | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
14
|
Drogowiec Jedlińsk | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
15
|
Escola Varsovia | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:10 | 0 |
16
|
Proch Pionki | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:11 | 0 |