Evenementen: Russkie Vityazi
MHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-22 | Russkie Vityazi - Loko Yaroslavl | - | |
2024-09-19 | Russkie Vityazi - MHC Dinamo St Petersburg | - | |
2024-09-16 | Russkie Vityazi - Ska-1946 St Petersburg | - | |
2024-09-10 | Russkie Vityazi - AKM-Junior Novomoskovsk | - | |
2024-09-04 | AKM-Junior Novomoskovsk - Russkie Vityazi | - | |
2024-02-24 | Almaz Cherepovets - Russkie Vityazi | 5 - 3 | |
2024-02-21 | Loko Yaroslavl - Russkie Vityazi | 7 - 4 | |
2024-02-16 | Russkie Vityazi - Dinamo-Shinnik Bobruysk | 2 - 3 | |
2024-02-15 | Russkie Vityazi - Dinamo-Shinnik Bobruysk | 2 - 5 | |
2024-02-04 | Dinamo-Shinnik Bobruysk - Russkie Vityazi | 1 - 2 |
Match statistieken
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
1 | Max aantal doelpunten op een rij | 1 |
6 | Strafminuten | 2 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
Russkie Vityazi - Dinamo-Shinnik Bobruysk
Rusland, MHL, match Russkie Vityazi - Dinamo-Shinnik Bobruysk, starttijd 2024-02-16 15:30:00 internationale tijd.
Russkie Vityazi en Dinamo-Shinnik Bobruysk neemt deel aan het kampioenschap MHL, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Dinamo-Shinnik Bobruysk
MHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-15 | Loko Yaroslavl - Dinamo-Shinnik Bobruysk | - | |
2024-09-09 | Dinamo-Shinnik Bobruysk - MHK Krylia Sovetov | - | |
2024-09-08 | Dinamo-Shinnik Bobruysk - MHK Krylia Sovetov | - | |
2024-09-05 | Dinamo-Shinnik Bobruysk - Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | - | |
2024-09-04 | Dinamo-Shinnik Bobruysk - Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | - | |
2024-02-24 | Loko Yaroslavl - Dinamo-Shinnik Bobruysk | 5 - 1 | |
2024-02-21 | Almaz Cherepovets - Dinamo-Shinnik Bobruysk | 5 - 4 | |
2024-02-16 | Russkie Vityazi - Dinamo-Shinnik Bobruysk | 2 - 3 | |
2024-02-15 | Russkie Vityazi - Dinamo-Shinnik Bobruysk | 2 - 5 | |
2024-02-04 | Dinamo-Shinnik Bobruysk - Russkie Vityazi | 1 - 2 |
Klassement
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
MHK Spartak Moskou | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moskou | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry Khabarovsk | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moskou Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |