Ska Rostov - Dinamo Stavropol (1-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Ska Rostov
PFL, South | |||
yuvarlak 8 | |||
2023-11-25 | Ska Rostov - Dinamo-2 Makhachkala | 2 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2023-11-19 | Spartak Nalchik - Ska Rostov | 5 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2023-11-15 | Ska Rostov - Pobeda Khasavyurt | 1 - 0 | |
yuvarlak 5 | |||
2023-11-11 | Alania-2 Vladikavkaz - Ska Rostov | 0 - 2 | |
yuvarlak 4 | |||
2023-11-05 | Ska Rostov - Spartak Nalchik | 1 - 0 |
Ska Rostov - Dinamo Stavropol
Rusya, PFL, South, maç Ska Rostov - Dinamo Stavropol, başlangıç zamanı 2022-11-09 11:00:00 uluslararası saat.
Ska Rostov Ve Dinamo Stavropol şampiyonaya katılır PFL, South, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Dinamo Stavropol
PFL, South | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-06-30 | Dinamo Stavropol - Pobeda Khasavyurt | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-18 | Kuban Holding Pavlovskaya - Dinamo Stavropol | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-12 | Dinamo Stavropol - Astrakhan | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-06 | FK Rostov 2 - Dinamo Stavropol | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-31 | Dinamo Stavropol - Dinamo-2 Makhachkala | 3 - 2 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-26 | Forte Taganrog - Dinamo Stavropol | 1 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-05-22 | Dinamo Stavropol - FK Biolog Novokubansk | 2 - 1 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-18 | Dinamo Stavropol - FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy | 1 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-11 | Rubin Yalta - Dinamo Stavropol | 0 - 2 |
Puan durumu
Football National League 2, Group 1 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chernomorets Novorossijsk | 26 | 19 | 6 | 1 | 56:18 | 63 |
2
|
Chayka Peschanokopskoye | 26 | 16 | 7 | 3 | 40:10 | 55 |
3
|
SK Rotor | 26 | 15 | 7 | 4 | 47:19 | 52 |
4
|
FK Biolog Novokubansk | 26 | 13 | 7 | 6 | 35:24 | 46 |
5
|
Forte Taganrog | 26 | 12 | 9 | 5 | 52:22 | 45 |
6
|
Kuban Holding Pavlovskaya | 26 | 12 | 6 | 9 | 43:29 | 42 |
7
|
Spartak Nalchik | 26 | 10 | 7 | 9 | 36:30 | 37 |
8
|
FC Druzhba Maykop | 26 | 10 | 5 | 11 | 28:31 | 35 |
9
|
Ska Rostov | 26 | 9 | 7 | 10 | 26:31 | 34 |
10
|
Dinamo Stavropol | 26 | 7 | 10 | 9 | 27:38 | 31 |
11
|
FC Legion Makhachkala | 26 | 5 | 6 | 15 | 29:43 | 21 |
12
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | 26 | 5 | 6 | 15 | 27:47 | 21 |
13
|
Alania-2 Vladikavkaz | 26 | 3 | 7 | 17 | 21:53 | 13 |
14
|
FC Essentuki | 26 | 1 | 2 | 23 | 7:79 | 5 |
2. Liga, Group 1 22/23, Relegation Round: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Legion Makhachkala | 18 | 9 | 5 | 4 | 35:14 | 32 |
2
|
Spartak Nalchik | 18 | 9 | 5 | 4 | 35:18 | 32 |
3
|
Ska Rostov | 18 | 9 | 5 | 4 | 22:16 | 32 |
4
|
FC Druzhba Maykop | 18 | 7 | 4 | 7 | 18:22 | 25 |
5
|
Dinamo Stavropol | 18 | 5 | 6 | 7 | 19:24 | 21 |
6
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | 18 | 5 | 4 | 9 | 22:35 | 19 |
7
|
Alania-2 Vladikavkaz | 18 | 2 | 5 | 11 | 18:40 | 11 |
2. Liga, Group 1 22/23, Promotion Group: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chernomorets Novorossijsk | 31 | 22 | 6 | 3 | 65:22 | 72 |
2
|
Chayka Peschanokopskoye | 31 | 19 | 8 | 4 | 47:14 | 65 |
3
|
SK Rotor | 31 | 19 | 7 | 5 | 56:23 | 64 |
4
|
Kuban Holding Pavlovskaya | 31 | 14 | 7 | 10 | 51:34 | 49 |
5
|
Forte Taganrog | 31 | 12 | 12 | 7 | 54:26 | 48 |
6
|
FK Biolog Novokubansk | 31 | 13 | 8 | 10 | 37:40 | 47 |