Union Sparkasse Korneuburg - Sportunion Die Falken St. Pölten (25-30), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Alexander Pils | |||||
Mark Hubner | |||||
Jan Hubner | |||||
Johannes Rudolph | |||||
Tiefenbacher V | |||||
Martin Zettel | |||||
Nils Moser | |||||
Nikola Zakula | |||||
Paul Posset | |||||
Matthias Bruckner | 22 | ||||
Jan Neumaier | |||||
Claus Starkl | |||||
Jacob Kogl |
Evenementen: Union Sparkasse Korneuburg
HLA 2 | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-05 | Union Sparkasse Korneuburg - WAT Atzgersdorf | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-28 | Union Sparkasse Korneuburg - HIB Handball Graz | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-21 | WAT Funfhaus HB - Union Sparkasse Korneuburg | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-13 | HC FIVERS WAT Margareten II - Union Sparkasse Korneuburg | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-07 | Union Sparkasse Korneuburg - UHC Hollabrunn | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-23 | Förthof UHK Krems - Union Sparkasse Korneuburg | - | |
2024-08-22 | Förthof UHK Krems - Union Sparkasse Korneuburg | 26 - 31 | |
HLA 2 | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-04 | HIB Handball Graz - Union Sparkasse Korneuburg | 21 - 34 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-01 | Union Sparkasse Korneuburg - UHLZ Perchtoldsdorf Devils | 32 - 30 | |
Ronde 8 | |||
2024-04-28 | SG Krems / Langenlois - Union Sparkasse Korneuburg | 22 - 34 |
Match statistieken
25/49 (51%) | Schot efficiëntie | 30/46 (65%) |
2 | Vleugeldoelpunt | 5 |
4/5 (80%) | 7 meter | 2/3 (67%) |
13/47 (28%) | Reddingen | 14/48 (29%) |
4 | 2 min straf | 9 |
0 | Gele kaart | 0 |
0 | Rode kaarten | 1 |
3 | Doelpuntenreeks | 3 |
9 | Doelpunten in powerplay | 3 |
2 | Onderbezette goals | 8 |
2 | Onderscheppingen | 1 |
7 | Technische fouten | 4 |
3/3 | Countergoals | 5/6 |
1 | Time-outs | 3 |
13/24 (54%) | Schot efficiëntie | 17/21 (81%) |
1 | Vleugeldoelpunt | 4 |
4 | 2 min straf | 4 |
2 | Doelpuntenreeks | 3 |
4 | Doelpunten in powerplay | 3 |
2 | Onderbezette goals | 3 |
1 | Technische fouten | 3 |
1/2 (50%) | 7 meter | 2/2 (100%) |
1/0 | Countergoals | 1/0 |
1 | Onderscheppingen | 1 |
1 | Time-outs | 1 |
4/21 (19%) | Reddingen | 8/21 (38%) |
12/25 (48%) | Schot efficiëntie | 13/25 (52%) |
1 | Vleugeldoelpunt | 1 |
2/0 | Countergoals | 4/0 |
9/22 (41%) | Reddingen | 6/18 (33%) |
3 | Doelpuntenreeks | 3 |
3/3 (100%) | 7 meter | 0/1 (0%) |
0 | 2 min straf | 5 |
5 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 5 |
0 | Time-outs | 2 |
1 | Onderscheppingen | 0 |
Union Sparkasse Korneuburg - Sportunion Die Falken St. Pölten
Oostenrijk, HLA 2, match Union Sparkasse Korneuburg - Sportunion Die Falken St. Pölten, starttijd 2022-09-30 18:00:00 internationale tijd.
