Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
15 | Jakob Lilja | F | 29 | ||
91 | Jordan Weal | F | 30 | ||
21 | Vladislav Kodola | F | 26 | ||
65 | Vladislav Yefremov | F | 27 | ||
94 | Andrei Mironov | D | 28 | ||
32 | Ilya Konovalov | G | 24 | ||
90 | Konstantin Volkov | G | |||
7 | Maxim Dzhioshvili | F | 26 | ||
29 | Ilya Kablukov | F | 33 | ||
71 | Ivan Muranov | F | 23 | ||
4 | Anton Malyshev | D | 22 | ||
86 | Yegor Zaitsev | D | 24 | ||
49 | Artyom Volkov | D | 25 | ||
19 | Eric O'Dell | F | 32 | ||
56 | Ivan Igumnov | F | 26 | ||
96 | Dmitri Rashevsky | ||||
55 | Sergei Boikov | D | 26 | ||
77 | Yegor Martynov | D | 32 | ||
31 | Vladislav Mikhailov | F | 21 | ||
79 | Andrei Nikonov | F | 19 | ||
88 | Bogdan Trineyev | F | 20 | ||
74 | Nikita V. Novikov | D | 19 |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
51 | Vyacheslav Leshchenko | ||||
8 | Yohann Auvitu | D | 33 | ||
36 | Anthony Camara | F | 29 | ||
42 | Ruslan Petrishchev | D | 24 | ||
96 | Vladislav Leontyev | D | 22 | ||
29 | Samuel Bucek | F | 24 | ||
30 | Alex Murygin | G | 35 | ||
35 | Alexander Sudnitsin | G | 35 | ||
24 | Pavel Poryadin | F | 26 | ||
52 | Evgeny Mityakin | F | 24 | ||
55 | Kirill Vorobyov | D | 26 | ||
25 | Ansel Galimov | F | 31 | ||
27 | Denis Parshin | F | 36 | ||
33 | Mikhail Sidorov | D | 24 | ||
7 | Eduard Gimatov | ||||
11 | Yegor Popov | F | 25 | ||
81 | Mikhail Nazarov | F | 26 | ||
22 | Evgeny Kashnikov | D | |||
17 | Danil Sherstobitov | F | 19 | ||
21 | Denis Vikharev | F | 30 | ||
72 | Sergei Kuptsov | F | 28 | ||
5 | Maxim Berezin | D | 30 |
Evenementen: HC Dynamo Moskou
KHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-20 | Admiral Vladivostok - HC Dynamo Moskou | - | |
2024-09-17 | CSKA Moskou - HC Dynamo Moskou | - | |
2024-09-15 | HC Dynamo Moskou - HC Dinamo Minsk | - | |
2024-09-12 | Spartak Moskou - HC Dynamo Moskou | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-16 | HC Dinamo Minsk - HC Dynamo Moskou | - | |
2024-08-06 | CSKA Moskou - HC Dynamo Moskou | geannuleerd | |
2024-08-04 | Dinamo St. Petersburg - HC Dynamo Moskou | 3 - 2 | |
KHL | |||
Ronde 27 | |||
2024-03-22 | HC Traktor Chelyabinsk - HC Dynamo Moskou | 5 - 4 | |
2024-03-20 | HC Traktor Chelyabinsk - HC Dynamo Moskou | 3 - 2 |
Match statistieken
35 | Schoten | 25 |
0 | Doelpunten in powerplay | 1 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
3 | Max aantal doelpunten op een rij | 1 |
8 | Strafminuten | 12 |
0/4 (0%) | Penalties precisie | 0/6 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 1 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
HC Dynamo Moskou - Neftekhimik
Rusland, KHL, match HC Dynamo Moskou - Neftekhimik, starttijd 2022-09-05 16:30:00 internationale tijd.
