İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
4-2-3-1
Kadro oluşumu
48.3
Genel oyuncu değerlendirmesi
59.8 %
Mükemmel kompozisyondan
saldırma
Teknik
Savunma
Taktik
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
1 | Marko Knezevic | G | 34 | 0,2M+ | |
2 | Predrag Đorđević | D | 33 | 0,3M+ | |
21 | Strahinja Jovancic | D | |||
31 | Marko Momčilović | D | 36 | 0,2M+ | |
44 | Miljan Ilić | D | 30 | 0,3M+ | 48.1 |
50 | Nikola Tasić | ||||
23 | Đorđe Belić | M | 25 | 0,0M+ | 52.5 |
10 | Dušan Savić | F | 37 | 0,2M+ | |
15 | Nemanja Zdravković | D | 30 | 0,2M+ | 53.9 |
20 | Ivan Milic | ||||
9 | Mlađan Stevanović | F | 28 | 0,3M+ | 47.9 |
vekil | |||||
12 | Vukasin Stankovic | G | |||
3 | Danilo Jović | D | |||
14 | Matija Racic | D | 19 | 0,0M+ | |
8 | Miljan Ljubenovic | M | |||
6 | Nikola Milinkovic | M | 32 | 0,4M+ | |
90 | Davor Nedeljković | M | 27 | 0,2M+ | |
22 | Luka Paunović | M | |||
7 | Ilija Stojanovic | M | |||
19 | Filip Stojev | M | |||
55 | Djordje Vasic | M | |||
11 | Milan Djokic | F | 26 |
İlk onbirler doğrulandı
3-4-1-2
Kadro oluşumu
80.1 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
99 | Nemanja Andrijanić | G | 23 | 0,1M+ | 41.3 |
8 | Marko Zoćević | M | 30 | 0,1M+ | |
29 | Diouf Cherif Atab | D | |||
5 | Milovan Petric | D | |||
77 | Darko Terzic | M | |||
90 | Uros Miladinovic | F | |||
32 | Milan Tomic | M | |||
18 | Aleksandar Lazevski | D | 35 | 49.5 | |
45 | Uros Kilibarda | F | 20 | ||
22 | Uros Cejic | F | 17 | ||
25 | Francis Andy Kumi | F | |||
vekil | |||||
1 | Filip Novic | G | |||
2 | Bojan Blagojevic | D | |||
17 | Petar Graonja | D | |||
48 | Mateja Stasevic | D | 19 | ||
21 | Danijel Stojković | D | 33 | 0,3M+ | |
11 | Ognjen Todorović | D | 34 | 0,2M+ | 55.1 |
14 | Vladan Blagojevic | M | |||
10 | Vukasin Braunovic | M | |||
24 | Dorde Glavinic | F | |||
7 | Matija Grek | F | |||
19 | Riquelme Sousa |
Olaylar: GFK Dubočica Leskovac
Prva Liga | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-05-26 | GFK Dubočica Leskovac - Metalac Gorjni | 0 - 2 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-19 | Novi Sad - GFK Dubočica Leskovac | 2 - 3 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-05-13 | GFK Dubočica Leskovac - OFK Vršac | 1 - 1 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-08 | FK Kolubara Lazarevac - GFK Dubočica Leskovac | 1 - 1 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-05-02 | GFK Dubočica Leskovac - FK Mladost GAT | 0 - 1 |
GFK Dubočica Leskovac - OFK Vršac
Sırbistan, Prva Liga, maç GFK Dubočica Leskovac - OFK Vršac, başlangıç zamanı 2023-10-08 16:00:00 uluslararası saat.
GFK Dubočica Leskovac Ve OFK Vršac şampiyonaya katılır Prva Liga, Sırbistan.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: OFK Vršac
Prva Liga | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-05-26 | OFK Vršac - FK Kolubara Lazarevac | 2 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-19 | FK Radnički Novi Beograd - OFK Vršac | 0 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-05-13 | GFK Dubočica Leskovac - OFK Vršac | 1 - 1 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-08 | OFK Vršac - Metalac Gorjni | 1 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-05-02 | OFK Vršac - Novi Sad | 2 - 0 |
Puan durumu
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Belgrade | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
FK Indija | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
FK Smederevo | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
FK Radnicki Sremska Mitrovica | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
FK Macva Sabac | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
GFK Dubočica Leskovac | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
Metalac Gorjni | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
FK Kolubara Lazarevac | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
FK Sloboda Uzice | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
Novi Sad | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
FK Radnički Novi Beograd | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Belgrade | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
FK Indija | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
FK Smederevo | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
FK Macva Sabac | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
FK Radnicki Sremska Mitrovica | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
GFK Dubočica Leskovac | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
FK Sloboda Uzice | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
Metalac Gorjni | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
FK Kolubara Lazarevac | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
Novi Sad | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
FK Radnički Novi Beograd | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Belgrade | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
FK Macva Sabac | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
FK Radnicki Sremska Mitrovica | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
Metalac Gorjni | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
Novi Sad | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd |
Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Belgrade | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
FK Radnicki Sremska Mitrovica | ||||||
|
FK Macva Sabac |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
Metalac Gorjni | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd | ||||||
|
Novi Sad |