HC Ocelari Trinec - Skelleftea AIK (4-5), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
79 | Libor Hudáček | F | 32 | ||
56 | Marko Dano | C | 28 | ||
5 | Jakub Jerabek | D | 31 | ||
7 | Karlis Cukste | D | 25 | ||
21 | Martin Marincin | D | 30 | ||
38 | Marek Rocak | D | |||
2 | Marek Mazanec | G | 31 | ||
8 | Aron Chmielewski | 31 | |||
9 | Vladimir Svačina | 35 | |||
13 | Jan Zahradnicek | ||||
18 | Vojtech Zelenak | ||||
19 | Patrik Hrehorcak | 23 | |||
20 | Petr Vrana | 37 | |||
22 | Vladimír Dravecký | 37 | |||
27 | Martin Ruzicka | 36 | |||
40 | Milos Roman | 21 | |||
43 | Daniel Kurovsky | ||||
52 | Milan Doudera | 29 | |||
65 | Tomas Marcinko | 34 | |||
81 | Alan Lyszczarczyk | ||||
90 | Ondřej Kacetl | 30 | |||
96 | Daniel Vozenilek | 26 |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
17 | Par Lindholm | F | 31 | ||
40 | Andreas Wingerli | L | 25 | ||
34 | Tom Kuhnhackl | R | 30 | ||
44 | Elias Salomonsson | D | 18 | ||
64 | Jonathan Pudas | D | 29 | ||
1 | Alexander Hellnemo | ||||
6 | Mans Forsfjall | ||||
8 | Petter Granberg | ||||
11 | Max Lindholm | 25 | |||
16 | Linus Lindstrom | 24 | |||
18 | Elias Stenman | ||||
22 | Jonathan Johnson | 29 | |||
26 | Simon Robertsson | ||||
29 | Albin Sundsvik | 21 | |||
30 | Gustaf Lindvall | ||||
43 | Filip Sandberg | 28 | |||
45 | Oscar Moller | 33 | |||
52 | Arvid Lundberg | 28 | |||
56 | Anton Olsson | ||||
58 | Oskar Nilsson | 31 | |||
96 | Rickard Hugg | 23 |
Evenementen: HC Ocelari Trinec
Extraliga | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-20 | HC Ocelari Trinec - Ceske Budejovice | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-17 | HC Sparta Praag - HC Ocelari Trinec | - | |
Champions Hockey League | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-14 | HC Ocelari Trinec - HC Fribourg-Gotteron | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-12 | HC Ocelari Trinec - Vaxjo Lakers | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-08 | Rouen HE - HC Ocelari Trinec | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-06 | Lausanne HC - HC Ocelari Trinec | 1 - 2 |
Match statistieken
35 | Schoten | 24 |
8 | Strafminuten | 12 |
2 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
2 | Max aantal doelpunten op een rij | 2 |
0/4 (0%) | Penalties precisie | 0/6 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
1 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
1 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
HC Ocelari Trinec - Skelleftea AIK
Internationaal, Champions Hockey League, match HC Ocelari Trinec - Skelleftea AIK, starttijd 2022-09-09 15:00:00 internationale tijd.
HC Ocelari Trinec en Skelleftea AIK neemt deel aan het kampioenschap Champions Hockey League, Internationaal.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Werk Arena in de stad Trinec, Tsjechië. Stadioncapaciteit Werk Arena is 5 400 mensen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Skelleftea AIK
SHL | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-24 | HV 71 - Skelleftea AIK | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-21 | Malmo IF - Skelleftea AIK | - | |
Champions Hockey League | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | Sheffield Steelers - Skelleftea AIK | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-13 | Skelleftea AIK - Pelicans Lahti | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-08 | Straubing Tigers - Skelleftea AIK | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-06 | Red Bulls Salzburg - Skelleftea AIK | 3 - 4 | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-29 | Skelleftea AIK - Lulea Hockey | 4 - 3 | |
2024-08-21 | Skelleftea AIK - MODO Hockey | 2 - 3 |
Klassement
Group A: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lulea Hockey | 6 | 6 | 0 | 17 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
2
|
Jukurit Mikkeli | 6 | 4 | 2 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3
|
Aalborg Pirates | 6 | 1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
4
|
HC Sparta Praag | 6 | 1 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Group B: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
EV Zug | 6 | 6 | 0 | 17 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
2
|
Grizzlys Wolfsburg | 6 | 4 | 2 | 13 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
3
|
TPS Turku | 6 | 2 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4
|
HK Olimpija | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Group C: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tappara Tampere | 6 | 5 | 1 | 15 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
2
|
EHC Red Bull München | 6 | 4 | 2 | 12 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 |
3
|
SC Rapperswil-Jona Lakers | 6 | 3 | 3 | 9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
4
|
Slovan Bratislava | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Group D: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rogle BK | 6 | 6 | 0 | 17 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
2
|
Zurich Lions | 6 | 3 | 3 | 11 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
3
|
Hydro Fehérvár AV19 | 6 | 2 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4
|
KH GKS Katowice | 6 | 1 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Group E: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HC Fribourg-Gotteron | 6 | 5 | 1 | 14 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
2
|
Red Bulls Salzburg | 6 | 3 | 3 | 8 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 |
3
|
Stavanger Oilers | 6 | 2 | 4 | 8 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
4
|
Ilves Tampere | 6 | 2 | 4 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Group F: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Straubing Tigers | 6 | 5 | 1 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
|
Farjestads BK | 6 | 4 | 2 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3
|
Comarch Cracovia | 6 | 2 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4
|
EC Villacher SV | 6 | 1 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Group G: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Frolunda HC | 6 | 5 | 1 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
|
Mountfield HK | 6 | 5 | 1 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3
|
Eisbaren Berlin | 6 | 2 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4
|
Grenoble Bruleurs de Loups | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Group H: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Skelleftea AIK | 6 | 5 | 1 | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
2
|
HC Davos | 6 | 4 | 2 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3
|
HC Ocelari Trinec | 6 | 2 | 4 | 8 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
4
|
Belfast Giants | 6 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Plaats
Tsjechië
land
Trinec
stad
Werk Arena
Stadion
5 400
Capaciteit