Evenementen: Loko Yaroslavl
MHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-13 | Loko Yaroslavl - Krasnaya Armiya | - | |
2024-09-06 | MHC Dinamo St Petersburg - Loko Yaroslavl | - | |
2024-09-05 | MHC Dinamo St Petersburg - Loko Yaroslavl | - | |
2024-09-02 | Ska-1946 St Petersburg - Loko Yaroslavl | - | |
2024-09-01 | Ska-1946 St Petersburg - Loko Yaroslavl | - | |
Ronde 29 | |||
2024-04-25 | Loko Yaroslavl - Ska-1946 St Petersburg | 1 - 2 | |
2024-04-23 | Ska-1946 St Petersburg - Loko Yaroslavl | 5 - 0 | |
2024-04-21 | Ska-1946 St Petersburg - Loko Yaroslavl | 2 - 1 | |
2024-04-19 | Loko Yaroslavl - Ska-1946 St Petersburg | 2 - 3 | |
2024-04-17 | Loko Yaroslavl - Ska-1946 St Petersburg | 6 - 3 |
Loko Yaroslavl - Russkie Vityazi
Rusland, MHL, match Loko Yaroslavl - Russkie Vityazi, starttijd 2024-02-21 15:30:00 internationale tijd.
Loko Yaroslavl en Russkie Vityazi neemt deel aan het kampioenschap MHL, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Russkie Vityazi
MHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-22 | Russkie Vityazi - Loko Yaroslavl | - | |
2024-09-19 | Russkie Vityazi - MHC Dinamo St Petersburg | - | |
2024-09-16 | Russkie Vityazi - Ska-1946 St Petersburg | - | |
2024-09-10 | Russkie Vityazi - AKM-Junior Novomoskovsk | - | |
2024-09-04 | AKM-Junior Novomoskovsk - Russkie Vityazi | - | |
2024-02-24 | Almaz Cherepovets - Russkie Vityazi | 5 - 3 | |
2024-02-21 | Loko Yaroslavl - Russkie Vityazi | 7 - 4 | |
2024-02-16 | Russkie Vityazi - Dinamo-Shinnik Bobruysk | 2 - 3 | |
2024-02-15 | Russkie Vityazi - Dinamo-Shinnik Bobruysk | 2 - 5 | |
2024-02-04 | Dinamo-Shinnik Bobruysk - Russkie Vityazi | 1 - 2 |
Klassement
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
MHK Spartak Moskou | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moskou | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry Khabarovsk | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moskou Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |