Aspis Pylas - Omonia Psevda (2-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Aspis Pylas
2nd Division B2 | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-04-20 | Apep Pitsilias - Aspis Pylas | 4 - 0 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-04-13 | Aspis Pylas - Kouris Erimis | 0 - 3 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-04-06 | Atromitos Geroskipou - Aspis Pylas | 2 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-03-30 | Aspis Pylas - Omonia Psevda | 2 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-03-24 | Ethnikos Assias - Aspis Pylas | 2 - 4 |
Aspis Pylas - Omonia Psevda
Kıbrıs, 2nd Division B2, maç Aspis Pylas - Omonia Psevda, başlangıç zamanı 2024-03-30 14:00:00 uluslararası saat.
Aspis Pylas Ve Omonia Psevda şampiyonaya katılır 2nd Division B2, Kıbrıs.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Omonia Psevda
2nd Division B2 | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-04-20 | Omonia Psevda - Ethnikos Assias | 4 - 2 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-04-13 | Olympias Lympia - Omonia Psevda | 0 - 4 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-04-06 | Omonia Psevda - AEP Polemidion | 1 - 3 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-03-30 | Aspis Pylas - Omonia Psevda | 2 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-03-23 | Omonia Psevda - Kouris Erimis | 0 - 1 |
Puan durumu
3. Division 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Anagennisi Dery | 15 | 10 | 2 | 3 | 23:11 | 32 |
2
|
Halkanoras | 15 | 9 | 4 | 2 | 27:9 | 31 |
3
|
Podosfairkos Omilos Ormideia | 15 | 8 | 3 | 4 | 22:19 | 27 |
4
|
Spartakos Kitiou FC | 15 | 7 | 6 | 2 | 24:9 | 27 |
5
|
APEA Akrotiriou | 15 | 7 | 5 | 3 | 18:9 | 26 |
6
|
Ethnikos Latsion | 15 | 7 | 4 | 4 | 24:16 | 25 |
7
|
Kedros Ayia Marina Skylloura | 15 | 6 | 5 | 4 | 25:21 | 23 |
9
|
Iraklis Gerolakkou | 15 | 5 | 6 | 4 | 21:17 | 21 |
9
|
Omonia Psevda | 15 | 7 | 0 | 8 | 15:22 | 21 |
10
|
Atromitos Geroskipou | 15 | 5 | 4 | 6 | 16:22 | 19 |
11
|
Kouris Erimis | 15 | 4 | 7 | 4 | 22:16 | 19 |
12
|
Aspis Pylas | 15 | 4 | 5 | 6 | 17:18 | 17 |
13
|
AEP Polemidion | 15 | 3 | 3 | 9 | 16:30 | 12 |
14
|
Olympias Lympia | 15 | 3 | 2 | 10 | 10:29 | 11 |
15
|
Ethnikos Assias | 15 | 2 | 3 | 10 | 13:31 | 9 |
16
|
Apep Pitsilias | 15 | 2 | 3 | 10 | 13:27 | 9 |
3. Division 23/24, Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Halkanoras | 14 | 9 | 3 | 2 | 17:6 | 61 |
2
|
Spartakos Kitiou FC | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:10 | 52 |
4
|
APEA Akrotiriou | 14 | 7 | 3 | 4 | 25:9 | 50 |
5
|
Anagennisi Dery | 14 | 8 | 4 | 2 | 26:17 | 60 |
5
|
Ethnikos Latsion | 14 | 7 | 1 | 6 | 24:23 | 47 |
6
|
Iraklis Gerolakkou | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:15 | 36 |
7
|
Kedros Ayia Marina Skylloura | 14 | 2 | 4 | 8 | 9:24 | 10 |
8
|
Podosfairkos Omilos Ormideia | 14 | 0 | 2 | 12 | 6:37 | 2 |
3. Division, Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
APEA Akrotiriou | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:2 | 6 |
2
|
Ethnikos Latsion | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
3
|
Halkanoras | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
4
|
Kedros Ayia Marina Skylloura | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
5
|
Iraklis Gerolakkou | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
6
|
Anagennisi Dery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Spartakos Kitiou FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
8
|
Podosfairkos Omilos Ormideia | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | 0 |
3. Division 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2
|
Apep Pitsilias | 14 | 7 | 1 | 6 | 19:15 | 31 |
3
|
Kouris Erimis | 14 | 7 | 2 | 5 | 21:14 | 42 |
3
|
Atromitos Geroskipou | 14 | 5 | 4 | 5 | 10:9 | 38 |
4
|
Aspis Pylas | 14 | 6 | 2 | 6 | 16:18 | 20 |
4
|
Omonia Psevda | 14 | 6 | 2 | 6 | 20:18 | 41 |
5
|
AEP Polemidion | 14 | 7 | 2 | 5 | 21:16 | 23 |
6
|
Ethnikos Assias | 14 | 5 | 3 | 6 | 27:21 | 18 |
8
|
Olympias Lympia | 14 | 4 | 2 | 8 | 8:31 | 14 |