Platense - San Lorenzo (2-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Platense
Primera Division, Women | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-06-30 | Platense - CA Excursionistas | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-23 | UAI Urquiza - Platense | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-17 | Platense - River Plate | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-09 | Independiente - Platense | 1 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-26 | Platense - Gimnasia y Esgrima | 1 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-18 | Rosario Central - Platense | 0 - 2 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-12 | Platense - Belgrano | 0 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-03 | San Lorenzo - Platense | 1 - 0 |
Platense - San Lorenzo
Arjantin, Primera Division, Women, maç Platense - San Lorenzo, başlangıç zamanı 2022-09-27 16:00:00 uluslararası saat.
Platense Ve San Lorenzo şampiyonaya katılır Primera Division, Women, Arjantin.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: San Lorenzo
Primera Division, Women | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-06-30 | Ferro Carril Oeste - San Lorenzo | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-23 | San Lorenzo - Estudiantes de Buenos Aires | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-15 | Boca Juniors - San Lorenzo | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-08 | San Lorenzo - Racing Club | 1 - 3 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-25 | Satsaid - San Lorenzo | 0 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-17 | San Lorenzo - Newells Old Boys | 1 - 2 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-11 | San Luis FC - San Lorenzo | 0 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-03 | San Lorenzo - Platense | 1 - 0 |
Puan durumu
Primera A, Women: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boca Juniors | 20 | 18 | 2 | 0 | 71:6 | 56 |
2
|
UAI Urquiza | 20 | 18 | 1 | 1 | 69:10 | 55 |
3
|
Racing Club | 20 | 15 | 2 | 3 | 48:16 | 47 |
4
|
River Plate | 20 | 14 | 3 | 3 | 56:11 | 45 |
5
|
San Lorenzo | 20 | 13 | 3 | 4 | 50:18 | 42 |
6
|
Estudiantes de Buenos Aires | 20 | 10 | 4 | 6 | 36:32 | 34 |
7
|
CA Huracán | 20 | 10 | 4 | 6 | 23:25 | 34 |
8
|
Lanús | 20 | 10 | 3 | 7 | 31:35 | 33 |
9
|
Gimnasia y Esgrima | 20 | 10 | 2 | 8 | 33:21 | 32 |
10
|
Independiente | 20 | 9 | 1 | 10 | 43:25 | 28 |
11
|
Estudiantes de La Plata | 19 | 8 | 4 | 7 | 26:23 | 28 |
12
|
Ferro Carril Oeste | 19 | 9 | 1 | 9 | 23:35 | 28 |
13
|
Rosario Central | 20 | 7 | 5 | 8 | 32:27 | 26 |
14
|
Platense | 20 | 7 | 2 | 11 | 21:30 | 23 |
15
|
Satsaid | 20 | 6 | 4 | 10 | 30:34 | 22 |
16
|
Defensores de Belgrano | 20 | 5 | 5 | 10 | 23:38 | 20 |
17
|
El Porvenir | 20 | 4 | 3 | 13 | 18:33 | 15 |
18
|
CA Excursionistas | 20 | 4 | 2 | 14 | 20:58 | 14 |
19
|
Club Comunicaciones | 20 | 3 | 2 | 15 | 17:54 | 11 |
20
|
Villa San Carlos | 20 | 1 | 1 | 18 | 19:74 | 4 |
21
|
Deportivo Español | 20 | 1 | 0 | 19 | 9:93 | 3 |