Evenementen
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-07 | AS Gloria Gura Ialomiței - Dunarea Giurgeni | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | ACS Gheorghe Lazăr - AS Gloria Gura Ialomiței | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-17 | Gloria Ograda - AS Gloria Gura Ialomiței | geannuleerd | |
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-08 | AS Gloria Gura Ialomiței - FC Inter Stelnica | 10 - 4 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-01 | Viitorul Platonesti - AS Gloria Gura Ialomiței | 0 - 1 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-25 | AS Gloria Gura Ialomiței - Gloria Ograda | 1 - 2 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-18 | Viitorul Valea Ciorii - AS Gloria Gura Ialomiței | 1 - 1 | |
Ronde 18 | |||
2024-05-11 | AS Ialomița Sudiți - AS Gloria Gura Ialomiței | 5 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-04-27 | AS Gloria Gura Ialomiței - Spicul Vlădeni | 13 - 3 | |
Ronde 16 | |||
2024-04-20 | Recolta Săveni - AS Gloria Gura Ialomiței | 2 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2024-04-13 | AS Gloria Gura Ialomiței - ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | 3 - 5 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-06 | Dunarea Giurgeni - AS Gloria Gura Ialomiței | geannuleerd |
AS Gloria Gura Ialomiței
Voetbal, Roemenië, Team AS Gloria Gura Ialomiței. Oorspronkelijke teamnaam: AS Gloria Gura Ialomiței.
AS Gloria Gura Ialomiței neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Ialomita. Het kampioenschap, de huidige resultaten van de teams en het schema van aankomende wedstrijden vind je op de pagina: Klassement Liga 5 Ialomita.
In het team AS Gloria Gura Ialomiței 0 spelers.
Team Volgende wedstrijd: AS Gloria Gura Ialomiței zal plaatsvinden 2024-08-31 15:00:00: ACS Gheorghe Lazăr AS Gloria Gura Ialomiței . Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | Thuis | Uit | |
Totaal Games | 20 | 9 | 11 |
Gemiddeld totaal aantal spellen | 5.35 | 7 | 4 |
Gemiddelde doelpunten | 3.1 | 5 | 1.55 |
Gemiddelde tegendoelpunten | 2.25 | 2 | 2.45 |
Relatieve indicatoren
45%
Wint
10%
Trekt
45%
Verliezen
Over: 90%
Onder: 10%
Totaal 1.5
Over: 85%
Onder: 15%
Totaal 2.5
Over: 75%
Onder: 25%
Totaal 3.5
Toernooien
Klassement
Liga 5 Ialomița - Seria 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Gheorghe Lazăr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
AS Gloria Gura Ialomiței | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
FC Inter Stelnica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
FC Victoria Bordușani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Viitorul Platonesti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Viitorul Valea Ciorii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Movila | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Spicul Vlădeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Recolta Săveni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
AS Ialomița Sudiți | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Dunarea Giurgeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Gloria Ograda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Liga 5 Ialomița - Seria 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Orezu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Flacăra Andrasești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
ACS BC Ciulnița 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
AS Agronomia Bucu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
FC Rapid Perieti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Victoria Muntenii Buzău II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Libertatea Sălcioara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
ACS Recolta Gheorghe Doja II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
AS Albești 08 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
AS Cazanești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Recolta Buesti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Spicul Milosesti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
FC Traian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
CS Amara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Liga 5 Ialomița - Seria 3 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Recolta Malu Roșu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
AS Juventus Borănești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
ACS Valea Măcrișului | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Olimpia Radulesti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Voința Maia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Infrățirea Jilavele II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
AS Coșereni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Unirea Garbovi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Avântul Grindu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Fulgerul Fierbinți | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Progresul Sf.Gheorghe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Unirea Sărățeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Victoria Roşiori | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Unirea Ion Roată | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |