İlk onbirler
Muhtemel başlangıç serileri
İlk onbirler doğrulanmadı
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
Aleksandar Wisniewski | G | 19 | |||
Hassani Gravett | G | 27 | |||
Daniel Golebiowski | G | 24 | |||
Dušan Miletić | C | 25 | |||
Andrii Voinalovych | F | ||||
vekil | |||||
Angel Nunez | F | ||||
Marek Klassen | G | ||||
Mateusz Zebski | G | ||||
Artsiom Parakhouski | C | 36 | |||
Jakub Niziol | F | 26 |
Muhtemel başlangıç serileri
İlk onbirler doğrulanmadı
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
Bartosz Jankowski | |||||
Michael Caffey | G | ||||
Benas Griciunas | C | 28 | |||
Verners Kohs | F | ||||
MaCio Teague | G | 26 | |||
vekil | |||||
Mateusz Dziemba | G | ||||
Szymon Wójcik | F | ||||
Nikodem Klocek | |||||
Jakub Wasilewski | F | ||||
Szymon Tomczak | C | ||||
Paweł Leończyk | C |
Olaylar: Śląsk Wrocław
Champions League | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-12-11 | Falco KC-Szombathely - Śląsk Wrocław | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-11-12 | Śląsk Wrocław - Reggiana | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-10-30 | Reggiana - Śląsk Wrocław | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-10-16 | Vilniaus Rytas - Śląsk Wrocław | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-10-02 | Śląsk Wrocław - Falco KC-Szombathely | - | |
PLK | |||
yuvarlak 50 | |||
2024-06-04 | Śląsk Wrocław - KS Spójnia Stargard | 87 - 85 | |
2024-06-01 | KS Spójnia Stargard - Śląsk Wrocław | 83 - 88 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-27 | Śląsk Wrocław - Trefl Sopot | 77 - 81 | |
2024-05-25 | Śląsk Wrocław - Trefl Sopot | 76 - 70 | |
2024-05-21 | Trefl Sopot - Śląsk Wrocław | 88 - 70 |
olasılık
Books | 1 | 2 |
---|---|---|
Bet365 |
1.36
|
3
|
Books | (-6.5) Śląsk Wrocław | (+6.5) STK Czarni Słupsk |
---|---|---|
Bet365 |
1.83
|
1.83
|
Books | Over | Under |
---|---|---|
Bet365 |
1.83
|
1.83
|
Books | 1 | 2 |
---|---|---|
Bet365 |
1.56
|
2.3
|
Books | 1 | 2 |
---|---|---|
Bet365 |
1.48
|
2.55
|
Click on the odds to view the odds history
Maç istatistikleri
3 | Molalar | 6 |
10:57 | Önde oynanan süre | 27:22 |
5 | Öne geçme | 4 |
23/32 (72%) | 2 sayı | 18/32 (56%) |
5/26 (19%) | 3 sayı | 8/25 (32%) |
28/58 (48%) | Serbest atış hariç sayılar | 26/57 (46%) |
41 | Ribaund | 32 |
31 | Savunma ribaundları | 21 |
10 | Hücum ribaundları | 11 |
15 | Asist | 11 |
13 | Top kaybı | 7 |
6 | Top çalma | 7 |
6 | Bloklar | 0 |
15 | Fauller | 13 |
12 | En uzun sayı üretme serisi | 15 |
7 | En büyük fark | 10 |
6/7 (86%) | Serbest atışlar | 5/15 (33%) |
0:23 | Önde oynanan süre | 8:04 |
1 | Öne geçme | 1 |
6/8 (75%) | 2 sayı | 4/5 (80%) |
0/5 (0%) | 3 sayı | 2/5 (40%) |
6/13 (46%) | Serbest atış hariç sayılar | 6/10 (60%) |
8 | Ribaund | 4 |
4 | Fauller | 2 |
6 | En uzun sayı üretme serisi | 5 |
2 | En büyük fark | 6 |
0 | Molalar | 1 |
0/0 (0%) | Serbest atışlar | 1/2 (50%) |
Śląsk Wrocław - STK Czarni Słupsk
Polonya, PLK, maç Śląsk Wrocław - STK Czarni Słupsk, başlangıç zamanı 2024-03-14 16:30:00 uluslararası saat.
Śląsk Wrocław Ve STK Czarni Słupsk şampiyonaya katılır PLK, Polonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: STK Czarni Słupsk
PLK | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-04-27 | STK Czarni Słupsk - Arka Gdynia | 93 - 82 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-04-20 | STK Czarni Słupsk - Dziki Warshawa | 59 - 66 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-04-13 | Basket Zielona Gora - STK Czarni Słupsk | 89 - 80 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-04-06 | TBV Start Lublin - STK Czarni Słupsk | 77 - 86 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-03-31 | Anwil Wroclawek - STK Czarni Słupsk | 75 - 60 |
Puan durumu
Basket Liga 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Anwil Wroclawek | 30 | 23 | 7 | 53 | 0.767 | |
2
|
Trefl Sopot | 30 | 21 | 9 | 51 | 0.7 | |
3
|
Stal Ostrow Wielkopolski | 30 | 19 | 11 | 49 | 0.633 | |
4
|
Wilki Morskie Szczecin | 30 | 19 | 11 | 49 | 0.633 | |
5
|
Legia Warszawa | 30 | 19 | 11 | 49 | 0.633 | |
6
|
Śląsk Wrocław | 30 | 17 | 13 | 47 | 0.567 | |
7
|
MKS Dąbrowa Górnicza | 30 | 16 | 14 | 46 | 0.533 | |
8
|
KS Spójnia Stargard | 30 | 16 | 14 | 46 | 0.533 | |
9
|
TBV Start Lublin | 30 | 16 | 14 | 46 | 0.533 | |
10
|
Dziki Warshawa | 30 | 16 | 14 | 46 | 0.533 | |
11
|
STK Czarni Słupsk | 30 | 14 | 16 | 44 | 0.467 | |
12
|
Twarde Pierniki Toruń | 30 | 13 | 17 | 43 | 0.433 | |
13
|
GTK Gliwice | 30 | 9 | 21 | 39 | 0.3 | |
14
|
Arka Gdynia | 30 | 9 | 21 | 39 | 0.3 | |
15
|
Basket Zielona Gora | 30 | 8 | 22 | 38 | 0.267 | |
16
|
PTG Sokół Łańcut | 30 | 5 | 25 | 35 | 0.167 |