Union Sparkasse Korneuburg en Sportunion Die Falken St. Pölten neemt deel aan het kampioenschap HLA 2, Oostenrijk.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Franz Guggenberger Sporthalle in de stad Korneuburg, Oostenrijk.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Sportunion Die Falken St. Pölten
HLA 2 | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-05 | Sportunion Die Falken St. Pölten - WAT Funfhaus HB | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-28 | UHC Hollabrunn - Sportunion Die Falken St. Pölten | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-20 | Sportunion Die Falken St. Pölten - SG Krems / Langenlois | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-14 | UHLZ Perchtoldsdorf Devils - Sportunion Die Falken St. Pölten | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-07 | Sportunion Die Falken St. Pölten - HIB Handball Graz | - | |
Ronde 10 | |||
2024-05-04 | Sportunion Die Falken St. Pölten - WAT Atzgersdorf | 29 - 25 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-01 | HCB Lauterach - Sportunion Die Falken St. Pölten | 34 - 35 | |
Ronde 8 | |||
2024-04-27 | Sportunion Die Falken St. Pölten - SG INSIGNIS Westwien | 31 - 31 | |
Ronde 7 | |||
2024-04-20 | Union JURI Leoben - Sportunion Die Falken St. Pölten | 33 - 33 | |
Ronde 6 | |||
2024-04-13 | Sportunion Die Falken St. Pölten - medalp Handball Tirol | 30 - 32 |
Klassement
Main Round, South-East: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
WAT Atzgersdorf | 16 | 12 | 0 | 4 | +45 | 24 |
2
|
Union JURI Leoben | 16 | 11 | 0 | 5 | +46 | 22 |
3
|
Sportunion Die Falken St. Pölten | 16 | 10 | 1 | 5 | +21 | 21 |
4
|
UHC Hollabrunn | 16 | 10 | 0 | 6 | +23 | 20 |
5
|
HC FIVERS WAT Margareten II | 16 | 9 | 0 | 7 | +8 | 18 |
6
|
Union Sparkasse Korneuburg | 16 | 8 | 0 | 8 | +19 | 16 |
7
|
SG Krems / Langenlois | 16 | 4 | 1 | 11 | -41 | 9 |
8
|
WAT Funfhaus HB | 16 | 4 | 0 | 12 | -58 | 8 |
9
|
HIB Handball Graz | 16 | 3 | 0 | 13 | -63 | 6 |
Main Round, North-West: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
medalp Handball Tirol | 16 | 14 | 0 | 2 | +91 | 28 |
2
|
SK Keplinger Traun | 16 | 13 | 1 | 2 | +131 | 27 |
3
|
Spiders Wels | 16 | 9 | 1 | 6 | +8 | 19 |
4
|
HC Linz AG II | 16 | 9 | 1 | 6 | +40 | 19 |
5
|
Alpla HC Hard II | 16 | 6 | 3 | 7 | -11 | 15 |
6
|
UHC Salzburg | 16 | 5 | 2 | 9 | -18 | 12 |
7
|
HCB Lauterach | 16 | 6 | 0 | 10 | -52 | 12 |
8
|
Bregenz Handball II | 16 | 4 | 1 | 11 | -53 | 9 |
9
|
Handball Tirol FT | 16 | 1 | 1 | 14 | -136 | 3 |
HLA 2, 22/23, Promotion Round: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UHC Hollabrunn | 10 | 8 | 1 | 1 | +37 | 17 |
2
|
WAT Atzgersdorf | 10 | 8 | 0 | 2 | +74 | 16 |
3
|
Union JURI Leoben | 10 | 6 | 1 | 3 | +21 | 13 |
4
|
medalp Handball Tirol | 10 | 5 | 0 | 5 | 0 | 10 |
5
|
Sportunion Die Falken St. Pölten | 10 | 1 | 1 | 8 | -27 | 3 |
6
|
SK Keplinger Traun | 10 | 0 | 1 | 9 | -105 | 1 |
HLA 2, 22/23, Relegation Round, North-West: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Alpla HC Hard II | 6 | 5 | 0 | 1 | +7 | 18 |
2
|
Spiders Wels | 6 | 4 | 0 | 2 | +15 | 18 |
3
|
HC Linz AG II | 6 | 2 | 0 | 4 | -14 | 14 |
4
|
Bregenz Handball II | 6 | 4 | 0 | 2 | 0 | 13 |
5
|
UHC Salzburg | 6 | 2 | 0 | 4 | 0 | 10 |
6
|
HCB Lauterach | 6 | 2 | 0 | 4 | -8 | 10 |
7
|
Handball Tirol FT | 6 | 2 | 0 | 4 | 0 | 6 |
HLA 2, 22/23, Relegation Round, South-East: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Union Sparkasse Korneuburg | 8 | 6 | 0 | 2 | +14 | 20 |
2
|
HC FIVERS WAT Margareten II | 8 | 4 | 0 | 4 | +16 | 17 |
3
|
WAT Funfhaus HB | 8 | 4 | 0 | 4 | +2 | 12 |
4
|
SG Krems / Langenlois | 8 | 3 | 0 | 5 | -8 | 11 |
5
|
HIB Handball Graz | 8 | 3 | 0 | 5 | -24 | 9 |
Plaats
Oostenrijk
land
Korneuburg
stad
Franz Guggenberger Sporthalle
Stadion