FC Reut Kurchatovskiy rayon - DYUSSH Lgov (7-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Reut Kurchatovskiy rayon
Kursk Oblast Liga | |||
Ronde 15 | |||
2024-09-07 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - FC Gribnaya Raduga Kursk | - | |
Ronde 13 | |||
2024-08-24 | FC Zarya Cheremisinovo - FC Reut Kurchatovskiy rayon | - | |
Ronde 12 | |||
2024-08-18 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - Magnit Zheleznogorsk | - | |
Ronde 11 | |||
2024-08-10 | FC Gorky Kursk - FC Reut Kurchatovskiy rayon | - | |
Ronde 10 | |||
2024-07-20 | FC Gribnaya Raduga Kursk - FC Reut Kurchatovskiy rayon | - | |
Ronde 8 | |||
2024-07-06 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - FC Zarya Cheremisinovo | 6 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-30 | Magnit Zheleznogorsk - FC Reut Kurchatovskiy rayon | 5 - 3 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-23 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - FC Gorky Kursk | 0 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-15 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - FC Gribnaya Raduga Kursk | geannuleerd | |
Kursk Oblast Cup | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-12 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - FC Gribnaya Raduga Kursk | 0 - 1 |
FC Reut Kurchatovskiy rayon - DYUSSH Lgov
Russia Amateur, Kursk Oblast Liga, match FC Reut Kurchatovskiy rayon - DYUSSH Lgov, starttijd 2023-06-03 13:00:00 internationale tijd.
FC Reut Kurchatovskiy rayon en DYUSSH Lgov neemt deel aan het kampioenschap Kursk Oblast Liga, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: DYUSSH Lgov
Kursk Oblast Liga | |||
Ronde 13 | |||
2023-08-12 | DYUSSH Lgov - FC Avtomobilist Rylsk | 1 - 4 | |
Ronde 12 | |||
2023-08-05 | FC Krasnaya Polyana - DYUSSH Lgov | 3 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2023-07-29 | DYUSSH Lgov - FC Reut Kurchatovskiy rayon | 1 - 7 | |
Ronde 10 | |||
2023-07-22 | DYUSSH Lgov - FC Gorky Kursk | 0 - 6 | |
Ronde 9 | |||
2023-07-15 | FC Rosich Konyshevka - DYUSSH Lgov | 7 - 0 |
Klassement
Kursk Oblast Liga - Group A 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 12 | 11 | 0 | 1 | 90:10 | 33 |
2
|
FC Krasnaya Polyana | 12 | 10 | 0 | 2 | 73:15 | 30 |
3
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 12 | 9 | 0 | 3 | 39:12 | 27 |
4
|
FC Avtomobilist Rylsk | 12 | 4 | 2 | 6 | 23:50 | 14 |
5
|
FC Druzhina Sudzha | 12 | 4 | 1 | 7 | 28:55 | 13 |
6
|
FC Rosich Konyshevka | 12 | 2 | 1 | 9 | 16:49 | 7 |
7
|
DYUSSH Lgov | 12 | 0 | 0 | 12 | 6:84 | -1 |
Kursk Oblast Liga - Group B 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 12 | 11 | 0 | 1 | 90:12 | 33 |
2
|
Magnit Zheleznogorsk | 12 | 9 | 1 | 2 | 41:17 | 28 |
3
|
FC Zarya Cheremisinovo | 12 | 7 | 1 | 4 | 37:21 | 21 |
4
|
FC Legion Oboyan | 12 | 5 | 2 | 5 | 23:38 | 16 |
5
|
FC Olimp-Dichnya | 12 | 3 | 3 | 6 | 17:39 | 10 |
6
|
MBU SSh №4 | 12 | 2 | 1 | 9 | 24:52 | 7 |
7
|
FC Geomash-Start Shchigry | 12 | 0 | 2 | 10 | 6:59 | 2 |
Kursk Oblast Liga - Final Round 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:8 | 21 |
2
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:6 | 19 |
3
|
Magnit Zheleznogorsk | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:12 | 16 |
4
|
FC Krasnaya Polyana | 6 | 2 | 1 | 3 | 13:17 | 13 |
5
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:14 | 10 |
6
|
FC Zarya Cheremisinovo | 6 | 2 | 0 | 4 | 15:17 | 9 |