FC Nosta Novotroitsk - Khimik Avgust Vurnari (1-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Nosta Novotroitsk
PFL, Ural-Povolzhye | |||
yuvarlak 19 | |||
2024-08-31 | Ural 2 Ekaterinburg - FC Nosta Novotroitsk | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-24 | FC Nosta Novotroitsk - Dinamo Kirov | - | |
Russian Cup - Regional Path | |||
yuvarlak 64 | |||
2024-08-19 | Torpedo Miass - FC Nosta Novotroitsk | - | |
PFL, Ural-Povolzhye | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-08-17 | Rubin 2 Kazan - FC Nosta Novotroitsk | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-10 | FC Nosta Novotroitsk - Krylya Sovetov-2 Samara | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-03 | Amkar Perm - FC Nosta Novotroitsk | 0 - 0 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-27 | FC Nosta Novotroitsk - FC Pari Nizhniy Novgorod 2 | 1 - 0 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-06 | FC Nosta Novotroitsk - Uralets-TS Nizhniy Tagil | 0 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-29 | Smena Kazan - FC Nosta Novotroitsk | 3 - 3 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-22 | FC Nosta Novotroitsk - Volna Kovernino | 1 - 1 |
FC Nosta Novotroitsk - Khimik Avgust Vurnari
Rusya, PFL, Ural-Povolzhye, maç FC Nosta Novotroitsk - Khimik Avgust Vurnari, başlangıç zamanı 2023-09-09 11:00:00 uluslararası saat.
FC Nosta Novotroitsk Ve Khimik Avgust Vurnari şampiyonaya katılır PFL, Ural-Povolzhye, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Khimik Avgust Vurnari
PFL, Ural-Povolzhye | |||
yuvarlak 18 | |||
2023-11-12 | Khimik Avgust Vurnari - Torpedo Miass | 0 - 0 | |
yuvarlak 17 | |||
2023-11-05 | Khimik Avgust Vurnari - FC Nosta Novotroitsk | 1 - 0 | |
yuvarlak 16 | |||
2023-10-29 | Khimik Avgust Vurnari - Rubin 2 Kazan | 1 - 0 | |
yuvarlak 14 | |||
2023-10-15 | Khimik Avgust Vurnari - Ural 2 Ekaterinburg | 0 - 0 | |
yuvarlak 13 | |||
2023-10-08 | Akron-2 Togliatti - Khimik Avgust Vurnari | 1 - 1 |
Puan durumu
Group 4: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Torpedo Miass | 16 | 11 | 3 | 2 | 33:12 | 36 |
2
|
Khimik Avgust Vurnari | 16 | 8 | 7 | 1 | 19:6 | 31 |
3
|
Rubin 2 Kazan | 16 | 7 | 5 | 4 | 15:14 | 26 |
4
|
FC Nosta Novotroitsk | 16 | 6 | 7 | 3 | 19:14 | 25 |
5
|
Ural 2 Ekaterinburg | 16 | 5 | 6 | 5 | 20:20 | 21 |
6
|
Uralets-TS Nizhniy Tagil | 16 | 4 | 6 | 6 | 8:12 | 18 |
7
|
FC Dynamo Barnaul | 16 | 4 | 5 | 7 | 28:29 | 17 |
8
|
Orenburg-2 | 16 | 3 | 6 | 7 | 14:24 | 15 |
9
|
Akron-2 Togliatti | 16 | 0 | 3 | 13 | 9:34 | 3 |