CA Votuporanguense Spelerslijst
8
Totaal spelers
0 (0%)
Legionairs
53 000 €
Teamkosten
53 000 €
Gemiddelde spelerswaarde
45.1
Algemene spelersbeoordeling
Middenvelder |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | Speler | land | Pos | Leeftijd | € | Beoordeling |
20 | Renato Escobar Baruffi | BRA | M | 34 | 0,1M+ | 45 |
15 | Luiz Fernando | BRA | M | 24 | ||
5 | Lucas Silva | BRA | M | 24 | ||
21 | Guilherme Martins | BRA | M | 24 | ||
5 | Lucas Felipe | BRA | M | 24 | ||
Verdediger |
||||||
# | Speler | land | Pos | Leeftijd | € | Beoordeling |
13 | Vinicius Baracioli | BRA | D | 23 | ||
doelman |
||||||
# | Speler | land | Pos | Leeftijd | € | Beoordeling |
João Paulo | BRA | G | 27 | |||
Vooruit |
||||||
# | Speler | land | Pos | Leeftijd | € | Beoordeling |
20 | Gabriel Barcos | BRA | F | 35 |
Evenementen
Copa Paulista | |||
Ronde 10 | |||
2024-08-17 | CA Votuporanguense - Grêmio Prudente | - | |
Ronde 9 | |||
2024-08-11 | VOCEM - CA Votuporanguense | - | |
Ronde 7 | |||
2024-07-29 | CA Votuporanguense - Mirassol FC | - | |
Ronde 6 | |||
2024-07-20 | EC XV de Novembro de Jaú - CA Votuporanguense | - | |
Ronde 5 | |||
2024-07-13 | Grêmio Prudente - CA Votuporanguense | - | |
Ronde 4 | |||
2024-07-06 | CA Votuporanguense - VOCEM | - | |
Ronde 2 | |||
2024-06-26 | Mirassol FC - CA Votuporanguense | 1 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-15 | CA Votuporanguense - EC XV de Novembro de Jaú | 2 - 0 | |
Paulista, Série A3 | |||
Ronde 29 | |||
2024-04-27 | CA Votuporanguense - Grêmio Prudente | 1 - 0 | |
2024-04-24 | Grêmio Prudente - CA Votuporanguense | 2 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-04-20 | CA Votuporanguense - Desportivo Brasil | 1 - 0 | |
2024-04-13 | Desportivo Brasil - CA Votuporanguense | 0 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-04-06 | CA Votuporanguense - Marilia SP | 2 - 1 | |
2024-03-30 | Marilia SP - CA Votuporanguense | 2 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2024-03-23 | Marilia SP - CA Votuporanguense | 0 - 0 | |
Ronde 14 | |||
2024-03-16 | CA Votuporanguense - SC Atibaia SP | 3 - 1 |
CA Votuporanguense
Voetbal, Brazilië, Team CA Votuporanguense. Oorspronkelijke teamnaam: Votuporanguense.
CA Votuporanguense neemt deel aan het kampioenschap Copa Paulista. Het kampioenschap, de huidige resultaten van de teams en het schema van aankomende wedstrijden vind je op de pagina: Klassement Copa Paulista.
In het team CA Votuporanguense 8 spelers. De totale waarde van de teamspelers is 0 €. Team best betaalde speler CA Votuporanguense is Renato Escobar Baruffi. Fysiek zijn indicatoren, nationaliteit, positie, marktwaarde en een lijst met startcomposities beschikbaar op de spelerspagina.
Het belangrijkste stadion van het CA Votuporanguense -team is Arena Plínio Marin in Votuporanga, Brazilië. Stadioncapaciteit Arena Plínio Marin is 8 000 mensen.
Team Volgende wedstrijd: CA Votuporanguense zal plaatsvinden 2024-07-06 21:00:00: CA Votuporanguense VOCEM . Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | Thuis | Uit | |
Totaal Games | 20 | 9 | 11 |
Gemiddeld totaal aantal spellen | 2.15 | 2.44 | 1.91 |
Gemiddelde doelpunten | 1.5 | 1.78 | 1.27 |
Gemiddelde tegendoelpunten | 0.65 | 0.67 | 0.64 |
Relatieve indicatoren
65%
Wint
30%
Trekt
5%
Verliezen
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 1.5
Over: 35%
Onder: 65%
Totaal 2.5
Over: 15%
Onder: 85%
Totaal 3.5
Klassement
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Votuporanguense | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2
|
EC XV de Novembro de Jaú | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
3
|
Grêmio Prudente | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
VOCEM | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
5
|
Mirassol FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monte Azul SP | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
2
|
Atlética Francana | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
3
|
Comercial FC SP | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Barretos | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
5
|
Botafogo FC SP | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
C.A. Taquaritinga | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
2
|
Rio Claro FC SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
3
|
EC XV de Novembro SP | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Grêmio São-Carlense | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
5
|
União São João | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
EC Sao Bento SP | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
2
|
Rio Branco EC | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
3
|
Capivariano FC SP | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
4
|
Red Bull Bragantino SP | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5
|
Primavera SP | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ad Sao Caetano | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
2
|
CA Juventus SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
3
|
Associacao Portuguesa de Desportos | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
4
|
União Suzano AC | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
5
|
Oeste FC SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 2 |
6
|
EC SAO Bernardo SP | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Votuporanguense | ||||||
|
EC XV de Novembro de Jaú | ||||||
|
Grêmio Prudente | ||||||
|
Mirassol FC | ||||||
|
VOCEM |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Barretos | ||||||
|
Comercial FC SP | ||||||
|
Atlética Francana | ||||||
|
Botafogo FC SP | ||||||
|
Monte Azul SP |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
C.A. Taquaritinga | ||||||
|
EC XV de Novembro SP | ||||||
|
Grêmio São-Carlense | ||||||
|
Rio Claro FC SP | ||||||
|
União São João |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capivariano FC SP | ||||||
|
Primavera SP | ||||||
|
EC Sao Bento SP | ||||||
|
Red Bull Bragantino SP | ||||||
|
Rio Branco EC |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ad Sao Caetano | ||||||
|
Associacao Portuguesa de Desportos | ||||||
|
CA Juventus SP | ||||||
|
EC SAO Bernardo SP | ||||||
|
Oeste FC SP | ||||||
|
União Suzano AC |
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Votuporanguense | ||||||
|
EC XV de Novembro de Jaú | ||||||
|
Grêmio Prudente | ||||||
|
Mirassol FC | ||||||
|
VOCEM |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Comercial FC SP | ||||||
|
Barretos | ||||||
|
Atlética Francana | ||||||
|
Botafogo FC SP | ||||||
|
Monte Azul SP |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
C.A. Taquaritinga | ||||||
|
EC XV de Novembro SP | ||||||
|
Grêmio São-Carlense | ||||||
|
Rio Claro FC SP | ||||||
|
União São João |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capivariano FC SP | ||||||
|
Primavera SP | ||||||
|
EC Sao Bento SP | ||||||
|
Red Bull Bragantino SP | ||||||
|
Rio Branco EC |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ad Sao Caetano | ||||||
|
Associacao Portuguesa de Desportos | ||||||
|
CA Juventus SP | ||||||
|
EC SAO Bernardo SP | ||||||
|
Oeste FC SP | ||||||
|
União Suzano AC |
Plaats
Brazilië
land
Votuporanga
stad
Arena Plínio Marin
Stadion
8 000
Capaciteit