İsrail - Arnavutluk (2-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
54.8
Genel oyuncu değerlendirmesi
38.2 %
Mükemmel kompozisyondan
saldırma
Teknik
Savunma
Taktik
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
23 | Omri Glazer | G | 27 | 0,4M+ | 54.5 |
13 | Sean Goldberg | D | 28 | 0,4M+ | 54.3 |
4 | Miguel Vitor | D | 34 | 0,9M+ | |
19 | Doron Leidner | D | 21 | ||
2 | Eli Dasa | D | 30 | 1,0M+ | 49.5 |
22 | Eden Karzev | M | 23 | 0,5M+ | |
16 | Gabi Kanikovski | M | 26 | 0,9M+ | |
12 | Neta Lavi | M | 27 | 0,9M+ | 54.1 |
11 | Liel Abada | F | 22 | 0,4M+ | 54.5 |
8 | Dolev Haziza | F | 28 | 0,8M+ | |
9 | Shon Weissman | F | 27 | 3,1M+ | 51.3 |
vekil | |||||
18 | Ofir Marciano | G | 34 | 0,4M+ | 53.9 |
1 | Yoav Jarafi | G | 30 | ||
5 | Iyad Abu Abaid | D | 28 | 0,4M+ | |
14 | Dadya Or | D | 26 | ||
17 | Danny Gruper | M | 24 | 0,2M+ | |
20 | Raz Shlomo | D | 24 | 0,8M+ | |
6 | Bibras Natcho | M | 35 | 3,1M+ | 59.1 |
7 | Omer Atzili | F | 30 | 1,1M+ | |
3 | Dan Glazer | M | 27 | 1,3M+ | |
10 | Omri Altman | M | 29 | 0,5M+ | |
21 | Tai Baribo | F | 25 | 0,4M+ | 49.1 |
15 | Itamar Shviro | F | 25 |
İlk onbirler doğrulandı
54
Genel oyuncu değerlendirmesi
39.5 %
Mükemmel kompozisyondan
saldırma
Teknik
Savunma
Taktik
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
23 | Thomas Strakosha | G | 28 | 23,0M+ | 70.3 |
18 | Ardian Ismajli | D | 27 | 0,9M+ | 56.3 |
6 | Arlind Ajeti | D | 30 | 0,5M+ | 54.5 |
2 | Ivan Balliu | D | 31 | 1,1M+ | 55.7 |
9 | Armando Broja | F | 22 | 45.1 | |
16 | Sokol Cikalleshi | F | 33 | 0,7M+ | 49.9 |
4 | Elseid Hysaj | D | 29 | 15,5M+ | 49.9 |
15 | Kristjan Asllani | M | 21 | 59.9 | |
8 | Klaus Gjasula | M | 33 | 1,0M+ | 54.5 |
14 | Qazim Laci | M | 27 | 1,0M+ | 59.1 |
22 | Amir Abrashi | M | 33 | 2,1M+ | 48.5 |
vekil | |||||
1 | Etrit Berisha | G | 34 | 2,9M+ | 68.7 |
12 | Elhan Kastrati | G | 26 | 0,6M+ | 60.9 |
3 | Ermir Lenjani | D | 34 | 0,7M+ | 52.1 |
5 | Frédéric Veseli | D | 30 | 0,9M+ | 48.7 |
13 | Enea Mihaj | D | 25 | 0,9M+ | 53.1 |
17 | Albi Doka | D | 26 | 0,3M+ | 49.7 |
7 | Enis Cokaj | M | 24 | 0,7M+ | 55.5 |
19 | Arbnor Mucolli | F | 24 | 0,2M+ | 57.3 |
20 | Ylber Ramadani | M | 27 | 0,3M+ | 55.5 |
11 | Myrto Uzuni | F | 28 | 1,0M+ | 52.3 |
21 | Taulant Seferi | F | 26 | 0,4M+ | 44.9 |
10 | Nedim Bajrami | M | 24 | 2,4M+ | 55.7 |
Olaylar: İsrail
Int. Friendly Games | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-06-08 | Macaristan - İsrail | - | |
Euro Cup Qualification | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-03-21 | İsrail - İzlanda | 1 - 4 | |
yuvarlak 10 | |||
2023-11-21 | Andorra - İsrail | 0 - 2 | |
yuvarlak 9 | |||
