Wkra Żuromin - Mazur Gostynin , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
5.8 | 5.2 | 6.4 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
4 | 4.3 | 3.7 |
4.75 | 4.2 | 5.3 | Gemiddelde doelpunten |
1.75 | 2.1 | 1.4 |
1.05 | 1 | 1.1 | Gemiddelde tegendoelpunten |
2.25 | 2.2 | 2.3 |
Relatieve indicatoren
70%
Wint
15%
Trekt
15%
Verliezen
Over: 90%
Onder: 10%
Totaal 1.5
Over: 80%
Onder: 20%
Totaal 2.5
Over: 60%
Onder: 40%
Totaal 3.5
35%
Wint
10%
Trekt
55%
Verliezen
Over: 85%
Onder: 15%
Totaal 1.5
Over: 85%
Onder: 15%
Totaal 2.5
Over: 80%
Onder: 20%
Totaal 3.5
Evenementen: Wkra Żuromin
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | Nadnarwianka Pułtusk - Wkra Żuromin | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Wkra Żuromin - Bug Wyszków | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Drukarz Warszawa - Wkra Żuromin | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Wkra Żuromin - Polonia II Warszawa | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Sokół Serock - Wkra Żuromin | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Wkra Żuromin - Huragan Wołomin | 1 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | KS Łomianki - Wkra Żuromin | 2 - 1 | |
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | GKS Comfort Gumino - Wkra Żuromin | 2 - 31 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Wkra Żuromin - Wymakracz Długosiodło | 7 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | Wkra Żuromin - GKS Strzegowo | 4 - 0 |
Wkra Żuromin - Mazur Gostynin
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Wkra Żuromin - Mazur Gostynin, starttijd 2024-10-18 22:00:49 internationale tijd.
Wkra Żuromin en Mazur Gostynin neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Mazur Gostynin
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Mazur Gostynin - Żbik Nasielsk | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Nadnarwianka Pułtusk - Mazur Gostynin | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Mazur Gostynin - Bug Wyszków | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Drukarz Warszawa - Mazur Gostynin | - | |
Puchar Polski MZPN - Płock | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-28 | Błękitni Gąbin - Mazur Gostynin | - | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Mazur Gostynin - Polonia II Warszawa | 0 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | Sokół Serock - Mazur Gostynin | 3 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Mazur Gostynin - Huragan Wołomin | 1 - 3 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Huragan Wołomin - Mazur Gostynin | 2 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Mazur Gostynin - MKS Przasnysz | 1 - 3 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nadnarwianka Pułtusk | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | 9 |
2
|
Huragan Wołomin | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
3
|
Sokół Serock | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 7 |
4
|
Żbik Nasielsk | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 |
5
|
KS Łomianki | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 |
6
|
Polonia II Warszawa | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 |
7
|
Marcovia Marki | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | 6 |
8
|
Drukarz Warszawa | 3 | 1 | 0 | 2 | 11:9 | 3 |
9
|
Bug Wyszków | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 3 |
10
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:6 | 1 |
11
|
Kasztelan Sierpc | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:9 | 1 |
12
|
Wkra Żuromin | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
13
|
Mazur Gostynin | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
14
|
Delta Słupno | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:14 | 0 |
15
|
PAF Płońsk | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:16 | 0 |
V. Liga - Mazowiecka 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:2 | 9 |
2
|
LKS Promna | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:4 | 7 |
3
|
LKS Chlebnia | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:6 | 7 |
4
|
Energia Kozienice | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:4 | 6 |
5
|
KS Raszyn | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:7 | 6 |
6
|
Naprzód Zielonki | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:3 | 5 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 5 |
8
|
Znicz II Pruszków | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:7 | 4 |
9
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:7 | 4 |
10
|
Radomiak II Radom | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | 4 |
11
|
LKS Mazur Karczew | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:10 | 4 |
12
|
Milan Milanówek | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
13
|
Pogoń II Siedlce | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
14
|
Drogowiec Jedlińsk | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
15
|
Escola Varsovia | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:10 | 0 |
16
|
Proch Pionki | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:11 | 0 |