Dynamo Le Moule - J.S. Vieux Habitants (3-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Dynamo Le Moule
Guadeloupe Régionale 1 | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-05-25 | Siroco Les Abymes - Dynamo Le Moule | 0 - 3 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-05-11 | Dynamo Le Moule - Solidarité Scolaire | 4 - 0 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-04 | AS Gosier - Dynamo Le Moule | 1 - 4 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-04-28 | Dynamo Le Moule - US Cambrefort | 2 - 0 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-04-20 | Juventus Sainte-Anne - Dynamo Le Moule | 2 - 2 |
Dynamo Le Moule - J.S. Vieux Habitants
France Amateur, Guadeloupe Régionale 1, maç Dynamo Le Moule - J.S. Vieux Habitants, başlangıç zamanı 2023-05-20 20:00:00 uluslararası saat.
Dynamo Le Moule Ve J.S. Vieux Habitants şampiyonaya katılır Guadeloupe Régionale 1, France Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: J.S. Vieux Habitants
Coupe de France - Guadeloupe Zone | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-08-25 | J.S. Vieux Habitants - AJ Castel | - | |
Guadeloupe Régionale 2 | |||
yuvarlak 22 | |||
2024-05-05 | J.S. Vieux Habitants - CS Capesterrien | 1 - 0 | |
yuvarlak 21 | |||
2024-04-28 | Arsenal Club - J.S. Vieux Habitants | 6 - 4 | |
yuvarlak 18 | |||
2024-04-21 | J.S. Vieux Habitants - JSC | 2 - 3 | |
yuvarlak 20 | |||
2024-04-14 | J.S. Vieux Habitants - Club Sport | 2 - 1 | |
yuvarlak 19 | |||
2024-03-23 | Zénith Morne-à-L'eau - J.S. Vieux Habitants | 0 - 0 |
Puan durumu
Guadeloupe Régionale 1 - Group A 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Moulien | 16 | 12 | 2 | 2 | 40:11 | 38 |
2
|
La Gauloise | 16 | 12 | 2 | 2 | 37:8 | 38 |
3
|
Jeunesse Évolution | 16 | 8 | 3 | 5 | 20:17 | 27 |
4
|
AS Gosier | 16 | 8 | 2 | 6 | 26:27 | 26 |
5
|
Sporting Club Baie-Mahault | 16 | 7 | 2 | 7 | 19:26 | 23 |
6
|
Cerfa FC | 16 | 5 | 2 | 9 | 20:26 | 17 |
7
|
Red Star Pointe-à-Pitre | 16 | 4 | 2 | 10 | 14:27 | 14 |
8
|
J.S. Vieux Habitants | 16 | 3 | 4 | 9 | 17:26 | 13 |
9
|
CS Capesterrien | 16 | 2 | 3 | 11 | 10:35 | 9 |
Guadeloupe Régionale 1 - Group B 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Solidarité Scolaire | 16 | 10 | 5 | 1 | 39:18 | 35 |
2
|
Etoile Morne-A-L Eau | 16 | 9 | 4 | 3 | 29:17 | 31 |
3
|
Phare du Canal | 16 | 7 | 6 | 3 | 26:16 | 27 |
4
|
US Baie-Mahault | 16 | 8 | 3 | 5 | 24:19 | 27 |
5
|
Siroco Les Abymes | 16 | 6 | 3 | 7 | 24:26 | 21 |
6
|
Dynamo Le Moule | 16 | 5 | 2 | 9 | 25:31 | 17 |
7
|
Juventus Sainte-Anne | 16 | 4 | 4 | 8 | 26:34 | 16 |
8
|
AO Gourbeyre | 16 | 5 | 1 | 10 | 18:35 | 16 |
9
|
Stade Lamentinois | 16 | 3 | 2 | 11 | 17:32 | 11 |
Guadeloupe Régionale 1 - Playout 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dynamo Le Moule | 10 | 7 | 1 | 2 | 29:9 | 22 |
2
|
AO Gourbeyre | 10 | 5 | 4 | 1 | 16:9 | 19 |
3
|
Sporting Club Baie-Mahault | 10 | 5 | 3 | 2 | 19:11 | 18 |
4
|
J.S. Vieux Habitants | 10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 18 |
5
|
Juventus Sainte-Anne | 10 | 5 | 1 | 4 | 19:11 | 16 |
6
|
Siroco Les Abymes | 8 | 4 | 3 | 1 | 11:6 | 15 |
7
|
Stade Lamentinois | 10 | 3 | 2 | 5 | 13:12 | 11 |
8
|
Cerfa FC | 10 | 3 | 2 | 5 | 7:12 | 11 |
9
|
Red Star Pointe-à-Pitre | 9 | 0 | 2 | 7 | 4:20 | 2 |
10
|
CS Capesterrien | 9 | 0 | 1 | 8 | 3:36 | 1 |
Guadeloupe Régionale 1 - Playoff 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Moulien | 8 | 7 | 1 | 0 | 21:5 | 22 |
2
|
Solidarité Scolaire | 8 | 4 | 2 | 2 | 16:10 | 14 |
3
|
La Gauloise | 8 | 4 | 1 | 3 | 15:10 | 13 |
4
|
Jeunesse Évolution | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:9 | 11 |
5
|
Etoile Morne-A-L Eau | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:14 | 10 |
6
|
Phare du Canal | 8 | 3 | 0 | 5 | 10:19 | 9 |
7
|
AS Gosier | 8 | 2 | 1 | 5 | 12:20 | 7 |
8
|
US Baie-Mahault | 8 | 1 | 2 | 5 | 7:16 | 5 |