2023-11-18 | İsrail - Romanya | 1 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2023-11-15 | İsrail - İsviçre | 1 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2023-11-12 | Kosova - İsrail | 1 - 0 |
Maç istatistikleri
51% | Topla Oynama | 49% |
14 | Toplam Şut | 9 |
4 | İsabetli şut | 4 |
7 | Kaleyi bulmayan şut | 2 |
3 | Bloklanan şut | 3 |
408 | Pas | 389 |
322 (79%) | İstabetli paslar | 286 (74%) |
24/57 (42%) | Uzun atış | 35/70 (50%) |
1/22 (5%) | Ortaya paslar | 4/17 (24%) |
151 | Top kaybı | 166 |
24 | Topu ayakla uzaklaştırma | 15 |
4 | Köşe vuruşları | 9 |
50 | Kazanılan ikili mücadele | 52 |
16 | Top Çalma | 22 |
13 | Fauller | 11 |
3 | Büyük şanslar | 1 |
1 | Kaçan büyük fırsat | 1 |
7 | Ceza sahası içinden şut | 8 |
7 | Ceza sahası dışından şut | 1 |
3 | Kaleci kurtarışları | 2 |
5/19 (26%) | Top sürme | 8/16 (50%) |
18 | Kazanılan hava topu mücadelesi | 11 |
9 | Pas arası | 10 |
3 | Ofsaytlar | 1 |
2 | Sarı kartlar | 3 |
1 | Kontrataklar | 0 |
1 | Counter attack shots | 0 |
56% | Topla Oynama | 44% |
8 | Toplam Şut | 5 |
1 | İsabetli şut | 2 |
4 | Kaleyi bulmayan şut | 1 |
3 | Bloklanan şut | 2 |
243 | Pas | 198 |
203 (84%) | İstabetli paslar | 148 (75%) |
18/37 (49%) | Uzun atış | 17/37 (46%) |
0/12 (0%) | Ortaya paslar | 2/5 (40%) |
74 | Top kaybı | 78 |
6 | Topu ayakla uzaklaştırma | 6 |
2 | Köşe vuruşları | 3 |
28 | Kazanılan ikili mücadele | 28 |
9 | Top Çalma | 12 |
0 | Büyük şanslar | 1 |
0 | Kaçan büyük fırsat | 1 |
2 | Ceza sahası içinden şut | 4 |
6 | Ceza sahası dışından şut | 1 |
2 | Kaleci kurtarışları | 1 |
3/10 (30%) | Top sürme | 6/11 (55%) |
10 | Kazanılan hava topu mücadelesi | 5 |
4 | Pas arası | 4 |
2 | Ofsaytlar | 0 |
0 | Sarı kartlar | 1 |
0 | Kontrataklar | 0 |
0 | Counter attack shots | 0 |
46% | Topla Oynama | 54% |
6 | Toplam Şut | 4 |
3 | İsabetli şut | 2 |
3 | Kaleyi bulmayan şut | 1 |
0 | Bloklanan şut | 1 |
2 | Köşe vuruşları | 6 |
1 | Ofsaytlar | 1 |
2 | Sarı kartlar | 2 |
3 | Büyük şanslar | 0 |
1 | Kaçan büyük fırsat | 0 |
5 | Ceza sahası içinden şut | 4 |
1 | Ceza sahası dışından şut | 0 |
1 | Kaleci kurtarışları | 1 |
165 | Pas | 191 |
119 (72%) | İstabetli paslar | 138 (72%) |
6/20 (30%) | Uzun atış | 18/33 (55%) |
1/10 (10%) | Ortaya paslar | 2/12 (17%) |
2/9 (22%) | Top sürme | 2/5 (40%) |
77 | Top kaybı | 88 |
22 | Kazanılan ikili mücadele | 24 |
8 | Kazanılan hava topu mücadelesi | 6 |
7 | Top Çalma | 10 |
5 | Pas arası | 6 |
18 | Topu ayakla uzaklaştırma | 9 |
1 | Kontrataklar | 0 |
1 | Counter attack shots | 0 |
İsrail - Arnavutluk
Avrupa, UEFA Nations League, maç İsrail - Arnavutluk, başlangıç zamanı 2022-09-24 18:45:00 uluslararası saat.
İsrail Ve Arnavutluk şampiyonaya katılır UEFA Nations League, Avrupa.
Maç stadyumda gerçekleşecek şehirdeki Bloomfield Tel Aviv, İsrail. Stadyum kapasitesi Bloomfield 29 500 insanlar.
