İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
3-4-1-2
Kadro oluşumu
62.3 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
12 | Pavel Okhremchuk | G | 28 | 0,0M+ | |
3 | Christian Intsoen | D | 22 | ||
44 | Artem Dylevski | D | 26 | ||
4 | Ilya Zhukov | D | 19 | ||
11 | Sergey Usenya | D | 33 | 0,0M+ | |
6 | Pavel Seleznev | M | 22 | ||
5 | Vitali Likhtin | M | 25 | ||
37 | Vladimir Esin | F | 28 | ||
40 | Mark Krasnov | F | |||
10 | Nuradin Idris | F | 19 | ||
23 | Pavel Gorbach | F | 21 | 0,1M+ | |
vekil | |||||
16 | Anton Velesyuk | G | 19 | ||
14 | Vladislav Shubovich | D | 21 | ||
20 | Ilya Koval | D | 24 | ||
77 | Maksim Avgustinovich | D | 18 | ||
30 | Nikita Dubichkin | D | 19 | ||
17 | Matvey Dukso | M | 18 | ||
27 | Maxim Gaevoy | M | 19 | ||
78 | Vladislav Kovalevich | M | 20 | ||
88 | Gleb Rassadkin | F | 28 | 0,1M+ | |
7 | Albert Kopytich | F | 19 |
İlk onbirler doğrulandı
4-3-3
Kadro oluşumu
22.8 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
28 | Aleksandr Svirski | G | 22 | 0,0M+ | |
69 | Ilya Skrobotov | D | 23 | ||
17 | Kirill Rodionov | D | 22 | ||
4 | Ilya Kalachev | D | 21 | ||
23 | Fard Ibrahim | D | 21 | 0,1M+ | |
6 | Dmitri Sibilev | M | 23 | ||
88 | Aleksandr Guz | M | 17 | ||
10 | Valeryi Senko | M | 24 | 0,1M+ | |
7 | Gleb Rovdo | M | 20 | ||
29 | Prince Kwabena Adu | F | |||
21 | Vladislav Zhuravlev | M | |||
vekil | |||||
1 | Egor Generalov | G | 30 | 0,4M+ | |
2 | Vadim Pigas | D | 19 | ||
3 | Ivan Tikhomirov | D | |||
22 | Vicu Bulmaga | M | 19 | ||
11 | Artem Zimin | M | 19 | ||
32 | Maksim Samotoi | M | |||
77 | Denis Mitrofanov | F | 21 | ||
9 | Martin Artyukh | F | 27 | ||
27 | Vladyslav Kabachevsky | F | 23 | ||
8 | Dmitry Latyhov | F | 19 |
Olaylar: Smorgon
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-08-16 | Minsk - Smorgon | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-09 | Smorgon - FC Dinamo Brest | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-02 | Smorgon - Dinamo Minsk | - | |
Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-07-12 | FC BARANOVICHI - Smorgon | - | |
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-07-06 | Smorgon - Bate Borisov | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-29 | Neman Grodno - Smorgon | 2 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-21 | Smorgon - FC SLUTSK | 4 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-16 | FK Arsenal Dzerzhinsk - Smorgon | 2 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-31 | Smorgon - SLAVIA MOZYR | 3 - 3 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-26 | Shakhter Soligorsk - Smorgon | 2 - 2 |
Medya
Smorgon - ISLOCH
Belarus, Vysshaya Liga, maç Smorgon - ISLOCH, başlangıç zamanı 2023-04-07 14:30:00 uluslararası saat.
Smorgon Ve ISLOCH şampiyonaya katılır Vysshaya Liga, Belarus.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: ISLOCH
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-08-09 | Shakhter Soligorsk - ISLOCH | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-02 | FC Dinamo Brest - ISLOCH | - | |
UEFA Europa Conference League | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-07-18 | ISLOCH - LA Fiorita | - | |
2024-07-11 | LA Fiorita - ISLOCH | - | |
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-07-06 | FC Vitebsk - ISLOCH | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-30 | ISLOCH - FC Transmash Mogilev | 1 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-23 | Torpedo Belaz Zhodino - ISLOCH | 1 - 0 | |
Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-18 | Lokomotiv Gomel - ISLOCH | 0 - 5 | |
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-06-14 | ISLOCH - FC Gomel | 1 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-01 | Naftan Novopolotsk - ISLOCH | 2 - 1 |
Puan durumu
Vysshaya Liga 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Minsk | 28 | 22 | 3 | 3 | 72:21 | 69 |
2
|
Neman Grodno | 28 | 19 | 5 | 4 | 60:22 | 62 |
3
|
Torpedo Belaz Zhodino | 28 | 12 | 13 | 3 | 33:18 | 49 |
4
|
ISLOCH | 28 | 14 | 5 | 9 | 40:29 | 47 |
5
|
Bate Borisov | 28 | 14 | 5 | 9 | 49:32 | 47 |
6
|
FC Gomel | 28 | 11 | 8 | 9 | 45:48 | 41 |
7
|
SLAVIA MOZYR | 28 | 11 | 7 | 10 | 32:30 | 40 |
8
|
FC SLUTSK | 28 | 9 | 8 | 11 | 38:40 | 35 |
9
|
Minsk | 28 | 8 | 9 | 11 | 21:26 | 33 |
10
|
FC Dinamo Brest | 28 | 9 | 3 | 16 | 33:50 | 30 |
11
|
Smorgon | 28 | 7 | 3 | 18 | 28:59 | 24 |
12
|
Naftan Novopolotsk | 28 | 6 | 5 | 17 | 28:57 | 23 |
13
|
Shakhter Soligorsk | 28 | 13 | 5 | 10 | 50:40 | 9 |
14
|
Energetik BGU Minsk | 28 | 7 | 6 | 15 | 25:42 | 4 |
15
|
Belshina | 28 | 3 | 5 | 20 | 21:61 | 3 |