Dinamo Moskou - Uralochka Ntmk Ekaterinburg , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Dinamo Moskou
Superliga, Women | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-05 | Tulitsa Tula - Dinamo Moskou | - | |
Ronde 4 | |||
2024-10-01 | Dinamo Moskou - Minchanka Minsk | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-26 | Dinamo Krasnodar - Dinamo Moskou | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-22 | Dinamo Moskou - Leningradka St Petersburg | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-16 | Dinamo Moskou - Dinamo Kazan | - | |
Ronde 50 | |||
2024-04-29 | Dinamo Moskou - Leningradka St Petersburg | 0 - 3 | |
2024-04-26 | Leningradka St Petersburg - Dinamo Moskou | 3 - 0 | |
2024-04-24 | Leningradka St Petersburg - Dinamo Moskou | 2 - 3 | |
2024-04-20 | Dinamo Moskou - Leningradka St Petersburg | 3 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-04-14 | Dinamo Moskou - Lokomotiv Kaliningrad Region | 1 - 3 |
Dinamo Moskou - Uralochka Ntmk Ekaterinburg
Rusland, Superliga, Women, match Dinamo Moskou - Uralochka Ntmk Ekaterinburg, starttijd 2024-03-24 14:30:00 internationale tijd.
Dinamo Moskou en Uralochka Ntmk Ekaterinburg neemt deel aan het kampioenschap Superliga, Women, Rusland.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Druzhba Multipurpose Arena in de stad Moscow, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Uralochka Ntmk Ekaterinburg
Superliga, Women | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-06 | Zarechie-Odintsovo - Uralochka Ntmk Ekaterinburg | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-30 | Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Tulitsa Tula | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-25 | Minchanka Minsk - Uralochka Ntmk Ekaterinburg | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-21 | Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Dinamo Krasnodar | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-17 | Leningradka St Petersburg - Uralochka Ntmk Ekaterinburg | - | |
2024-04-24 | Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Tulitsa Tula | 1 - 3 | |
2024-04-19 | Tulitsa Tula - Uralochka Ntmk Ekaterinburg | 3 - 1 | |
2024-04-17 | Tulitsa Tula - Uralochka Ntmk Ekaterinburg | 3 - 0 | |
2024-04-10 | Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Proton Saratov | 1 - 3 | |
2024-04-09 | Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Proton Saratov | 3 - 2 |
Klassement
Superliga, Women 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Sets | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Moskou | 26 | 24 | 2 | 74:16 | 70 |
2
|
Lokomotiv Kaliningrad Region | 26 | 20 | 6 | 68:23 | 63 |
3
|
Dinamo Kazan | 26 | 22 | 4 | 69:27 | 62 |
4
|
Leningradka St Petersburg | 26 | 21 | 5 | 68:31 | 61 |
5
|
Proton Saratov | 26 | 19 | 7 | 63:25 | 59 |
6
|
Dynamo-Metar Chelyabinsk | 26 | 15 | 11 | 54:46 | 44 |
7
|
Tulitsa Tula | 26 | 14 | 12 | 50:51 | 39 |
8
|
Dinamo Krasnodar | 26 | 10 | 16 | 41:55 | 32 |
9
|
Uralochka Ntmk Ekaterinburg | 26 | 11 | 15 | 42:53 | 31 |
10
|
Yenisey Krasnoyarsk | 26 | 10 | 16 | 38:58 | 29 |
11
|
Zarechie-Odintsovo | 26 | 6 | 20 | 30:66 | 20 |
12
|
Sparta Nizhniy Novgorod | 26 | 5 | 21 | 30:69 | 17 |
13
|
Minchanka Minsk | 26 | 5 | 21 | 28:70 | 15 |
14
|
Atom-Kursk | 26 | 0 | 26 | 13:78 | 4 |
Superliga, Playouts, Women 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Krasnodar | 31 | 14 | 0 | 17 | 53:58 | 44 |
2
|
Yenisey Krasnoyarsk | 31 | 12 | 0 | 19 | 47:71 | 34 |
3
|
Zarechie-Odintsovo | 31 | 8 | 0 | 23 | 39:78 | 26 |
4
|
Sparta Nizhniy Novgorod | 31 | 8 | 0 | 23 | 40:78 | 25 |
5
|
Minchanka Minsk | 31 | 8 | 0 | 23 | 39:78 | 25 |
6
|
Atom-Kursk | 31 | 1 | 0 | 30 | 20:91 | 8 |
Superliga, Women 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Krasnodar | 26 | 10 | 0 | 16 | 41:55 | 32 |
2
|
Yenisey Krasnoyarsk | 26 | 10 | 0 | 16 | 38:58 | 29 |
3
|
Zarechie-Odintsovo | 27 | 6 | 0 | 21 | 32:69 | 21 |
4
|
Sparta Nizhniy Novgorod | 27 | 6 | 0 | 21 | 33:71 | 19 |
5
|
Minchanka Minsk | 26 | 5 | 0 | 21 | 28:70 | 15 |
6
|
Atom-Kursk | 26 | 0 | 0 | 26 | 13:78 | 4 |
Superliga, Playouts, Women 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Zarechie-Odintsovo | ||||||
|
Minchanka Minsk | ||||||
|
Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
|
Atom-Kursk | ||||||
|
Sparta Nizhniy Novgorod | ||||||
|
Dinamo Krasnodar |
Superliga, Women 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
|
Dinamo Krasnodar | ||||||
|
Sparta Nizhniy Novgorod | ||||||
|
Zarechie-Odintsovo | ||||||
|
Minchanka Minsk | ||||||
|
Atom-Kursk |
Superliga, Playouts, Women 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sparta Nizhniy Novgorod | ||||||
|
Minchanka Minsk | ||||||
|
Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
|
Atom-Kursk | ||||||
|
Zarechie-Odintsovo | ||||||
|
Dinamo Krasnodar |
Superliga, Women 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Krasnodar | ||||||
|
Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
|
Zarechie-Odintsovo | ||||||
|
Sparta Nizhniy Novgorod | ||||||
|
Minchanka Minsk | ||||||
|
Atom-Kursk |
Plaats
Rusland
land
Moscow
stad
Druzhba Multipurpose Arena
Stadion