HC Dynamo Moskou en Neftekhimik neemt deel aan het kampioenschap KHL, Rusland.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion VTB Indoor Arena in de stad Moscow, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Neftekhimik
KHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-19 | HC Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik | - | |
2024-09-17 | Sibir Nowosibirsk - Neftekhimik | - | |
2024-09-14 | Neftekhimik - Lokomotive Jaroslawl | - | |
2024-09-12 | Neftekhimik - Metallurg Magnitogorsk | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-15 | Avtomobilist Yekaterinburg - Neftekhimik | - | |
2024-08-07 | Neftekhimik - Ak Bars Kasan | geannuleerd | |
KHL | |||
2024-02-25 | HC Sochi - Neftekhimik | 2 - 5 | |
2024-02-23 | Neftekhimik - Lokomotive Jaroslawl | 2 - 3 | |
2024-02-20 | HC Dinamo Minsk - Neftekhimik | 2 - 1 |
Klassement
KHL 22/23, Eastern Conference: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 91 | 10 | 7 | 4 | 2 | 14 |
2
|
Salavat UFA | 68 | 38 | 30 | 86 | 6 | 3 | 4 | 7 | 10 |
3
|
HK Awangard Omsk | 68 | 39 | 29 | 86 | 8 | 5 | 4 | 3 | 12 |
4
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 83 | 6 | 5 | 1 | 4 | 7 |
5
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 35 | 33 | 83 | 4 | 8 | 1 | 5 | 5 |
6
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 38 | 30 | 83 | 8 | 4 | 9 | 3 | 17 |
7
|
Admiral Vladivostok | 68 | 33 | 35 | 75 | 5 | 4 | 7 | 5 | 12 |
8
|
Neftekhimik | 68 | 33 | 35 | 72 | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 |
9
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 31 | 37 | 72 | 2 | 8 | 6 | 2 | 8 |
10
|
Amur Chabarowsk | 68 | 30 | 38 | 69 | 4 | 5 | 5 | 4 | 9 |
11
|
HC Barys | 68 | 27 | 41 | 61 | 4 | 3 | 3 | 4 | 7 |
KHL 22/23, Western Conference: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 50 | 18 | 105 | 6 | 3 | 4 | 2 | 10 |
2
|
CSKA Moskou | 68 | 43 | 25 | 94 | 8 | 5 | 2 | 3 | 10 |
3
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 41 | 27 | 92 | 3 | 7 | 3 | 3 | 6 |
4
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 42 | 26 | 90 | 7 | 4 | 4 | 2 | 11 |
5
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 38 | 30 | 87 | 4 | 5 | 5 | 6 | 9 |
6
|
Vityaz Podolsk | 68 | 34 | 34 | 76 | 6 | 3 | 4 | 5 | 10 |
7
|
Severstal Cherepovets | 68 | 31 | 37 | 75 | 4 | 7 | 7 | 6 | 11 |
8
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 27 | 41 | 68 | 4 | 7 | 2 | 7 | 6 |
9
|
Spartak Moskou | 68 | 28 | 40 | 64 | 3 | 6 | 4 | 2 | 7 |
10
|
Kunlun Red Star | 68 | 21 | 47 | 49 | 3 | 3 | 3 | 4 | 6 |
11
|
HC Sochi | 68 | 11 | 57 | 32 | 2 | 8 | 0 | 2 | 2 |
KHL 22/23, Bobrov Division: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 50 | 18 | 105 | 6 | 3 | 4 | 2 | 10 |
2
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 42 | 26 | 90 | 7 | 4 | 4 | 2 | 11 |
3
|
Vityaz Podolsk | 68 | 34 | 34 | 76 | 6 | 3 | 4 | 5 | 10 |
4
|
Spartak Moskou | 68 | 28 | 40 | 64 | 3 | 6 | 4 | 2 | 7 |
5
|
HC Sochi | 68 | 11 | 57 | 32 | 2 | 8 | 0 | 2 | 2 |
KHL 22/23, Chernyshev Division: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salavat UFA | 68 | 38 | 30 | 86 | 6 | 3 | 4 | 7 | 10 |
2
|
HK Awangard Omsk | 68 | 39 | 29 | 86 | 8 | 5 | 4 | 3 | 12 |
3
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 38 | 30 | 83 | 8 | 4 | 9 | 3 | 17 |
4
|
Admiral Vladivostok | 68 | 33 | 35 | 75 | 5 | 4 | 7 | 5 | 12 |
5
|
Amur Chabarowsk | 68 | 30 | 38 | 69 | 4 | 5 | 5 | 4 | 9 |
6
|
HC Barys | 68 | 27 | 41 | 61 | 4 | 3 | 3 | 4 | 7 |
KHL 22/23, Kharlamov Division: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 91 | 10 | 7 | 4 | 2 | 14 |
2
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 83 | 6 | 5 | 1 | 4 | 7 |
3
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 35 | 33 | 83 | 4 | 8 | 1 | 5 | 5 |
4
|
Neftekhimik | 68 | 33 | 35 | 72 | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 |
5
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 31 | 37 | 72 | 2 | 8 | 6 | 2 | 8 |
KHL 22/23, Tarasov Division: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Moskou | 68 | 43 | 25 | 94 | 8 | 5 | 2 | 3 | 10 |
2
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 41 | 27 | 92 | 3 | 7 | 3 | 3 | 6 |
3
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 38 | 30 | 87 | 4 | 5 | 5 | 6 | 9 |
4
|
Severstal Cherepovets | 68 | 31 | 37 | 75 | 4 | 7 | 7 | 6 | 11 |
5
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 27 | 41 | 68 | 4 | 7 | 2 | 7 | 6 |
6
|
Kunlun Red Star | 68 | 21 | 47 | 49 | 3 | 3 | 3 | 4 | 6 |
KHL 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 50 | 18 | 105 | 6 | 3 | 4 | 2 | 10 |
2
|
CSKA Moskou | 68 | 43 | 25 | 94 | 8 | 5 | 2 | 3 | 10 |
3
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 41 | 27 | 92 | 3 | 7 | 3 | 3 | 6 |
4
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 91 | 10 | 7 | 4 | 2 | 14 |
5
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 42 | 26 | 90 | 7 | 4 | 4 | 2 | 11 |
6
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 38 | 30 | 87 | 4 | 5 | 5 | 6 | 9 |
7
|
Salavat UFA | 68 | 38 | 30 | 86 | 6 | 3 | 4 | 7 | 10 |
8
|
HK Awangard Omsk | 68 | 39 | 29 | 86 | 8 | 5 | 4 | 3 | 12 |
9
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 83 | 6 | 5 | 1 | 4 | 7 |
10
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 35 | 33 | 83 | 4 | 8 | 1 | 5 | 5 |
11
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 38 | 30 | 83 | 8 | 4 | 9 | 3 | 17 |
12
|
Vityaz Podolsk | 68 | 34 | 34 | 76 | 6 | 3 | 4 | 5 | 10 |
13
|
Admiral Vladivostok | 68 | 33 | 35 | 75 | 5 | 4 | 7 | 5 | 12 |
14
|
Severstal Cherepovets | 68 | 31 | 37 | 75 | 4 | 7 | 7 | 6 | 11 |
15
|
Neftekhimik | 68 | 33 | 35 | 72 | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 |
16
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 31 | 37 | 72 | 2 | 8 | 6 | 2 | 8 |
17
|
Amur Chabarowsk | 68 | 30 | 38 | 69 | 4 | 5 | 5 | 4 | 9 |
18
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 27 | 41 | 68 | 4 | 7 | 2 | 7 | 6 |
19
|
Spartak Moskou | 68 | 28 | 40 | 64 | 3 | 6 | 4 | 2 | 7 |
20
|
HC Barys | 68 | 27 | 41 | 61 | 4 | 3 | 3 | 4 | 7 |
21
|
Kunlun Red Star | 68 | 21 | 47 | 49 | 3 | 3 | 3 | 4 | 6 |
22
|
HC Sochi | 68 | 11 | 57 | 32 | 2 | 8 | 0 | 2 | 2 |
Plaats
Rusland
land
Moscow
stad
VTB Indoor Arena
Stadion