Rabat Ajax - Dingli Swallows (1-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
İlk onbirler
Muhtemel başlangıç serileri
İlk onbirler doğrulanmadı
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
Dean Sciberras | G | ||||
Miguel Aquilina | D | 21 | |||
Andrew Joseph Sant | - | ||||
Ian Caruana | - | ||||
Joseph Caruana | - | ||||
Zachary Tanti | - | ||||
Randon Caruana | - | ||||
vekil | |||||
Malcolm Bugeja | - | ||||
Kane William Micallef | - | ||||
Nigel Zahra | - |
Muhtemel başlangıç serileri
İlk onbirler doğrulanmadı
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|
Olaylar: Rabat Ajax
IZIBET Amateur League | |||
yuvarlak 22 | |||
2024-04-14 | Rabat Ajax - Pembroke Athleta FC | 2 - 1 | |
yuvarlak 21 | |||
2024-04-06 | Mdina Knights FC - Rabat Ajax | 0 - 2 | |
yuvarlak 20 | |||
2024-03-17 | Rabat Ajax - Birzebbuga St. Peters FC | 1 - 2 | |
yuvarlak 19 | |||
2024-03-08 | Mqabba - Rabat Ajax | 2 - 0 | |
yuvarlak 18 | |||
2024-03-02 | Rabat Ajax - Xghajra Tornados FC | 1 - 0 |
Rabat Ajax - Dingli Swallows
Malta, IZIBET Amateur League, maç Rabat Ajax - Dingli Swallows, başlangıç zamanı 2023-01-06 17:30:34 uluslararası saat.
Rabat Ajax Ve Dingli Swallows şampiyonaya katılır IZIBET Amateur League, Malta.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Dingli Swallows
IZIBET Amateur League | |||
yuvarlak 22 | |||
2024-04-13 | Dingli Swallows - Kirkop United FC | 0 - 1 | |
yuvarlak 21 | |||
2024-04-07 | St Georges Cospicua - Dingli Swallows | 6 - 1 | |
yuvarlak 20 | |||
2024-03-16 | Ta Xbiex SC - Dingli Swallows | 4 - 6 | |
yuvarlak 19 | |||
2024-03-10 | Dingli Swallows - Ghaxaq FC | 0 - 3 | |
yuvarlak 18 | |||
2024-03-02 | Gharghur FC - Dingli Swallows | 1 - 0 |
Puan durumu
IZIBET Amateur League - Group A 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Senglea Athletic | 20 | 17 | 2 | 1 | 53:8 | 53 |
2
|
Mgarr United FC | 20 | 16 | 2 | 2 | 56:11 | 50 |
3
|
Zabbar Saint Patrick FC | 20 | 15 | 3 | 2 | 53:10 | 48 |
4
|
Kalkara FC | 20 | 11 | 3 | 6 | 39:25 | 36 |
5
|
Xghajra Tornados FC | 20 | 10 | 2 | 8 | 30:28 | 32 |
6
|
Birzebbuga St. Peters FC | 20 | 9 | 1 | 10 | 35:29 | 28 |
7
|
Qormi FC | 20 | 7 | 1 | 12 | 30:42 | 22 |
8
|
Pembroke Athleta FC | 20 | 7 | 0 | 13 | 29:51 | 21 |
9
|
Mellieha SC | 20 | 5 | 1 | 14 | 21:42 | 16 |
10
|
Santa Venera Lightnings | 20 | 4 | 2 | 14 | 20:50 | 14 |
11
|
Ta Xbiex SC | 20 | 0 | 1 | 19 | 10:80 | 1 |
IZIBET Amateur League - Group B 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Msida St. Joseph FC | 18 | 13 | 4 | 1 | 52:11 | 43 |
2
|
Luqa SA | 18 | 9 | 6 | 3 | 35:17 | 33 |
3
|
Gharghur FC | 19 | 8 | 8 | 3 | 34:16 | 32 |
4
|
St Georges Cospicua | 19 | 9 | 5 | 5 | 33:25 | 32 |
5
|
Rabat Ajax | 19 | 9 | 5 | 5 | 24:16 | 32 |
6
|
Kirkop United FC | 19 | 9 | 2 | 8 | 30:22 | 29 |
7
|
Ghaxaq FC | 18 | 7 | 4 | 7 | 19:21 | 25 |
8
|
Siggiewi | 18 | 3 | 3 | 12 | 9:30 | 12 |
9
|
Dingli Swallows | 18 | 1 | 6 | 11 | 12:32 | 9 |
10
|
Mdina Knights FC | 18 | 1 | 3 | 14 | 10:68 | 6 |