Baş Hakem - Donatas Rumsas. Sarı ve kırmızı kartların muhasebeleştirilmesi: Donatas Rumsas oynandı 95 maçlar, kaydetti 384 sarı kart ve 13 kırmızı.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Arnavutluk
Euro Cup | |||
yuvarlak 3 | |||
2024-06-24 | Arnavutluk - İspanya | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-06-19 | Hırvatístan - Arnavutluk | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-06-15 | İtalya - Arnavutluk | - | |
Int. Friendly Games | |||
2024-06-07 | Arnavutluk - Azerbaycan | - | |
2024-06-03 | Arnavutluk - Lihtenştayn | - | |
2024-03-25 | İsveç - Arnavutluk | 1 - 0 | |
2024-03-22 | Arnavutluk - Şili | 0 - 3 | |
Euro Cup Qualification | |||
yuvarlak 10 | |||
2023-11-20 | Arnavutluk - Faroe Adaları | 0 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2023-11-17 | Moldova - Arnavutluk | 1 - 1 | |
Int. Friendly Games | |||
yuvarlak 1 | |||
2023-10-17 | Arnavutluk - Bulgaristan | 2 - 0 |
Puan durumu
League A, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hırvatístan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Danimarka | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Fransa | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Avusturya | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İspanya | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portekiz | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
İsviçre | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Çek Cumhuriyeti | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İtalya | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Macaristan | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Almanya | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
İngiltere | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hollanda | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
Belçika | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polonya | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Galler | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İskoçya | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Ukrayna | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
İrlanda | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Ermenistan | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İsrail | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
İzlanda | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Arnavutluk | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosna Hersek | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finlandiya | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Karadağ | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Romanya | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sırbistan | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Norveç | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenya | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
İsveç | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Türkiye | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Lüksemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faroe Adaları | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litvanya | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Yunanistan | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosova | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Kuzey İrlanda | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Kıbrıs Rum Kesimi | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazakistan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbaycan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slovakya | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Beyaz Rusya | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gürcistan | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgaristan | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Kuzey Makedonya | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Cebelitarık | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letonya | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldova | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Lihtenştayn | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estonya | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hırvatístan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Danimarka | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Fransa | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Avusturya | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İspanya | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portekiz | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
İsviçre | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Çek Cumhuriyeti | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İtalya | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Macaristan | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Almanya | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
İngiltere | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hollanda | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
Belçika | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polonya | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Galler | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İskoçya | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Ukrayna | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
İrlanda | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Ermenistan | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İsrail | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
İzlanda | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Arnavutluk | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosna Hersek | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finlandiya | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Karadağ | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Romanya | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sırbistan | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Norveç | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenya | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
İsveç | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Türkiye | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Lüksemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faroe Adaları | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litvanya | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Yunanistan | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosova | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Kuzey İrlanda | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Kıbrıs Rum Kesimi | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazakistan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbaycan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slovakya | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Beyaz Rusya | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gürcistan | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgaristan | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Kuzey Makedonya | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Cebelitarık | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letonya | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldova | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Lihtenştayn | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estonya | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hırvatístan | ||||||
|
Danimarka | ||||||
|
Avusturya | ||||||
|
Fransa |
League A, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
İspanya | ||||||
|
Portekiz | ||||||
|
İsviçre | ||||||
|
Çek Cumhuriyeti |
League A, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Macaristan | ||||||
|
İtalya | ||||||
|
Almanya | ||||||
|
İngiltere |
League A, Group 4: 2024
League B, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukrayna | ||||||
|
İskoçya | ||||||
|
İrlanda | ||||||
|
Ermenistan |
League B, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
İsrail | ||||||
|
İzlanda | ||||||
|
Arnavutluk | ||||||
|
Rusya |
League B, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finlandiya | ||||||
|
Karadağ | ||||||
|
Bosna Hersek | ||||||
|
Romanya |
League B, Group 4: 2024
League C, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Lüksemburg | ||||||
|
Türkiye | ||||||
|
Faroe Adaları | ||||||
|
Litvanya |
League C, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yunanistan | ||||||
|
Kosova | ||||||
|
Kuzey İrlanda | ||||||
|
Kıbrıs Rum Kesimi |
League C, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Slovakya | ||||||
|
Azerbaycan | ||||||
|
Kazakistan | ||||||
|
Beyaz Rusya |
League C, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Gürcistan | ||||||
|
Bulgaristan | ||||||
|
Kuzey Makedonya | ||||||
|
Cebelitarık |
League D, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Letonya | ||||||
|
Moldova | ||||||
|
Andorra | ||||||
|
Lihtenştayn |
League D, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Estonya | ||||||
|
Malta | ||||||
|
San Marino |
Hakem
Donatas Rumsas
95
Toplam oyun
4.04
Maç başına ortalama
0.21
Maç başına ortalama
yer
İsrail
ülke
Tel Aviv
Kent
Bloomfield
stadyum
29 500
Kapasite