Jeunesse Junglinster - Avenir Beggen (1-5), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Jeunesse Junglinster
Promotion d'Honneur | |||
yuvarlak 29 | |||
2023-05-28 | Jeunesse Junglinster - Avenir Beggen | 1 - 5 | |
yuvarlak 30 | |||
2023-05-21 | FC Mamer 32 - Jeunesse Junglinster | 2 - 2 | |
yuvarlak 29 | |||
2023-05-14 | Jeunesse Junglinster - FC Schifflingen 95 | 0 - 2 | |
yuvarlak 28 | |||
2023-05-07 | Yellow Boys Weiler-La-Tour - Jeunesse Junglinster | 5 - 0 | |
yuvarlak 27 | |||
2023-04-30 | Jeunesse Junglinster - Jeunesse Canach | 5 - 3 |
Jeunesse Junglinster - Avenir Beggen
Lüksemburg, Promotion d'Honneur, maç Jeunesse Junglinster - Avenir Beggen, başlangıç zamanı 2023-05-28 14:00:00 uluslararası saat.
Jeunesse Junglinster Ve Avenir Beggen şampiyonaya katılır Promotion d'Honneur, Lüksemburg.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Avenir Beggen
Promotion d'Honneur | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-09-15 | Avenir Beggen - FC Koeppchen Wormeldange | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-07 | Etzella Ettelbruck - Avenir Beggen | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-01 | Avenir Beggen - Kaerjeng | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-25 | Berdenia Berbourg - Avenir Beggen | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-18 | Avenir Beggen - Residence Walferdange | - | |
yuvarlak 30 | |||
2024-05-26 | Avenir Beggen - Berdenia Berbourg | 1 - 2 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-05-18 | Rumelange - Avenir Beggen | 2 - 0 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-12 | Yellow Boys Weiler-La-Tour - Avenir Beggen | 0 - 1 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-05 | Avenir Beggen - FC Mamer 32 | 3 - 2 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-04-28 | FC Lorentzweiler - Avenir Beggen | 3 - 0 |
Puan durumu
Promotion d Honneur 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Schifflingen 95 | 30 | 19 | 6 | 6 | 60:37 | 62 |
2
|
Marisca Mersch | 29 | 17 | 7 | 6 | 64:34 | 58 |
3
|
SC Bettemburg | 30 | 15 | 6 | 9 | 68:52 | 51 |
4
|
FC Rodange 91 | 29 | 15 | 6 | 8 | 62:46 | 51 |
5
|
Jeunesse Canach | 29 | 15 | 3 | 11 | 59:46 | 48 |
6
|
Rumelange | 30 | 13 | 6 | 11 | 53:49 | 45 |
7
|
FC Mamer 32 | 30 | 12 | 8 | 10 | 63:46 | 44 |
8
|
Berdenia Berbourg | 30 | 12 | 7 | 11 | 48:45 | 43 |
9
|
Alisontia Steinsel | 30 | 11 | 10 | 9 | 44:44 | 43 |
10
|
Blo-Weiss Medernach | 30 | 12 | 3 | 15 | 39:48 | 39 |
11
|
Yellow Boys Weiler-La-Tour | 30 | 11 | 5 | 14 | 59:55 | 38 |
12
|
Grevenmacher | 30 | 10 | 7 | 13 | 52:55 | 37 |
13
|
Jeunesse Junglinster | 30 | 10 | 7 | 13 | 41:52 | 37 |
14
|
FC Luxembourg City | 30 | 8 | 9 | 13 | 42:55 | 33 |
15
|
Atert Bissen | 30 | 7 | 5 | 18 | 40:75 | 26 |
16
|
FC Jeunesse Schieren | 30 | 3 | 4 | 23 | 36:88 | 13 |