CSyD Cooper - CA Atenas de San Carlos (1-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: CSyD Cooper
Segunda División | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-06-15 | CSyD Cooper - Uruguay Montevideo FC | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-09 | Club Atletico Rentistas - CSyD Cooper | 1 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-05 | CSyD Cooper - CA Atenas de San Carlos | 2 - 0 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-02 | CSyD Cooper - Tacuarembo FC | 3 - 2 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-05-26 | Plaza Colonia - CSyD Cooper | 3 - 1 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-05-18 | CSyD Cooper - Oriental de La Paz | 1 - 1 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.75
|
3.2
|
2.3
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 7
Genel
CA Atenas de San Carlos Mağlubiyetsiz 4
CA Atenas de San Carlos 2.5 gol altı 6 itibaren 7
CA Atenas de San Carlos İlk gol atan 5 itibaren 7
CA Atenas de San Carlos Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
CSyD Cooper Gol yenilen maçlar 6
CSyD Cooper Karşılıklı gol 5 itibaren 6
CSyD Cooper Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
CSyD Cooper - CA Atenas de San Carlos
Uruguay, Segunda División, maç CSyD Cooper - CA Atenas de San Carlos, başlangıç zamanı 2024-03-30 19:00:00 uluslararası saat.
CSyD Cooper Ve CA Atenas de San Carlos şampiyonaya katılır Segunda División, Uruguay.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: CA Atenas de San Carlos
Segunda División | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-06-15 | Club Atletico Rentistas - CA Atenas de San Carlos | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-09 | CA Atenas de San Carlos - Torque | 1 - 0 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-05 | CSyD Cooper - CA Atenas de San Carlos | 2 - 0 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-31 | CA Atenas de San Carlos - Albion FC | 2 - 1 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-05-26 | Tacuarembo FC - CA Atenas de San Carlos | 2 - 0 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-05-19 | CA Atenas de San Carlos - Colón FC | 0 - 0 |
Puan durumu
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Juventud de las Piedras | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
2
|
Albion FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 11 |
3
|
Tacuarembo FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4
|
Oriental de La Paz | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 10 |
5
|
Uruguay Montevideo FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | 6 |
6
|
La Luz | 6 | 2 | 0 | 4 | 2:5 | 6 |
7
|
Institucion Atletica Sud America | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | 3 |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Torque | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:2 | 14 |
2
|
Club Atletico Rentistas | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:3 | 10 |
3
|
Plaza Colonia | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
4
|
Colón FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | 8 |
5
|
Cerrito CS | 6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 7 |
6
|
CSyD Cooper | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
7
|
CA Atenas de San Carlos | 6 | 1 | 3 | 3 | 3:6 | 3 |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
Juventud de las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerrito CS | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
Juventud de las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Cerrito CS | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia |
Segunda Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Uruguay Montevideo FC | 6 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 12 |
2
|
Plaza Colonia | 6 | 4 | 0 | 2 | 7:4 | 12 |
3
|
Torque | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4
|
Institucion Atletica Sud America | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:6 | 11 |
5
|
CSyD Cooper | 6 | 2 | 3 | 1 | 8:7 | 9 |
6
|
Albion FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 8 |
7
|
Oriental de La Paz | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
8
|
Juventud de las Piedras | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 7 |
9
|
CA Atenas de San Carlos | 6 | 2 | 1 | 3 | 3:6 | 7 |
10
|
Cerrito CS | 6 | 2 | 1 | 3 | 3:10 | 7 |
11
|
La Luz | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:6 | 6 |
12
|
Club Atletico Rentistas | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:5 | 6 |
13
|
Tacuarembo FC | 6 | 1 | 2 | 4 | 6:8 | 5 |
14
|
Colón FC | 5 | 0 | 4 | 1 | 3:5 | 4 |
Segunda Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Plaza Colonia | ||||||
|
Juventud de las Piedras | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Cerrito CS | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC |
Segunda Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Juventud de las Piedras | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Cerrito CS | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos |