FC Reut Kurchatovskiy rayon - DYUSSH Lgov (7-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Reut Kurchatovskiy rayon
Kursk Oblast Liga | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-09-07 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - FC Gribnaya Raduga Kursk | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-24 | FC Zarya Cheremisinovo - FC Reut Kurchatovskiy rayon | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-08-18 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - Magnit Zheleznogorsk | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-08-10 | FC Gorky Kursk - FC Reut Kurchatovskiy rayon | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-07-20 | FC Gribnaya Raduga Kursk - FC Reut Kurchatovskiy rayon | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-07-06 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - FC Zarya Cheremisinovo | 6 - 1 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-30 | Magnit Zheleznogorsk - FC Reut Kurchatovskiy rayon | 5 - 3 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-23 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - FC Gorky Kursk | 0 - 2 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-15 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - FC Gribnaya Raduga Kursk | İptal Edildi | |
Kursk Oblast Cup | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-06-12 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - FC Gribnaya Raduga Kursk | 0 - 1 |
FC Reut Kurchatovskiy rayon - DYUSSH Lgov
Russia Amateur, Kursk Oblast Liga, maç FC Reut Kurchatovskiy rayon - DYUSSH Lgov, başlangıç zamanı 2023-06-03 13:00:00 uluslararası saat.
FC Reut Kurchatovskiy rayon Ve DYUSSH Lgov şampiyonaya katılır Kursk Oblast Liga, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: DYUSSH Lgov
Kursk Oblast Liga | |||
yuvarlak 13 | |||
2023-08-12 | DYUSSH Lgov - FC Avtomobilist Rylsk | 1 - 4 | |
yuvarlak 12 | |||
2023-08-05 | FC Krasnaya Polyana - DYUSSH Lgov | 3 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2023-07-29 | DYUSSH Lgov - FC Reut Kurchatovskiy rayon | 1 - 7 | |
yuvarlak 10 | |||
2023-07-22 | DYUSSH Lgov - FC Gorky Kursk | 0 - 6 | |
yuvarlak 9 | |||
2023-07-15 | FC Rosich Konyshevka - DYUSSH Lgov | 7 - 0 |
Puan durumu
Kursk Oblast Liga - Group A 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 12 | 11 | 0 | 1 | 90:10 | 33 |
2
|
FC Krasnaya Polyana | 12 | 10 | 0 | 2 | 73:15 | 30 |
3
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 12 | 9 | 0 | 3 | 39:12 | 27 |
4
|
FC Avtomobilist Rylsk | 12 | 4 | 2 | 6 | 23:50 | 14 |
5
|
FC Druzhina Sudzha | 12 | 4 | 1 | 7 | 28:55 | 13 |
6
|
FC Rosich Konyshevka | 12 | 2 | 1 | 9 | 16:49 | 7 |
7
|
DYUSSH Lgov | 12 | 0 | 0 | 12 | 6:84 | -1 |
Kursk Oblast Liga - Group B 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 12 | 11 | 0 | 1 | 90:12 | 33 |
2
|
Magnit Zheleznogorsk | 12 | 9 | 1 | 2 | 41:17 | 28 |
3
|
FC Zarya Cheremisinovo | 12 | 7 | 1 | 4 | 37:21 | 21 |
4
|
FC Legion Oboyan | 12 | 5 | 2 | 5 | 23:38 | 16 |
5
|
FC Olimp-Dichnya | 12 | 3 | 3 | 6 | 17:39 | 10 |
6
|
MBU SSh №4 | 12 | 2 | 1 | 9 | 24:52 | 7 |
7
|
FC Geomash-Start Shchigry | 12 | 0 | 2 | 10 | 6:59 | 2 |
Kursk Oblast Liga - Final Round 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:8 | 21 |
2
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:6 | 19 |
3
|
Magnit Zheleznogorsk | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:12 | 16 |
4
|
FC Krasnaya Polyana | 6 | 2 | 1 | 3 | 13:17 | 13 |
5
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:14 | 10 |
6
|
FC Zarya Cheremisinovo | 6 | 2 | 0 | 4 | 15:17 | 9 |