Jeunesse Junglinster - Jeunesse Canach (5-3), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Jeunesse Junglinster
Promotion d'Honneur | |||
yuvarlak 29 | |||
2023-05-28 | Jeunesse Junglinster - Avenir Beggen | 1 - 5 | |
yuvarlak 30 | |||
2023-05-21 | FC Mamer 32 - Jeunesse Junglinster | 2 - 2 | |
yuvarlak 29 | |||
2023-05-14 | Jeunesse Junglinster - FC Schifflingen 95 | 0 - 2 | |
yuvarlak 28 | |||
2023-05-07 | Yellow Boys Weiler-La-Tour - Jeunesse Junglinster | 5 - 0 | |
yuvarlak 27 | |||
2023-04-30 | Jeunesse Junglinster - Jeunesse Canach | 5 - 3 |
Jeunesse Junglinster - Jeunesse Canach
Lüksemburg, Promotion d'Honneur, maç Jeunesse Junglinster - Jeunesse Canach, başlangıç zamanı 2023-04-30 14:00:00 uluslararası saat.
Jeunesse Junglinster Ve Jeunesse Canach şampiyonaya katılır Promotion d'Honneur, Lüksemburg.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Jeunesse Canach
Promotion d'Honneur | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-09-15 | Jeunesse Canach - Alisontia Steinsel | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-07 | FC Mamer 32 - Jeunesse Canach | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-01 | Jeunesse Canach - Atert Bissen | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-25 | Jeunesse Canach - Rumelange | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-18 | US Feulen - Jeunesse Canach | - | |
yuvarlak 30 | |||
2024-05-26 | Jeunesse Canach - US Hostert | 2 - 2 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-05-18 | FC Rodange 91 - Jeunesse Canach | 5 - 2 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-12 | Jeunesse Canach - Alisontia Steinsel | 2 - 3 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-05 | Blo-Weiss Medernach - Jeunesse Canach | 1 - 3 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-04-28 | Jeunesse Canach - FC Koeppchen Wormeldange | 1 - 0 |
Puan durumu
Promotion d Honneur 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Schifflingen 95 | 30 | 19 | 6 | 6 | 60:37 | 62 |
2
|
Marisca Mersch | 29 | 17 | 7 | 6 | 64:34 | 58 |
3
|
SC Bettemburg | 30 | 15 | 6 | 9 | 68:52 | 51 |
4
|
FC Rodange 91 | 29 | 15 | 6 | 8 | 62:46 | 51 |
5
|
Jeunesse Canach | 29 | 15 | 3 | 11 | 59:46 | 48 |
6
|
Rumelange | 30 | 13 | 6 | 11 | 53:49 | 45 |
7
|
FC Mamer 32 | 30 | 12 | 8 | 10 | 63:46 | 44 |
8
|
Berdenia Berbourg | 30 | 12 | 7 | 11 | 48:45 | 43 |
9
|
Alisontia Steinsel | 30 | 11 | 10 | 9 | 44:44 | 43 |
10
|
Blo-Weiss Medernach | 30 | 12 | 3 | 15 | 39:48 | 39 |
11
|
Yellow Boys Weiler-La-Tour | 30 | 11 | 5 | 14 | 59:55 | 38 |
12
|
Grevenmacher | 30 | 10 | 7 | 13 | 52:55 | 37 |
13
|
Jeunesse Junglinster | 30 | 10 | 7 | 13 | 41:52 | 37 |
14
|
FC Luxembourg City | 30 | 8 | 9 | 13 | 42:55 | 33 |
15
|
Atert Bissen | 30 | 7 | 5 | 18 | 40:75 | 26 |
16
|
FC Jeunesse Schieren | 30 | 3 | 4 | 23 | 36:88 | 13 |