Kouris Erimis - Aspis Pylas (1-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Kouris Erimis
2nd Division B2 | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-10-26 | Kouris Erimis - Atromitos Geroskipou | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-10-19 | EN Thoi Lakatamia - Kouris Erimis | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-10-12 | Kouris Erimis - Aspis Pylas | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-10-06 | Iraklis Gerolakkou - Kouris Erimis | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-09-28 | Kouris Erimis - Ethnikos Latsion | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-04-20 | Kouris Erimis - AEP Polemidion | 2 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-04-13 | Aspis Pylas - Kouris Erimis | 0 - 3 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-04-06 | Apep Pitsilias - Kouris Erimis | 3 - 2 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-03-30 | Kouris Erimis - Atromitos Geroskipou | 0 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-03-23 | Omonia Psevda - Kouris Erimis | 0 - 1 |
Kouris Erimis - Aspis Pylas
Kıbrıs, 2nd Division B2, maç Kouris Erimis - Aspis Pylas, başlangıç zamanı 2024-02-24 13:00:00 uluslararası saat.
Kouris Erimis Ve Aspis Pylas şampiyonaya katılır 2nd Division B2, Kıbrıs.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Aspis Pylas
2nd Division B2 | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-10-27 | Iraklis Gerolakkou - Aspis Pylas | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-10-19 | Aspis Pylas - Ethnikos Latsion | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-10-12 | Kouris Erimis - Aspis Pylas | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-10-05 | Aspis Pylas - AEP Polemidion | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-09-28 | Kedros Ayia Marina Skylloura - Aspis Pylas | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-04-20 | Apep Pitsilias - Aspis Pylas | 4 - 0 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-04-13 | Aspis Pylas - Kouris Erimis | 0 - 3 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-04-06 | Atromitos Geroskipou - Aspis Pylas | 2 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-03-30 | Aspis Pylas - Omonia Psevda | 2 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-03-24 | Ethnikos Assias - Aspis Pylas | 2 - 4 |
Puan durumu
3. Division: 2023-2024
3. Division, Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Halkanoras | ||||||
|
Spartakos Kitiou FC | ||||||
|
Anagennisi Dery | ||||||
|
Ethnikos Latsion | ||||||
|
APEA Akrotiriou | ||||||
|
Iraklis Gerolakkou | ||||||
|
Kedros Ayia Marina Skylloura | ||||||
|
Podosfairkos Omilos Ormideia |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kouris Erimis | ||||||
|
Omonia Psevda | ||||||
|
Atromitos Geroskipou | ||||||
|
Ethnikos Assias | ||||||
|
Apep Pitsilias | ||||||
|
Aspis Pylas | ||||||
|
AEP Polemidion | ||||||
|
Olympias Lympion |